32 let, 165cm a 109kg- je reálné hubnout 1kg tuku týdne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 16:29
32 let, 165cm a 109kg- je realne hubnout 1kg tuku tydne?

Ahoj,

radsi anonym… :think:

Nejakou dobu uz hubnu. Hubla jsem s STOBEM, obezitologem, trenerem atd. Prosim NIC a NIKOHO me nedoporucujte.
Na to se neptam! Vim, ze to myslite dobre, ale proste, ze neco treba delam spatne nebo muzu delat jinak me fakt nezajima. Prosim respektujze to a nepiste sra$$$ky mimo tema.

A tedka dotaz:
myslite ze na zenu 32 let, 165cm a cca 109kg je akorat a realne hubnout v prumeru cca 1kg tuku tydne? Za predpokladu, ze pokud by vaha klesala tak jak budou mizet kila bylo by to mene. Je jasne, ze 60kg zena tak na tu by 1kg tydne bylo hodne…Ale rekneme pri takto velke obezite, zda by jste rekli, ze 1kg cca tydne cisteho tuku je tak nejak ve zdrave norme a realne? Berme to jako nejak normalne vyvazena strava, 3× tydne pohyb a prochazky. Zadne drasticke diety a silene denodenni cviceni ve fitku…

Dekuji a prosim drzte se dotazu :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65812 příspěvků 27.01.18 16:30

Ano, myslím si, že je to víc než reálné.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65812 příspěvků 27.01.18 16:32

Nicméně, jen tak jako zdravá strava nestačí, prostě ať je to jak je to, nic nového, než že příjem musí být nižší než výdej nikdy nevymyslíš.

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 27.01.18 16:33

0,5-1kg tuku týdně je reálné. Držím palce.

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 27.01.18 16:34

Taky si myslim, že to je realne. Muz shodil skoro 15kg za 2 měsíce. Nijak extra se neomezoval, akorat zacal behat. Vazil 120 8o. Ale tem chlapum to jde nejak snaz. :think:

Aamanda
Kelišová 5554 příspěvků 27.01.18 16:34

Ano, pri takové obezitě je možné hubnout 1kg tuku týdně.

Černá vdova
Echt Kelišová 8048 příspěvků 27.01.18 16:35

Já si myslím, že to není zdravé ani reálné. 4 kg tuku za měsíc…

selia
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 27.01.18 16:38

Myslím, že je to reálné, ale ne soustavně. Tj. třeba 4 týdny to tak půjde, pak se to zastaví / spomalí, pak zase trochu víc pohne atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 16:44

Od zari jsem dodrzovala jidelnicek od vyzivove poradkyne, kilo tuku tydne slo dolu. Chodila jsem na kontroly, aby nemizely svaly. Zhubla jsem 15kg tuku do Vanoc. Jsem na 65kg a vahu si drzim.

Limi123
Závislačka 2641 příspěvků 27.01.18 16:51

Ano, myslim, ze je to realne. Vysledky si muzes overovat pravidelne na pristroji in body, ze hubnes opravdu tuk a ne svaly.

marka123
Kecalka 488 příspěvků 27.01.18 16:52

Kilo tydne urcite jit muze, ale zalezi na kazdem metabolismu. Ze startu by to melo jit lip, pak se to zastavi a pak to pujde zas o neco, telo hubne ve vlnach, nikdo nehubne pul roku vkuse kilo nebo pul kila tydne, kazdy tyden v mesici

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 16:54

Je to reálné, ale samozřejmě záleží, jak budeš hubnout. Já jsem kvůli cukrovce přešel na bezsacharidovou dietu a byť jsem jedl hodně a necvičil, tak jsem hubl cca 1 kg týdenně. Za 2-3 měsíce jsem shodil kolem 15 kg. Ovšem byl jsem sám a doma kromě masa, tuků, zeleniny a luštěnin jsem neměl nic sladkého nebo moučného.

Jedna babička
Závislačka 3053 příspěvků 27.01.18 16:55

Ano realne to je. od srpna do dnesniho jsem dala dolu 20 kg. zmenila jsem jidelnicek presla jsem na bezsacharidove stravovani zacala jednou tydne plavat a chodim hodne pesky. a fakt piju. cistou vodou minimalne 3 l denne.

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 27.01.18 16:59

Nizkosacharidovou dietou ano úplně lehce. Jen je těžké se udržet, pokud máš rodinu a máš doma pečivo a sladké, varis přílohy, to tělo si o to prostě říká a musíš mít fakt pevnou vůli.

PetraJ
Kelišová 6665 příspěvků 27.01.18 16:59

Určitě to možné je. Já mám od začátku ledna dole přes čtyři kila. Mám jídelníček na míru a 4× týdně chodím do fitka na běžící pás.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama