34tt malá váha a hraniční průtoky v Arteria uterina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
horakova.verunka
Stálice 82 příspěvků 17.09.18 17:25
34tt malá váha a hraniční průtoky v Arteria uterina

Všem přeji krásný den. Jsem právě 34+0 a doktorka mě docela vyděsila…Od 16tt chodím k doktorovi minimálně co 14 dní…Malá má dnes odhad 1829g…K tomu mi naměřila hraniční průtoky tepny Arteria uterina v pravo…Doktorka mi oznámila, že se pokusíme počkat, ať má alespoň 2kg a pak vyvolat předčasný porod…Má některá z Vás podobné zkušenosti? Těmi průtoky a předčasným porodem mě docela dost vyděsila

Reakce:
tulipán
Závislačka 3346 příspěvků 17.09.18 18:53

@horakova.verunka Na pokoji se mnou lezela jedna, ktera byla tusim ve stejnem tydnu, byla hospitalizovana a cekalo se. Kazdy den uz s tim, ze kdyz prutok jeste klesne tak okamzite dite ven.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 17.09.18 19:05

@horakova.verunka se mnou když ležel někdo kvůli špatným průtokům, tak se to dost pečlivě sledovalo + k tomu monitor min 1× denně a když se to zhoršilo, tak dítě šlo okamžitě ven. Ty je ale nemáš zatím špatné, jen hraniční :nevim: Kdy jdeš na další kontrolu?
Jinak já měla vyvolávaný porod ve 36+0tt, já teda měla jiné problémy, ale malá pak už taky nerostla a narodila se s 2050g.

horakova.verunka
Stálice 82 příspěvků 19.09.18 19:28

@Jitul.kaaa9 No…Na grafu, který mi doktorka vytiskla jsou ty průtoky už mimo „normál“, ale jen mírně…Další kontrola je v pondělí s tím, že kdyby se mi cokoliv nezdálo, jít ihned do nemocnice nebo k ní…Chce počkat, až bude mít alespoň 2kg

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 19.09.18 20:07

@horakova.verunka to se divím, že Tě s tím pustila domů… tak držím palce, ať je to v pondělí už v pořádku :hug: jinak ten odhad se může seknout i o půl kila (zažila jsem na rizikáči, kdy spolubydlící měla odhad 1700g a za tři dny porodila mimino, které mělo 1200g :roll: - ale všechno dobře dopadlo, mimčo bylo v pořádku, jen byli v nemocnici ještě 4 týdny)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >