33+0 a miminko o týden menší

Napsat příspěvek
3.3.17 21:16

Holky moc děkuji za uklidneni, hned se mi bude lip spat :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1465
4.3.17 05:15

@Ornwen mne to delali na kazdem ultrazvuku. Jak v CR tak i v USA. Ale asi zalezi na lekari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1049
4.7.18 11:11
@Divver píše:
Kkntroluje se prutok pupecnikovymi cevami. Urcite to kontroloval, dela se to rutine ;)

Rutine ne, mě dnes řekla, že uvidíme příště a pak to kdyžtak zkontroluje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1465
4.7.18 21:34

@lalalalala no, tak ja nakonec porodila ve 31.tydnu 8o takze clovek fakt nikdy nevi … a to jsem mela uplne bezproblemovy tehu do te doby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1049
9.7.18 09:14
@Divver píše:
@lalalalala no, tak ja nakonec porodila ve 31.tydnu 8o takze clovek fakt nikdy nevi … a to jsem mela uplne bezproblemovy tehu do te doby

Tak to mě mrzí, jak to probíhalo? Inkubátar, byla jsi hospitalizovaná s mimčem, nebo si docházela? Vůbec nevím, jak to chodí.

Já jsem 29tt, a mimouš vychází o 10 dní menší :,( . Tak jsem zvědavá co bude. Trochu mě překvapilo, že další kontrola až za měsíc, že pak případně zkonrtolují ten průchod pupečníku. :zed: :zed: Snad to zatím není tak akutní, jinak by řekla ať dojdu dřív :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1465
10.7.18 10:29

@lalalalala ja ziju v zahranici. Proste mne jednoho dne zaclo trochu bolet bricho. Mela jsem tu kamaradku a jeji manzel mne nakonec ukecal, at radsi jedu k doktorovi. Tam nejdriv lazo plazo, dalsi histerka. Pet minut po napojeni na monitor najednou pokoj plnej lidi a mne bylo jasno. Snazili se to zpomalit, ale malej se narodil cca 26 hodin od prvnich kontrakci. Prvni den byla na podpore dychani, pak par dni na zilni vyzive. Pak uz mliko sondou a ucili jsme se kojit. Byl to akutni cisar, ja byla v nemocnici 2 dny. Pak jsem jeste par dni mohla zustat na pokoji, ale uz jen jako na hotelu. Pak jsme se prestehovali do ubytovny v arealu nemocnice, ktery vede jedna charitativni organizace a ubytovava rodiny pacientu (jde o vojenskou nemocnici). Nakonec byl Davidek na NICU (novorozenecky jip) 6 tydnu. Dneska je uplne zdrave krasne miminko. Spis obrovske miminko :))) neboj, male miminko neznamena, ze je neco spatne. Drzim vsechny pesti a dej pak prosim vedet, jak jste dopadli. Po 30.tydnu sice miminka potrebuju pomoc lekaru, ale s 99% pravdepodobnosti budou uplne zdrava!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1049
10.7.18 10:36
@Divver píše:
@lalalalala ja ziju v zahranici. Proste mne jednoho dne zaclo trochu bolet bricho. Mela jsem tu kamaradku a jeji manzel mne nakonec ukecal, at radsi jedu k doktorovi. Tam nejdriv lazo plazo, dalsi histerka. Pet minut po napojeni na monitor najednou pokoj plnej lidi a mne bylo jasno. Snazili se to zpomalit, ale malej se narodil cca 26 hodin od prvnich kontrakci. Prvni den byla na podpore dychani, pak par dni na zilni vyzive. Pak uz mliko sondou a ucili jsme se kojit. Byl to akutni cisar, ja byla v nemocnici 2 dny. Pak jsem jeste par dni mohla zustat na pokoji, ale uz jen jako na hotelu. Pak jsme se prestehovali do ubytovny v arealu nemocnice, ktery vede jedna charitativni organizace a ubytovava rodiny pacientu (jde o vojenskou nemocnici). Nakonec byl Davidek na NICU (novorozenecky jip) 6 tydnu. Dneska je uplne zdrave krasne miminko. Spis obrovske miminko :))) neboj, male miminko neznamena, ze je neco spatne. Drzim vsechny pesti a dej pak prosim vedet, jak jste dopadli. Po 30.tydnu sice miminka potrebuju pomoc lekaru, ale s 99% pravdepodobnosti budou uplne zdrava!

Děkuji, jsi hodná, on řádí v břiše dost, tak se tím vždy uklidním, že kdyby něco, tak asi bude klid.. Tak zatím věřím, že bude vše v pořádku. A je jen prostě prcek po mne. :lol:
Hlavně že vše dobře dopadlo :srdce: jsem četla i v podpisu, že ta cesta byla celkove náročnější, máš zdravé miminko, tak je to super :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1465
10.7.18 12:49

@lalalalala tak jestli jsi mala ty, neni co resit. Davidovi je ted vlastne 6tydnu a ma skoro 6kg. Ale muj muz ma 2metry a 110kg. Moji kamosky rocni holcicka ma 7kg na roce … oba rodice drobni :) ;) takze uzivej kopance ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama