33+5tt a hlavička docela dost nízko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BarunkaPažitka
Nováček 10 příspěvků 16.08.19 09:25
33+5tt a hlavička docela dost nizko

Přeji hezký den.
Chtěla jsem se zeptat. Nyní jdu od doktora, jsem 33+5 a hlavička je už docela dost dole.. Doktorka říkala, že určitě budu rodit dříve.. Stalo se vám něco podobného? Za jak dlouho šlo miminko ven na svět? A popřípadě nemáte nějaké babské rady, jak miminko udržet ještě uvnitř?.. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
mi.anetka
Kecalka 455 příspěvků 16.08.19 09:29

Byla jsem na tom podobně a pak od 35 týdne jsem slyšela jen, že miminko už níž opravdu nemůže, že do termínu to nevidí, že URČITĚ budu rodit před termínem a rodila jsem dva týdny po termínu a šla jsem na vyvolání. :) Odpočívej.

MichaelkaT
Kecalka 178 příspěvků 16.08.19 09:57

Nikdo ti presne nerekne kdy se miminko narodi a stejne tak neni zadna moznost jak ho udrzet - az se rozhodne, tak pujde. A ze se narodi tyden, dva pred terminem, to neni zadna tragedie, miminka nejedou presne podle tabulky. Ale to neznamena ze to bude tvuj pripad. Me PA taky celou dobu rikala ze uz je hlavicka hodne dole (nechodila sem na gyndu ale k PA co me vysetrovala pohmatem), a rodila jsem presne v terminu. Nemysli na to, hod nohy nahoru a relaxuj a uzivej si posledni tydny :kytka:

Lorry1
Kecalka 118 příspěvků 16.08.19 11:20

Mela jsem to podobne, porod tyden pred terminem.

PetuleS1
Stálice 99 příspěvků 16.08.19 15:53

Taky mi říkal doktor že budu rodit dřív, že je hlavička hodně dole. Nakonec jsem měla porod vyvolaný.

Kajka9
Kelišová 5764 příspěvků 16.08.19 20:56

@BarunkaPažitka jo dřív :lol: tak to mi dr říkala dost často..mala strašně nízko od 34tt od 3 měsíce skoro nonstop tvrdnuti břicha atd atd otevřená jsem chodila x týdnu no rodila jsem 39+2 po Hamiltonu

BarunkaPažitka
Nováček 10 příspěvků 19.08.19 00:41

Uklidnily jste mě holky.. Děkuji :).. Já z toho pomalu nespím. Nervy na pochodu.. Stále mu domlouvám, ať vydrží alespoň 4 týdny - že mám narozeniny, tak by jsme to oslavili pak najednou a že si spolu ještě dáme dort :lol: Vždy mi to odkopne, tak snad souhlasí a ještě mi počká v bříšku, prďolka :lol:.. Někdy je možná lepší nic nevědět, aby se člověk tolik nestresoval, jak to bylo v dřívější době :)

Váš příspěvek
Reklama