32 tt a práce vybalovani zboží

Anonymní
23.6.21 13:10

32 tt a práce vybalovani zboží

Dobrý den, chci se zeptat pracuji pod agenturou a nyní mi volali ať jdu na noční směny (vybalovani zboží) myslíte ze mohu když jsem ve 32tt? Nestane se nic miminku? Samozřejmě o ty nejtěžší věci poprosím kolegy o pomoc, byla bych rada za kteroukoliv zkušenost zda nějaká takhle dělala tuto práci v pozdějším stadiu těhotenství, děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7562
23.6.21 13:14

To musíš vědět ty a tvůj doktor podle zdravotního stavu. V těhotenství noční dělat nemusíš, dle zákona. Ale pokud je vše v pořádku, tak můžeš. Já osobně bych na noční v těhotenství šla jen pokud bych počítala každou korunu. Ale to je můj osobní názor. Myslím, že prosperující těhotenství to nepoškodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
23.6.21 13:17

Těhotenství to neublíží, ale těhotná noční dělat nesmí - nemusí, já když byla těhotná, tak jsem noční dělat chtěla a zaměstnavatel mi to zakázal, údajně podle Zákoníku práce těhotná noční dělat nesmí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1469
23.6.21 13:18

V těhotenství jsou noční a přesčasy dobrovolný, nemůžou ti to nařídit, jinak se domluv spíš s doktorem jak se cítíš než tady, protože každá to má jinak, někdo to zvládne v pohodě a někdo už je nepohyblivý monstrum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 13:18

@stinga no o to mi právě taky jde aby s toho nebyl nějaký problém, agentura měn tam poslala ale aby mě pak neviděl vedoucí v obchodě a neposlal mě zpět domu.. 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 13:20

@Nickjmeno to bych rada, ale jelikoz je to agentura ozývají se jak chtějí. Dnes se ozvali a dnes mám jít na noční takže to těžko proberu s dr, jinak cca 4 měsíce jsem tam nebyla protože neměli pro mě směny..

• Citovat
  • Nahlásit
77368
23.6.21 13:21
@stinga píše:
Těhotenství to neublíží, ale těhotná noční dělat nesmí - nemusí, já když byla těhotná, tak jsem noční dělat chtěla a zaměstnavatel mi to zakázal, údajně podle Zákoníku práce těhotná noční dělat nesmí

Těhotná noční dělat může, ale nemusí, pokud nechce. A vůbec si nejsem jistá, zda je zaměstnavatel smí zakázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77368
23.6.21 13:23
@Anonymní píše:
@Nickjmeno to bych rada, ale jelikoz je to agentura ozývají se jak chtějí. Dnes se ozvali a dnes mám jít na noční takže to těžko proberu s dr, jinak cca 4 měsíce jsem tam nebyla protože neměli pro mě směny..

Tak zas nevím, jestli bych šla po 4 měsících… jako pokud je těhotná zvyklá a dělá něco furt, tak to není problém, ale pokud si teď 4 měsíce „nic“ nedělala, tak si odvykla a může to zbytečný záhul pro tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
23.6.21 13:26
@j.a.n.i1 píše:
Těhotná noční dělat může, ale nemusí, pokud nechce. A vůbec si nejsem jistá, zda je zaměstnavatel smí zakázat.

já jsem chtěla (větší výplata, navíc to bylo přes léto, tak v noci tam nebylo takové horko), ale nedovolili mi to - zase v zájmu zachování dobrých vztahů jsem nechtěla prudit a neřešila to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3511
23.6.21 13:27

Já bych ve 30tt nešla - normálně pracuju, ale z domu u PC, v těchhle vedrech vybalovat v noci zboží, no nechtělo by se mi. Dělala jsem to kdysi jako brigádu, není to náročná práce, ale když jsi tam 4 měsíce nebyla tak už bych s tím teď asi nezačínala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77368
23.6.21 13:36

@Lily Evans Ono, jak co, já to třeba dělala při škole jako brigádu a pokud člověk měl třeba sušenky, čaje, koření nebo podobně, tak to byla pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 13:39

@j.a.n.i1 no u mě kde o velký supermarket tahají se balíky limonády, mléka, prostě vše, tak budu doufat ze tam bude nějaký rozumný kolega co mi pomůže to bych asi tam porodila kdybych měla tahat kartony mlék a ty těžší věci a natahovat se do regálu 😂

• Citovat
  • Nahlásit
11523
23.6.21 13:44
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 no u mě kde o velký supermarket tahají se balíky limonády, mléka, prostě vše, tak budu doufat ze tam bude nějaký rozumný kolega co mi pomůže to bych asi tam porodila kdybych měla tahat kartony mlék a ty těžší věci a natahovat se do regálu 😂

Tak to asi pak nemá moc smysl abys tam chodila, když stejně nebudeš moct tu práci dělat pořádně. V tomhle týdnu bych už teda tohle dělat nešla :nevim: Jedině třeba jinej úsek, sušenky atd, prostě něco co nění těžký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
23.6.21 13:46
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 no u mě kde o velký supermarket tahají se balíky limonády, mléka, prostě vše, tak budu doufat ze tam bude nějaký rozumný kolega co mi pomůže to bych asi tam porodila kdybych měla tahat kartony mlék a ty těžší věci a natahovat se do regálu 😂

tak snad tam práci nepřidělují nějací šílenci, kteří by tě těhotnou nechali tahat mléka a podobné, agentura asi neví, že jsi těhotná?
jestli se cítíš, zkus tam jít a uvidíš, třeba ti dají fajn práci - pokud by ti to připadalo těžké nebo nepříjemné, tak zítra k lékaři pro neschopenku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3511
23.6.21 13:47
@j.a.n.i1 píše:
@Lily Evans Ono, jak co, já to třeba dělala při škole jako brigádu a pokud člověk měl třeba sušenky, čaje, koření nebo podobně, tak to byla pohoda.

Však říkám, že to není náročný, ale mám-li soudit dle svého aktuálního stavu ve 30tt, nešla bych ani na čaje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat