Nechodím moc na malou ve 34. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:16
34tt, nemám moc potrebu chodit na malou .

AHOJ Holky mám dotaz nemáte některá taky nějak potrebu na wc? Mě přijde ze poslední dny, moc nechodim curat… a to třeba ten 1,5 l vypiju, ale poslední dobou proste nemám takovou potrebu litat na wc ????otoky sem začala mít u kotníku, ale je to trosku lepší jedna noha dneska nebyla otekla a druha min no záleží jaké je počasí…ale spíše mě zarazi ze NATO v jakem jsem týdnu ze nechodím tolik na wc kord přes noc to sem vždy chodila často… a teď poslední dny skoro vůbec

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4841 příspěvků 24.04.19 11:22

@Nicooool5 možná se mimčo posunulo a neleží tolik na močáku. Navíc se oteplilo, takže víc vypotíš. Jestli zadržuješ vodu poznáš jednoduše, změř si každé ráno ještě v posteli obvod kotníku. Pokud se zvětšuje, je to jasné

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:26
@Aduš8 píše:
@Nicooool5 možná se mimčo posunulo a neleží tolik na močáku. Navíc se oteplilo, takže víc vypotíš. Jestli zadržuješ vodu poznáš jednoduše, změř si každé ráno ještě v posteli obvod kotníku. Pokud se zvětšuje, je to jasné

A kdybych zadržovala vodu stejně v poradně mi nic na to neřekne ze jo? Asi čekat jen až do porodu… :grinning:nerada bych už teď skončila v nemocnici nebo tak jsem prvorodicka moc ještě nevím no…

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 24.04.19 11:28

@Nicooool5 A vyčůráš adekvátní množství k 1,5l nebo si jdeš 3× denně jen ucvrknout?

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:28
@Tableta píše:
@Nicooool5 A vyčůráš adekvátní množství k 1,5l nebo si jdeš 3× denně jen ucvrknout?

Spíše ucvrnknu :D

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:29
@Tableta píše:

Co jdu tak na záchod tak vždy jen trosku vycuram.

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 24.04.19 11:31

@Nicooool5 Tak to by sis radši měla zajít k doktorovi.

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:34
@Tableta píše:
@Nicooool5 Tak to by sis radši měla zajít k doktorovi.

No chtěla bych zkusit vydržet, do toho 2.5 když tam mám jít… ale stejně doktor stim dle meho moc asi neudělá…

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 24.04.19 11:36

Jinak ti můžu doporučit okurek, grepy, jablko, pokud dobře snášíš citron, tak v rozumné míře i ten. Té vody by to chtělo aspoň o sklínku, dvě víc. Ale k tomu doktorovi si určitě zajdi. Nemusí to nic být, ale víš co, aspoň pro uklidnění duše :)

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 24.04.19 11:37

@Nicooool5 Ale udělá. Minimálně nabere krev, přineseš mu moč. A dost možná ti řekne, ať si hlídáš, kolik vymočíš.

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:38
@Tableta píše:
Jinak ti můžu doporučit okurek, grepy, jablko, pokud dobře snášíš citron, tak v rozumné míře i ten. Té vody by to chtělo aspoň o sklínku, dvě víc. Ale k tomu doktorovi si určitě zajdi. Nemusí to nic být, ale víš co, aspoň pro uklidnění duše :)
:reknu mu to, ale i kdyby jsem zadržovala vodu… asi stim tezko něco udělá ze? Tlak mám v normě, sice váha mi roste :grinning:cele tehu poměrně dost ale tlak a bílkovina v moci nebyla
Leenvecka
Kecalka 431 příspěvků 24.04.19 11:55

Tak hlavne 1,5 litru je desne malo… peidej aspon litr ne-li pomalu litr a pul dva… ledviny funguji ted za dva a chce to proplachovat.
A minimalni doporucena potreba vody je 2,5 litru.

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:57
@Leenvecka píše:
Tak hlavne 1,5 litru je desne malo… peidej aspon litr ne-li pomalu litr a pul dva… ledviny funguji ted za dva a chce to proplachovat.
A minimalni doporucena potreba vody je 2,5 litru.

ja vím stim pitím mi to děla problémy, nebyla sem moc ani před tehu teď se premaham… aspoň na ten litr a půl :(

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 24.04.19 11:57
@Nicooool5 píše:
ja vím stim pitím mi to děla problémy, nebyla sem moc ani před tehu teď se premaham… aspoň na ten litr a půl :(

Nepila*

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 24.04.19 12:02

No ze si chodis trikrat za den cvrnknout je vazne divny.. Na pohotovost bych s tim neletela, ale pri doktorovi bych to radsi co nejdriv rekla. Sleduj si tlak a otoky nohou/rukou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama