32 tt změna pohybů - slabé a jen na boku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 15:00
32 tt změna pohybů - slabé a jen na boku

Normálně se moc nesleduju a pohyby jsem vůbec neřešila, ale dneska mi jedna věc opravdu vrtá hlavou a prosím o radu. Cca poslední 2 týdny cítím pohyby opravdu hodně a prakticky celý den, mrně je na svůj týden (ukončený 32.tt) ke všemu ještě větší a tak cítím hlavně vlny, většinou skoro po celém břiše nebo nejméně na dvou místech současně, klasické kopance v jednom bodě už skoro vůbec. Od dneška jsem ale necítila skoro nic, tak jsem mrně zkusila probudit šťouchancema, což se podařilo, ale ozvalo se jen drobnými kopanci v pravém boku - úplně na straně břicha (jako když člověka píchá v boku při běhu), že jsem ani nevěděla, že až sem se může nacpat. Jinak nikde nic, žádné vlnění, jen se od té doby občas pohyby opakují na tomto jednom místě. Trvá to asi tak od 9 hodin. Tady na té stěně zboku ty pohyby docela i bolí, i když jsou spíš slabé. Je mi hodně divné, že se nevlní a že při pohybu cítím jen toto jedno místo, když už je mimi tak velké. Kontrolu mám až za týden a něco. Je to normální?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13623 příspěvků 16.04.19 15:04

Když se ti něco nezdá, sjed si radši na kontrolu. Ať už ke své lekarce nebo na ambulanci. Tady ti nikdo nemůže říci, zda je to OK nebo má malé potíže

Kriss Tina
Echt Kelišová 9461 příspěvků 16.04.19 15:05

Tak ono čím je větší, tím min se bude vlnit, protože má min prostoru. Já teď mám taky jenom sem tam silnější kopanec, hlavně když kopne do boku nebo žeber to docela bolí.

Teresa.p
Kecalka 494 příspěvků 16.04.19 15:10

Jestli se ti neco nezda tak jed na kontrolu.

Zanet-Z1
Povídálka 12 příspěvků 16.04.19 16:36

Jsem na tom stejně, jen jsem začala 37tt - bušení do pravé kyčle a sem tam mám pocit, že cítím broučka přes bok až na zádech :). Na kontrole jsem byla včera a všechno bylo v pořádku. A chápu, že to koumete, když se mi takhle pohyby změnily, taky jsem byla v pozoru. A když se delší dobu nic nedělo, naštěstí mě zachránil angelsound - fakt jsem ráda, že jsem ho na podzim pořídila :).

Váš příspěvek
Reklama