34tt a otoky kotníků

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:45
34tt , otoky kotníku

Ahoj, mate také některá problémy s otoky kotníku jsem 34tt, minuly týden ve středu jsem byla na gynde a ještě sem otoky nezaznamenala nebo nevsimla dneska sem si všimla ze mám docela
Dost otekle u kotníku, tak zda na to některá trpíte? A co užíváte, nevím zda to nemusím řešit do kontroly to jdu až 2.5… tak zda to nemusím nějak hrotit…užívám hořčík no, ale to nějak nepomaha

Přečtěte si článek: Co pomáhá na otoky v těhotenství?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10163 příspěvků 21.04.19 19:47

Nohy nahoru, chladit a nosit kompresní punčochy. Ono jak se otepluje plus když přibíráš, tak je to celkem běžné k tomu konci těhotenství…

ka2ka
Extra třída :D 14928 příspěvků 21.04.19 20:08

Chladila jsem studenými ručníky

veselamuchomurka
Stálice 58 příspěvků 21.04.19 20:09

Důvěrně znám, pomůže porod

janny079
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 21.04.19 20:19

Zasla bych na gyndu na odber krve. Ja mela otoky od 30.tt, ukazala jsem to asi za tyden doktorce, ta mi brala krev a na druhy den uz jsem lezela v nemocnici. Preeklampsie. Za dva tydny cisar… nepodarilo se to zastavit. Radsi jedno vysetreni zbytecne a mit jistotu, ze je to ok :) Mela jsem teda otoky vetsi a vetsinou uz hned dopoledne…

Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 21.04.19 20:30

Holky a měly jste také třeba jednu nohu oteklou víc jak druhou ja mám tedy pravdou, ale tlak mám normálně furt nižší dneska sem měla nějakých 108 na 67,

Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 21.04.19 20:31

Pravou*

belladonna
Závislačka 2994 příspěvků 21.04.19 22:01

Taky jsem to měla spojené s preeklapmsii, jako janny, ale otoky bývají i normálně, abych tě zbytečně nestrašila.

Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 21.04.19 22:03
@belladonna píše:
Taky jsem to měla spojené s preeklapmsii, jako janny, ale otoky bývají i normálně, abych tě zbytečně nestrašila.

Ja mám tlak v pohodě a ten by jinak měl být si vyšší u preeklampsie, akorat si všímám ze ten pravý kotník je mnohem víc natekly a bolavejsi jsem celá už nějaká bolava:g :think: rinning:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 22:22

Taky mi pomohl až porod :pankac:
Přibrala jsem za celé těhotenství 12 kg, výchozí váha byla 62kg a přesto jsem měla nateklé kotníky fakt hodně, nevešla jsem se do bot. Studená sprcha přímo na nohy mi pomohla jen na chvilku. Vydrž :mavam:

Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 21.04.19 22:24
@Anonymní píše:
Taky mi pomohl až porod :pankac:
Přibrala jsem za celé těhotenství 12 kg, výchozí váha byla 62kg a přesto jsem měla nateklé kotníky fakt hodně, nevešla jsem se do bot. Studená sprcha přímo na nohy mi pomohla jen na chvilku. Vydrž :mavam:

A také si měl jednu nohu více nateklou jak druhou? Ja pravé mám víc tu pravou. :grinning:jak backoru

stín katedrál
Kecalka 188 příspěvků 21.04.19 23:17

Měla jsem kotníky jako balónky ke konci už pořád a vyšší tlak. Pomohl až porod, sestra se smála, že mi ani nestačí vyměňovat ten sáček na moč, jak to ze mne teklo.

Váš příspěvek
Reklama