Pocity ve 32. týdnu těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
11185
6.1.15 18:06

@Markétka90 jako vždy už mám od28tt skrácený čípek a já vždy děti měla 36tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11185
6.1.15 18:08

Tak mio už jsme hlavičkou dolů a kopání bolí jak svina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
6.1.15 18:22

@Markétka90
Ahoj, jestli partner fakt nechce, tak bych se po dule poohledla, je fakt prijemny kdyz se o tebe nekdo stara a rika ti prubezne jak jsi na tom.muze pomoct i v komunikaci s lekari, kdybys neco chtela jinak a pak s kojenim. myslim ze pozde neni…ja bych nejradsi partnera a dulu, ale v motole muze byt jen jeden doprovod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
6.1.15 19:06

@elysey
to me spis mudr lehce stresuje, ze vetsina mimin je uz spravne a ze je dolu ne zadeckem ale dokonce nozkama, coz je blby.ja taky presne nevim kolik jsem, na utz ted mimco vypadalo o tyden starsi, takze jsem bud 32 nebo 33 tt.

ale dneska me mimi pekne kope a taky se vrti, tlaci me pod zebry a mam jakoby namozeny svaly nahore u branice, nebo je to napjaty od prcka? no docela to boli, takze jsem taky jak duchodkyne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
6.1.15 19:29

@Kocůrková Termín mám taky 6.3. První jsem měla taky císař na přání :mrgreen: Hojení super, po 14dnech jen tenoučká linka dorůžova, po půl roce nenajdeš u mě nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
6.1.15 19:29

@věrasek80 aha tak 36tt to není už tak hrozný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
6.1.15 19:34

@Kocůrková
ja mela poporodni pas, koupila jsem po porodu ve zdrav. potrebach primo v nemocnici, takze mi s velikosti pomohli.byla to zn Verba, pouziti na cviceni, po operacich a porodech, ja mela vel 2,obvod 75-85,pri koupi den po porodu jsem ho sotva dopla (mela jsem vahu asi 78,170 cm vyska)po mesici uz jsem mela dost rezervu ale je hodne variabilni (da se libovolne stahnout suchacem)jinak meli i klasik poporodni pas jine znacky, ale ten byl asi za 1000, ten muj cca 450.
jinak v porodnici jsem ho mela parkrat tak na hodku kdyz jsem se chtela citit lip nez na paty mesic ;-) a doma totez…jestli nejak hodne zabiral nevim, ja aSi chtela hlavne mensi bricho ale kdyz se to stahlo tak se to zas zarizlo do zad a delaly se tam speky.na zavinuti delohy asi dobry, radili spat na brise, coz jsem nesnesla, tak aspon pas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
6.1.15 20:48

@betybety Ahoj my byly dneska ve 32. Týdnu a malá má 1740g. Taky se mi to zdá hodně u dvojčat na téhle týden, ale tak oni to jsou jen odhady prý až +- půl kila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
6.1.15 21:10

@Pinkie a ty čekáš teď holčičku, nebo chlapečka? Jo, hezky srovnané - to brzy vezme za své až začneš třídit :P já to taky měla hezky srovnané, ale teď se to komplikuje, že po synovi úplně všechno samozřejmě neupotřebím a vytřizovala jsem věci i pryč (k prodeji)… už takhle je v té výbavičce hodně modrých věcí :P naše holčička rozhodně nebude celá cukrová vatička :P
Já se dnes dala do praní (dvě pračky) a zítra to vyžehlím a uložím… a pak dál a dál :roll: ale až to bude, tak jsem si jistá, že se na to bude hezky koukat ;)
K těm tlakům a bolístkám - hele mám to taky tak… a večer mi dost i tvrdne břicho poslední dny… ty tlaky na močák má taky fest (ale to jse 100% ta hlavička)… třísla taky děs - až křeče… prý na ty křeče vazů pomáhá hodně pít… přesně si taky přijdu, jako důchodka… to vstávání a i překulování v posteli :pocitac: a to mě ještě tedy pěkných pár tt čeká 8o takovými potížemi a tlaky jsem v prvním těhu vůbec, ale vůbec netrpěla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
6.1.15 21:21

@Pinkie Jů tak ten váhový odhad by byl vážně giga :P to špatně asi zapsala…

@Markétka90 gratuluji k dobrému UTZ… on ten UTZ ve 30.tt není už takový jako ty 12. a 20.tt… tento už je spíš na odhad váhy a zběžnou KO třeba plodovky a hlavně taky polohy mimča (zda je KP, nebo hlava dolů)… mě ho taky dělal na rozdíl od těch velkých UTZ, které byly v Gennetu můj gyndař a taky to trvalo jen chvilku… a v takových těch brožurkách co těhulky čeká už o žádném velkém vyšetření krom 12. a 20tt. nepíšou… je tam jen ta kotrola váhy a poloha…
Markét s tím partnerem - raději ho nenuť - někteří mužští z toho mají strach… ono i někteří, kteří tam jdou pak mají trauma a má to vliv na sex v budoucnu a na pohled na ženu… někdo z toho může mít opravdu „šok“… já jsem říkala, že bych to vidět z pohledu doktora taky nechtěla :P chlap tam vidí trochu hůř, ale vidí dost a krásná podívaná to není… můj muž byl a dobrý, ale kdyby nechtěl, tak to chápu… znám muže co tam nechtěj… :hug: maminka je dobrý nápad! Taky jsem nad ní uvažovala, protože jsem si myslela, že se před manželem budu rozkuchaná cítit špatně a stydět a bude mě to rušit… pak mi to ale bylo fuk :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
6.1.15 21:28

@elysey Oni asi na monitory posílají všude trochu jinak :nevim: já chodila tuším od 36tt (teď zase nevím, v kolikátém jsi - pardon :twisted: )… takže máš možná čas ještě… dělali mi jeden za týden až do porodu tuším - nebo pak častěji - už nevím…
Koukám, že jsme se tady sešly - klub důchodkyň… někdo tady i psal, že má v kříži skříplí nerv… tak k tomu s taky hlásím :P kyčle bolely teď ne, ale všechno ostatní vč. stydké kosti ano :P

@věrasek80 jé další s termínem 6. 3. tak schválně, kdo bude dřív :P dělám si srandu… já bych klidně brala o 14 dní dřív - ty poslední týdny jsou pruda hrozná!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
6.1.15 21:35

@Markétka90 myslím, že budeme mít i podobný váhový odhad… já měla skoro 1500 gramů ve 30+5tt a ve čtvrtek jdu zase na UTZ a to budu ve 31+6tt a čekám, že budu mít taky jako ty v tom 32tt ;)

Jinak holky, ještě k tomu UTZ okolo 30tt… já ukecala dr. aby mi udělal UTZ už v 28tt, že jsem nervní a chtěla bych vědět, že je mimi ok… tak mi ho udělal (bez odhadu váhy) - malá už byla hlavou dolů a jinak jen jukl rychle na srdce, žaludek a ledvinky a močák a změřil ji… dostala jsem žádnaku na krev, ale to je zase jen nějaký syfilis a základní hematologie -šly jste na tu krev okolo 30tt na lačno? Já myslím, že snad není potřeba ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
6.1.15 21:38

Mě taky hodně bolela stydká kost a na to mi naprosto zázračně zabral vápník. Každý večer vypiju jednu rozpuštěnou tabletu kalcia a fakt to pomohlo. Teď už jsem jen chabrus ma záda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
6.1.15 21:40

@Jankaxx na lačno jsem za celou dobu byla jen na testu na cukrovku, jinak nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
6.1.15 21:40

@Jankaxx děkuji, Jo máš pravdu taky jsem to četla o tom komplexu z toho porodu.tak uvidím jak to nakonec dopadne, mám obavy z toho porodu tak celkově, člověk neví do čeho jde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat