32tt zesílené pohyby a bolesti v kříži

119
20.9.21 04:37

32tt zesílené pohyby a bolesti v kříži

Ahoj, jsem v 32tt a před chvílí mě probudily docela silné bolesti v kříži. Do toho se malý neustále prevaluje, víc než obvykle, takže i tvrdne břicho. S tvrdnim břicha mám problém delší dobu, takže beru 6× denně magnesium lactaci. Máte s tím někdo zkušenosti, že by to mohly být jen poslíčci a nemá cena plašit? Jsem druhorodicka, ale s tímhle jsem se ještě nesetkala. Můj gynekolog má dovolenou, takže se mi nechce zbytečně jezdit do porodnice jako hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1044
20.9.21 04:38

Tak si zkus do porodnice jen zavolat a zeptat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33335
20.9.21 05:39

Dcera mela nedavno pravidelné bolesti co pet minut, trvaly tri hodiny. A byli to jen poslicci, i kdyz doktorka rikala, ze by meli byt jen tak hodinu. Ale radeji bych jela, jistota je jistota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32752
20.9.21 07:23

V tomto týdnu bych jela. Když ne do špitálu, tak gynekolog bude mít zástup.
Můžou to být poslíčky, stejně jako předčasný porod :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
28.9.21 13:54

Určitě bych zašla na gynekologii. Bude mít určitě nějaký záskok a pro jistotu se nechat zkontrolovat. Při nejhorším je gynekologie v každé nemocnici, kde by te měli prohlédnout. Lepší zbytečně než pozdě. Sama jsem porodila třetí dítě ve 32 tt. Ale já jsem začala krvácet a odlucovala se mi placenta. Ty se nestresuj a pro klid duše si zajdi na kontrolu kam to jde..držím palce ať je vše v pořádku a zůstanete. jeste 8 týdnů 2v1 :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33335
28.9.21 13:57
@Berkyova píše:
Určitě bych zašla na gynekologii. Bude mít určitě nějaký záskok a pro jistotu se nechat zkontrolovat. Při nejhorším je gynekologie v každé nemocnici, kde by te měli prohlédnout. Lepší zbytečně než pozdě. Sama jsem porodila třetí dítě ve 32 tt. Ale já jsem začala krvácet a odlucovala se mi placenta. Ty se nestresuj a pro klid duše si zajdi na kontrolu kam to jde..držím palce ať je vše v pořádku a zůstanete. jeste 8 týdnů 2v1 :hug:

Je to vic nez tyden stare

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat