Je tu šance najít chlapa - 32 let, 164 cm a 114kg

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 12:46
32 let, 164 cm a 114kg!!!- sance najit si chlapa?

Ahoj dotaz na dami spis… nebo na pany co maji doma damu jako ja…

Je tu nejaka slecna ci pani co ma podobnou figuru jako ja a ma doma chlapa? Bude mi 32 let a merim cca 164 cm a vazim momentalne 114kg.

Problem je ze kvuli te tloustce proste se mi nedari najit chlapa. Vsichni mi rikaji v praci jak sem mila a ze mi to treba slusi atd ale proste chlapa nemam uz pres 5 let. V podstate celou dobu co jsem takhle tlusta.
Kdyz jsem mela posledni vztah tusim nekdy 2011 tak jsem mela asi 75kg a uz tehdy na tu vysku jsem si nemohla moc vybirat. Pak jsem zjistila jak me pritel podvadi, do toho umrela babicka a prisla jsem o praci atd. Hodne jsem nabrala cca 40kg. Od lonska se snazim zhubnout a zhubla jsem asi 6 kg jen. Byla jsem u doktorky a zjistila mi stitnou zlazu snizenou fci a neco s metabolismem tuku. V praxi to znamena ze hubnuti neni nerealne ale stoji me 2× vice usili a taky pomale coz se ukazalo jako pravdive. Rychleji nez pul kila mesicne se mi i pri pohybu hubnout nedari.
Nechci cekat dalsich 10 let nez budu mit treba zase tech 70-80kg aby si me nekdo vsiml.

Jsem z toho zoufala. V obliceji hezka nejsem ale sereda taky ne. Dbam o sebe prumerne…do prace jen rasenka, pudr nekdy rtenka a udelane vlasy ale na nejake umele nehty a kompletni male up moc nedam.
Snazim se byt mila chodit ven a bavit se. Kazdy i osklivy chlap mi ale rekne ze jsem super kamoska a moc hodna…ale proste nic vic.
Nikdo me nevidi vic jako kamaradku. Je mi 31 let a zacinam byt zoufala a propadat depresim pac cekat 5 nebo 10 let nez zhubnu sama o samote asi nezvladnu…

Takze dotaz zni je tu nekdo kdo si pri stejne figure zvladl najit chlapa na vztah? Myslim ze jste se seznamili…
Moc dekuji a omlouvam se za anonym…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 12:50

Já jsem chlapa poznala s 93/176. Jsme spolu 11.rokem.

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 17.12.17 12:52

Kočko, buď v klidu. Známé je 43, je silnější a menší než ty. Podle fotky každý tvrdí, že by ji nechtěl, při setkání chlapy okouzlí (je vdaná a pár chlapů se snažilo ji rozvést, letí na ni i dvacetiletí kluci). Až jí někdy závidím. Chce to mít trošku sebevědomí. To je základ všeho. Na zbytku můžeš postupně pracovat.

Lenka_Hal
Závislačka 4195 příspěvků 17.12.17 12:56

To co mas, nejde lecit? Jinak bych asi sla do nejake seznamky. Jsou chlapi, kterym se libi silne zeny, ale neni jich tolik. Kdyz na profil tohle napises, ozve se ti jen takovy, kterymu se to libi.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 17.12.17 12:58

To není o váze, ale o tom, jak se sama vnimáš. Kámoš si vzal babu, která má mnohem víc, jak ty :think: mmchdm, choď cvičit, to pomáhá.- jak psychicky, tak na váhu :think:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 17.12.17 12:59

Tak nebude problém, pokud nebudeš mít vysoké nároky. Chlapů takových velikostí jako máš ty, je dost, ti to zkousnou. Ale jsou i normální, kterým nevadí “baculky” ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 17.12.17 13:00

Třeba můj bracha si na takové potrpí - sám je typ svalnateho fesaka, okolí to nikdy nechapalo :lol: všechny přítelkyně měl vždy velmi při tele. No a nakonec si i jednu vzal. Takže chce to jen narazit na chlapa se správným vkusem

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 17.12.17 13:00

Být tebou zkusila bych seznamku a napsala tam, kolik vážíš nebo třeba rovnou fotku. Některým chlapům se to líbí, ale moc jich asi nebude.

Hazentla
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 17.12.17 13:00
@Anonymní píše:
Já jsem chlapa poznala s 93/176. Jsme spolu 11.rokem.

93/176 je sice oplácaná postava, ale oproti zakladatelce ještě hoodně slabý odvar. Zakladatelka by měla myslet taky na zdraví, toto je morbidní obezita a srdce i plíce se brutálně namáhají. Chtělo by to se soustředit na svoje tělo a i s odbornou pomocí zhubnout na trochu rozumnou váhu, nebo za pár let nastoupí takové zdravotní problémy, že jí bude úplně jedno, že je single. Nechci být tvrdá, ale na základě zkušenosti z mého okolí si dovolím důrazně varovat. Jinak jasně že chlapa si může najít i baculka, ale je rozdíl baculka (to je těch 93/176) a morbidně obézní žena.
PS: morbidní obezita je odborný termín, ne nadávka.
Vyzkoušela bych nějakou obezitologickou poradnu, nebo nějaký hubnoucí klub. Jako bonus je tam šance potkat podobně „postiženého“ muže a hubnout společně a navzájem se podporovat. Držím palce!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 13:01
@zacatecnice2 píše:
Kočko, buď v klidu. Známé je 43, je silnější a menší než ty. Podle fotky každý tvrdí, že by ji nechtěl, při setkání chlapy okouzlí (je vdaná a pár chlapů se snažilo ji rozvést, letí na ni i dvacetiletí kluci). Až jí někdy závidím. Chce to mít trošku sebevědomí. To je základ všeho. Na zbytku můžeš postupně pracovat.

Ja na lidi nepusobim jako chudinka a rikaji mi vsichni jak sem super ale proste tot vse…

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 17.12.17 13:03

Myslím si že reálné to určitě je :) musíš víc hledat.
A proč nejdeš třeba na zmenšení žuludku nebo tak něco? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 13:04
@Hazentla píše:
93/176 je sice oplácaná postava, ale oproti zakladatelce ještě hoodně slabý odvar. Zakladatelka by měla myslet taky na zdraví, toto je morbidní obezita a srdce i plíce se brutálně namáhají. Chtělo by to se soustředit na svoje tělo a i s odbornou pomocí zhubnout na trochu rozumnou váhu, nebo za pár let nastoupí takové zdravotní problémy, že jí bude úplně jedno, že je single. Nechci být tvrdá, ale na základě zkušenosti z mého okolí si dovolím důrazně varovat. Jinak jasně že chlapa si může najít i baculka, ale je rozdíl baculka (to je těch 93/176) a morbidně obézní žena.
PS: morbidní obezita je odborný termín, ne nadávka.
Vyzkoušela bych nějakou obezitologickou poradnu, nebo nějaký hubnoucí klub. Jako bonus je tam šance potkat podobně „postiženého“ muže a hubnout společně a navzájem se podporovat. Držím palce!

Diky ze jsi necetla co jsem psala…

Alkata
Kecalka 469 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 13:04

Ja bych na takovou sadelnici nevlezla, ale lidé mají různé fetiše a někomu se to treba líbí.

laducha
Generální žvanilka 21358 příspěvků 17.12.17 13:08
@Alkata píše:
Ja bych na takovou sadelnici nevlezla, ale lidé mají různé fetiše a někomu se to treba líbí.

A já bych si Tě zase nevybrala za kámošku. A možná ani jako sousedku bych Tě nechtěla :P Ona možná zhubne, ale Tobě už to zůstane.

S podobnou váhou jsem si chlapa našla, byli jsme spolu 7 let.
A exmanžel si našel holku, co má 170 kilo a jsou spolu už víc, než 10 let.

Příspěvek upraven 17.12.17 v 13:09

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 13:09
@Lenka_Hal píše:
To co mas, nejde lecit? Jinak bych asi sla do nejake seznamky. Jsou chlapi, kterym se libi silne zeny, ale neni jich tolik. Kdyz na profil tohle napises, ozve se ti jen takovy, kterymu se to libi.

Neni to zdravi ohrozujici…nevim jak to presne Dr rikala ale vysvetlovala to tak ze nejhorsi je pro me tuk v nezsrave forme a cukr nebo sacharid pomaly jako napr pizza. V podstate me se to nejak spatne rozklada nebo vsteraba nebo tak neco a ve vysledku je to tak ze kdyz si ja dam 1/4pizzy udela to se mnou to co se zdravim clovekem by pizza udelala cela…
Musim se hodne hlidat hlavne tuky abych si jen vahu udrzela. Hubnout se da ale jde to pomalu a je to fakt o hodne omezovani se. V podstate jim jen zdrave tuky jako orisky a chia seminka i treba olivovy olej do salatu je pro me stopka. Vse na sucho. Hubnout se da ale obtizne. a je to demotivujici kdyz kolegyne ji 2× tolik a hubne mesicne treba 3 kila a ja pocitam i jestli dam lzicku chia seminek nebo 3/4 lzicky a hubnu pul kila… je to na palici…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama