Reklama

34tt malá váha a hraniční průtoky v Arteria uterina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

horakova.verunka
Stálice 63 příspěvků 17.09.18 17:25
34tt malá váha a hraniční průtoky v Arteria uterina

Všem přeji krásný den. Jsem právě 34+0 a doktorka mě docela vyděsila…Od 16tt chodím k doktorovi minimálně co 14 dní…Malá má dnes odhad 1829g…K tomu mi naměřila hraniční průtoky tepny Arteria uterina v pravo…Doktorka mi oznámila, že se pokusíme počkat, ať má alespoň 2kg a pak vyvolat předčasný porod…Má některá z Vás podobné zkušenosti? Těmi průtoky a předčasným porodem mě docela dost vyděsila

Reklama

Reakce:

tulipán
Závislačka 2933 příspěvků 17.09.18 18:53

@horakova.verunka Na pokoji se mnou lezela jedna, ktera byla tusim ve stejnem tydnu, byla hospitalizovana a cekalo se. Kazdy den uz s tim, ze kdyz prutok jeste klesne tak okamzite dite ven.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 17.09.18 19:05

@horakova.verunka se mnou když ležel někdo kvůli špatným průtokům, tak se to dost pečlivě sledovalo + k tomu monitor min 1× denně a když se to zhoršilo, tak dítě šlo okamžitě ven. Ty je ale nemáš zatím špatné, jen hraniční :nevim: Kdy jdeš na další kontrolu?
Jinak já měla vyvolávaný porod ve 36+0tt, já teda měla jiné problémy, ale malá pak už taky nerostla a narodila se s 2050g.

horakova.verunka
Stálice 63 příspěvků 19.09.18 19:28

@Jitul.kaaa9 No…Na grafu, který mi doktorka vytiskla jsou ty průtoky už mimo „normál“, ale jen mírně…Další kontrola je v pondělí s tím, že kdyby se mi cokoliv nezdálo, jít ihned do nemocnice nebo k ní…Chce počkat, až bude mít alespoň 2kg

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 19.09.18 20:07

@horakova.verunka to se divím, že Tě s tím pustila domů… tak držím palce, ať je to v pondělí už v pořádku :hug: jinak ten odhad se může seknout i o půl kila (zažila jsem na rizikáči, kdy spolubydlící měla odhad 1700g a za tři dny porodila mimino, které mělo 1200g :roll: - ale všechno dobře dopadlo, mimčo bylo v pořádku, jen byli v nemocnici ještě 4 týdny)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >