32 let, ona má 20 a zřejmě se stydí! ;-)

173
1.8.21 16:08

32 let, ona má 20 a zřejmě se stydí! ;-)

Trochu mě to naštvalo, že nejdřív říká, že na tu kávu nebo zmrzlinu půjde a potom na druhý týden vám řekne, že nikam nepůjde, ano už jsem o tom tady psal v mé předchozí zpovědi. Tak ženským opravdu do hlavy nevidím. Ano, zjistil jsem si i její facebook a ve středu jí napsal zprávu a poslal žádost, ale ještě si to nepřečetla, trochu divný, já na facebook chodím každý den.
Tady už pomůže jediné, opít jí, aby se uvolnila, když se tak stydí, jenže já nevím co pije za alkohol, neptal jsem se jí na to. I když mě odmítla a řekla, že má přítele, tak nadále se se mnou baví, já prostě nevěřím, že má přítele, řekla to proto, protože se stydí a myslí si, že mi jde jen o to jedno o sex, což není pravda.
Budu muset trochu ubrat, což já dokonale umím, je to moje specialita! ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18121
1.8.21 16:10

Omg. :zed: Ty máš dost. Nemá o tebe zájem. Přestaň ji nahánět na FB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34433
1.8.21 16:12
@Zdeněk IV píše:
Trochu mě to naštvalo, že nejdřív říká, že na tu kávu nebo zmrzlinu půjde a potom na druhý týden vám řekne, že nikam nepůjde, ano už jsem o tom tady psal v mé předchozí zpovědi. Tak ženským opravdu do hlavy nevidím. Ano, zjistil jsem si i její facebook a ve středu jí napsal zprávu a poslal žádost, ale ještě si to nepřečetla, trochu divný, já na facebook chodím každý den.
Tady už pomůže jediné, opít jí, aby se uvolnila, když se tak stydí, jenže já nevím co pije za alkohol, neptal jsem se jí na to. I když mě odmítla a řekla, že má přítele, tak nadále se se mnou baví, já prostě nevěřím, že má přítele, řekla to proto, protože se stydí a myslí si, že mi jde jen o to jedno o sex, což není pravda.
Budu muset trochu ubrat, což já dokonale umím, je to moje specialita! ;-)

Ne znamená ne, Zdendo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
1.8.21 16:13

Uz zase? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
1.8.21 16:14
@Russet píše:
Ne znamená ne, Zdendo.

Ve zvráceném Zdeňkově vesmíru nebo realitě, ve které se myšlenkově nachází. Tak právě NE znamená jasné ANO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18121
1.8.21 16:15

Zdeněk slovo NE nezná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
1.8.21 16:18

Taky dokážu chlapa odmítnout (ať už z důvodu, že se mi nelíbí, nechci s ním na rande jít a nebo mám opravdu přítele), ale dál se bavit na nějaké přijatelné úrovni (kamarádské, v práci). Stejně tak to může mít i ona.
A očividně zájem nemá a ty z toho děláš haló.. normálně se s ní bav, jestli máte o čem, ale už jí neotravuj a nebuď vlezlej. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
1.8.21 16:24

Kdo by takovýho Casanovu nechtěl, viď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53885
1.8.21 16:26

@Zdeněk IV a vůbec Tě nenapadlo že prostě jen nemá zájem. je jedno proč, jen nechce. Zase když si sám sobě řekneš co nabízíš tak nic moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
1.8.21 16:26

Wenn.

@Wenn.Nox
@Wenn.Nox píše:
Taky dokážu chlapa odmítnout (ať už z důvodu, že se mi nelíbí, nechci s ním na rande jít a nebo mám opravdu přítele), ale dál se bavit na nějaké přijatelné úrovni (kamarádské, v práci). Stejně tak to může mít i ona.
A očividně zájem nemá a ty z toho děláš haló.. normálně se s ní bav, jestli máte o čem, ale už jí neotravuj a nebuď vlezlej. :roll:

Já vlezlej nejsem, normálně se s ní bavím, jeden tam do ní hustil pořád kraviny a řekla mi tady tuto větu: " Ani nevíš, jak mě tu štve tady ten vůl. "

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
1.8.21 16:30

Ty seš tak blbej nebo máš mozek někde jinde, že zakládáš jednu blbou diskuzi za druhou. Mám dojem že na tebe by ani psychiatrovi nestačili ty jejich tabulky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17864
1.8.21 16:30

Jestli se stydí, tak jedině tě poslat do prrdele přímo.

Je mi líto, ale nemá o tebe zájem. Smiř se s tím. Nikdo není povinnen mít o tebe zájem. Nevynutíš si to.

Čím víc budeš dolejzat, tím víc tě bude nesnášet.

Najdi si někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
1.8.21 16:32
@Zdeněk IV píše:
Budu muset trochu ubrat, což já dokonale umím, je to moje specialita! ;-)

Nechce Tě, chapes to? Ona se nestydí, prostě nemá zájem a to, že s Tebou přihodí tři věty na svačině fakt neznamená, že s Tebou bude trávit svůj volný čas. Prestan se vtirat a smiř se s tím. Je jedno jestli má nebo nemá přítele, ty její přítel nebudeš, tak to vezmi a do jejich osobních věcí se nestarej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54574
1.8.21 16:35

Přestaň ji obtěžovat.
Ať dá holka raději výpověď a utíká,
jak nejrychleji umí 🙏.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18121
1.8.21 16:36
@Matt 02 píše:
Nechce Tě, chapes to? Ona se nestydí, prostě nemá zájem a to, že s Tebou přihodí tři věty na svačině fakt neznamená, že s Tebou bude trávit svůj volný čas. Prestan se vtirat a smiř se s tím. Je jedno jestli má nebo nemá přítele, ty její přítel nebudeš, tak to vezmi a do jejich osobních věcí se nestarej.

On je zoufalec. Žádná s ním nebude. Normální žena nepůjde do vztahu s mužem z ubytovny. A ke všemu ještě s ním. Zajímalo by mě, jestli v práci krmí lidi těmi řečmi, které tu píše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat