32+5 tt otevřená na 3 prsty volně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verušákk
Stálice 98 příspěvků 28.12.18 10:44
32+5 tt otevřená na 3 prsty volně

Ahojky holky je tu někdo kdo je 32+5 tt a je otevřený na 3 prsty volně cipek měří 17mm a hlavicka naléhá na vchod…kdy jste porodili.?..(4 těhotenství :)

Reakce:
Sheryll
Povídálka 35 příspěvků 28.12.18 11:41

Já rodila ve 33+2, těhotenství jsem udržela 14dni při otevření na 1 prst a cipek 10mm. Hlavně odpočívej a lež, nikdo ti bohužel nedá odpověď na to, jak dlouho těhotenství udržíš. Může to být dnes a nebo ve 40tt :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 11:49

@Verušákk já byla v 32+5 na 1 prst, čípek 17mm a rodila jsem přesně 38+0. Mudr mi ve 34+0 řekl příští týden už se neuvidíme a zvládly jsme to do 38tt. Můžeš porodit dnes, ale taky až přesně na termín.

Verušákk
Stálice 98 příspěvků 28.12.18 13:02
@Sheryll píše:
Já rodila ve 33+2, těhotenství jsem udržela 14dni při otevření na 1 prst a cipek 10mm. Hlavně odpočívej a lež, nikdo ti bohužel nedá odpověď na to, jak dlouho těhotenství udržíš. Může to být dnes a nebo ve 40tt :kytka:

Břicho mi tvrdne občas během dne no uvidím jak a kdy to bude…a tvoje miminko bylo úplně v pořádku?

Verušákk
Stálice 98 příspěvků 28.12.18 13:03
@Sheryll píše:
Já rodila ve 33+2, těhotenství jsem udržela 14dni při otevření na 1 prst a cipek 10mm. Hlavně odpočívej a lež, nikdo ti bohužel nedá odpověď na to, jak dlouho těhotenství udržíš. Může to být dnes a nebo ve 40tt :kytka:

A miminko bylo úplně v pořádku?

Verušákk
Stálice 98 příspěvků 28.12.18 13:24
@Sheryll píše:

A miminko bylo úplně v pořádku?

Sheryll
Povídálka 35 příspěvků 28.12.18 13:35

@Verušákk
Ano, dcera je úplně v pořádku. Žádné zdravotní problémy nemá. Neboj, vse bude v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >