34tt silné pálení žáhy, že z toho zvracím

Anonymní
9.7.20 21:21

34tt silné pálení žáhy, že z toho zvracím

Ahoj holky, jsem už bezradná jsem v 34tt a už pár dní mě pálí žáha tak, že z toho zvracím hl v noci, vzbudí mě to v 3 ráno třeba. ( páleni jsme měla v prvním trimestru zabralo mléko a rennie-ted už nezabírá) Přes den nejím kořeněné, tučné ano sladké, vlastně jediné co snesu je vařený brambor a vývar. nevím ani co pít, voda je peklo, voda s citrónem taky, z lékarny zabíraj pastilky tak na hodku, ted zkouším rýžové chlebíčky. Už se bojím cokoliv sníst, jsem bezradná. měla jste to některá taky tak extrémní? Předepsal něco doktor? Vím, že musím jíst kvůli miminku, ale krk v jednom ohni už mi je z toho dost dobreku. Děkuji za další možné tipy a rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3688
9.7.20 21:23

Mi pomaha hořčice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 21:25

Jakože dát si na lžičku hořčici a exnout? Na jak dlouho ti to zabírá prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
72
9.7.20 21:28

Zbytečně se trápíš.
Osvědčeno - omeprazol. Inhibitor Hcl (protonové pumpy). Účinek stopro. Beru už druhý měsíc. V těhu se může. Na recept, ale už se dá koupit v menším balení i volně-Helicid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
9.7.20 21:49
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1827
9.7.20 21:53

Jak psali výše, Omeprazol, Loseprasol, brala jsem u obou těhotenství, u prvního jsem zvracela krev, kyseliny zapracovaly, ale tohle fakt pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 22:29

Moc děkuji!!

• Nahlásit
  • Citovat
214
10.7.20 21:29

Boze, ani mi to nepripominej :mrgreen: :roll: Me zaha palila fakt brutalne cele tehotenstvi. Na chvilku zabiral Gastrogruit od dr. Maxe. Jedine, co mi fakt pomahalo, bylo lezet na levem bolu :lol:. Bohuzel jsem nevedela, ze existuji leky, ktere tady zminuji ostatni holky, tak jsem to prezila do porodu, ta uleva potom byla k nezaplaceni :D

Preju, at te zaha prestane palit brzy, uplne te chapu, jak ti je :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 21:40

Holky Moc moc moc děkuji dnes ráno 1 tbl omeprazol a už ted výrazné zlepšení. Že by mě to fakt zachránilo a můžu to dožít do konce, to by byla paráda… Jo na levém boku se to dá jen občas, nebot miminku se ta poloha moc nelíbí tak moc na boku spát nemůžu. Jezis to je úleva napít se obyčejné vody, aby člověku nehořel krk:flushed: :grin: :clap: :clap:

• Nahlásit
  • Citovat
15201
10.7.20 21:48

No já když piju vodu, tak mám „těžký“ žaludek i bez těhotenství, lepší mi přijde slabý čaj trošku oslazený medem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama