33/34 a moc stará na druhé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:14
33/34 a moc stará na druhé dítě

Ahoj, připadá vám 33, resp. 34 moc stará na druhé mimi? Máte vlastní zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14352 příspěvků 20.04.19 21:18

Jsem ve stejném věku. Osobně mám hranici pro dítě do 35 let. Musíš sama vědět, jak se citis

Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 20.04.19 21:18

Ne, mám kolem sebe lidi, co v tomto věku nemaj ani jedno ;) a určo jich plánují víc

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 20.04.19 21:18

Ne, v dnešní době je to celkem průměrný věk na druhé dítě. Osobně chci mít teda všechny děti do 30, ale je spousta maminek, co v tomhle věku mají teprv první. Záleží jak se na to cítíš.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16216 příspěvků 20.04.19 21:19

Ne.

vjerunqa
Závislačka 3387 příspěvků 20.04.19 21:19

Ahoj, ve 33 jsem měla první, takže za mne pohodička ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:20

Mám první ve 41 a o druhé se snažíme ve 43. Prostě dřív nebyl ten pravý a ještě před tím byl vážný úraz. Každý má osud napsaný jinak. Jsem ve skupině, kde je přes 400 žen s miminama ve věku nad 40. Za našich babiček to bylo běžné. Dokud to jde, je správný čas. Směle do toho, pokud se na to cítíš, o nic jiného nejde. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:21

Nejsi stará v žádném případě! Záleží, jak se cítíš Ty. Já mám 35 a nemám ještě žádné. Co bych dala apsoň za jedno. :D Jinak znám dvě ženy, co měli druhé dítě ve 45 a ano, je to náročné v tomto věku. Ty jsi ještě mladice. :D

zrcadlo
Kelišová 7426 příspěvků 20.04.19 21:21

V tomhle věku jsem měla první, druhé o necelé dva roky později. Kdybych začala s dětmi dřív, bylo by i třetí, ale to třetí už by přišlo ve 37+ a to mi už pozdě přišlo. Na druhou stranu, kdyby se nám druhé dítě nepodařilo tak brzy, tak ten pocit neúplné rodiny ve mně byl a věřím, že bychom se snažili o druhé klidně do té čtyřicítky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:22
@Anonymní píše:
Mám první ve 41 a o druhé se snažíme ve 43. Prostě dřív nebyl ten pravý a ještě před tím byl vážný úraz. Každý má osud napsaný jinak. Jsem ve skupině, kde je přes 400 žen s miminama ve věku nad 40. Za našich babiček to bylo běžné. Dokud to jde, je správný čas. Směle do toho, pokud se na to cítíš, o nic jiného nejde. :palec:

Jak to myslíš, že za našich babiček to bylo běžné?

Ariadne
Echt Kelišová 8777 příspěvků 20.04.19 21:23

Ne proč? Mám v okolí takhle víc ženských. Hodně jich bude mít v tomhle věku první a to už mi pozdě přijde. Já v tomhle věku měla třetí :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:24
@zrcadlo píše:
V tomhle věku jsem měla první, druhé o necelé dva roky později. Kdybych začala s dětmi dřív, bylo by i třetí, ale to třetí už by přišlo ve 37+ a to mi už pozdě přišlo. Na druhou stranu, kdyby se nám druhé dítě nepodařilo tak brzy, tak ten pocit neúplné rodiny ve mně byl a věřím, že bychom se snažili o druhé klidně do té čtyřicítky.

Co znamená pocit neúplné rodiny? Respektive, jak by ses cítila, kdyby jsi druhé dítě neměla? Jde mi o to, že ženy, které děti nemají vůbec, tak ten pocit je šílený.

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 20.04.19 21:26

Ja prvni 32, druhe 36. Da se to v pohode, u druhého vic spím pres den, treba 3× tydne po obede, u prvního jsem nespala pres den vůbec.

ugluk
Hvězda diskuse 46292 příspěvků 20.04.19 21:26

V tomhle věku jsem druhé vesele plánovala a v nejmenším mě nenapadlo, že bych na něj měla být stará. Pravda, kdyby vyšly plány prvotní, měla jsem ty dvě už do třiceti, ale nějak mi nebylo dopřáno. Osobně jsem tu hranici měla nastavenou na nějakých 35, pak 36, pak 38… :mrgreen: Jestli bych to ještě posunula, nevím, nakonec se druhé podařilo a stará si teda ještě nepřijdu, byť do třetího už bych nešla hlavně kvůli věku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:27

Ja cekam ve 35 druhe, pro me to byla moje hranice. A zrovna jsem rikala dnes manzelovi, ze pro druhe mam tuhle hranici a akorat, ale na prvni by mi to prislo uz pozde. Ale

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama