35 a 1 malé dítko, jde najít ještě partnera na společný život

Anonymní
27.3.21 19:45

35 a 1 malé dítko, jde najít ještě partnera na společný život

Ahoj, jdu si pro radu… je mi 35, mám 3 leťáka a s expartnerem žijeme rozděleně… mám svoji práci, svoje bydlení na hypotéku, přátele a fajn život, sportuji, postavu mi chválí a podle kamarádek jsem atraktivní… (ještě teda teď žijeme kůli hlídání apod u rodičů s tím, se ale nechlubím)…

No a prostě mi chybí takové to obejmutí, v noci mít toho druhého v posteli… nemluvím o sexu i když je taky moc fajn… bohužel většina mužů, které potkám tak nechce vztah… nebo ne se mnou asi… mají špatné zkušenosti, bojí se nebo jim to vyhovuje být sami nebo to jsou opravdu individua na kontakt nevhodná… teď s tím posledním jsme byli na 2 výletech, seznámil mne se svým dítětem, párkrát u sebe prespali… na začátku žertoval jakoby vztah chtěl… tvrdí, že vztahy mu nefungují, že jsme milenci… no řekla jsem mu, že u milence bych do rána nezůstala… no od té doby se stahuje… chci někoho s kým se uvidíme víckrát v týdnu, půjdem na výlet, občas u sebe přespíme… a aby mne trochu přitahoval a měl iq, aby se s ním dalo i pokecat… jsou to moc náročné požadavky nebo tito muži jsou tolik žádaní, že je tak těžké je poznat, potkat nebo proč?

Většina mužů mi tvrdí, že jsem veselá, usměvavá a pěkná… tak snad ani namyšlemě, nedobytně nebo extra samostatně nepůsobím. Chybí mi mužská náruč a budit se vedle někoho no.

Poraďte co s tím… jo a seznamky a rychlé rande… většinou se z lidí odtud vyklubali velmi nevhodní lidé pro vztah no

Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3109
27.3.21 19:59

No řekla bych, že v našem věku a v této době hledat kvalitniho partnera je celkem svízel. Bude to chtit trpelivost, je to dost přebrané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
27.3.21 20:00
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu… je mi 35, mám 3 leťáka a s expartnerem žijeme rozděleně… mám svoji práci, svoje bydlení na hypotéku, přátele a fajn život, sportuji, postavu mi chválí a podle kamarádek jsem atraktivní… (ještě teda teď žijeme kůli hlídání apod u rodičů s tím, se ale nechlubím)…

No a prostě mi chybí takové to obejmutí, v noci mít toho druhého v posteli… nemluvím o sexu i když je taky moc fajn… bohužel většina mužů, které potkám tak nechce vztah… nebo ne se mnou asi… mají špatné zkušenosti, bojí se nebo jim to vyhovuje být sami nebo to jsou opravdu individua na kontakt nevhodná… teď s tím posledním jsme byli na 2 výletech, seznámil mne se svým dítětem, párkrát u sebe prespali… na začátku žertoval jakoby vztah chtěl… tvrdí, že vztahy mu nefungují, že jsme milenci… no řekla jsem mu, že u milence bych do rána nezůstala… no od té doby se stahuje… chci někoho s kým se uvidíme víckrát v týdnu, půjdem na výlet, občas u sebe přespíme… a aby mne trochu přitahoval a měl iq, aby se s ním dalo i pokecat… jsou to moc náročné požadavky nebo tito muži jsou tolik žádaní, že je tak těžké je poznat, potkat nebo proč?

Většina mužů mi tvrdí, že jsem veselá, usměvavá a pěkná… tak snad ani namyšlemě, nedobytně nebo extra samostatně nepůsobím. Chybí mi mužská náruč a budit se vedle někoho no.

Poraďte co s tím… jo a seznamky a rychlé rande… většinou se z lidí odtud vyklubali velmi nevhodní lidé pro vztah no

Prosím anonym

Je mne uplne jasny, ze me tu za to stahnou kuzi za ziva, ale presto se zeptam, protoze si myslim, tam bude zakopany pes.
V jake vekove kategorii chlapu hledas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
27.3.21 20:02

Jde, co by nešlo. V každém věku to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
27.3.21 20:06

Hele, problém je, že v tvém věku jsou to buď chlápci, kteří se chystají zakládat rodiny a nebo ti, kteří mají sami ještě malé děti a jsou po rozchodu a do vztahu s matkou dalšího malého se jim až tak nechce. Já bych tomu dala čas a netlačila na pilu. Není přece důležité, pokud ti s někým je dobře a vzájemně se seznámíte s dětmi, určovat slovně, v jaké fázi vztah je. Ani se nedivím, že couvl, prostě to od tebe bral jako nátlak. Já tě chápu jako ženská, taky ráda vím, na čem jsem. Ale čím jsem starší, tím víc chápu že chlapi o tom neradi mluví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@carsin věk neřeším… jde mi o trochu přitažlivosti a mít si o čem popovídat… opravdu nevím… potkala jsem se se 33 letým i s 45 letým… věk jsem zjistila až později… prostě když tam něco je, má něco v hlavě a je to oboustranné tak se seznámení nebráním…

• Citovat
  • Nahlásit
7569

Jo no, jako mladý každá chcete krásného alfasamce. Pak zjistíte, že se s ním nedá žít a pak jdete hledat toho otce k rodinám. Bohužel, ti jsou už v té dobe dost rozebrani. Ale chce to neztracet naději a rozhodit sítě a snížit kritéria pokud to bude nutný. Princové NEJSOU, došli! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:10
@Cenarius píše:
Jo no, jako mladý každá chcete krásného alfasamce. Pak zjistíte, že se s ním nedá žít a pak jdete hledat toho otce k rodinám. Bohužel, ti jsou už v té dobe dost rozebrani. Ale chce to neztracet naději a rozhodit sítě a snížit kritéria pokud to bude nutný. Princové NEJSOU, došli! :D

Toto je jiným případ. Můj ex je bezvadný tatínek a fajn chlap, jen jsme museli od sebe, protože náš vztah nefungoval a bylo to vzájemné rozhodnutí. Ráda bych muže kde se budeme mít rádi a bude nám fajn… prince nepotřebuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:13
@Aduš8 píše:
Hele, problém je, že v tvém věku jsou to buď chlápci, kteří se chystají zakládat rodiny a nebo ti, kteří mají sami ještě malé děti a jsou po rozchodu a do vztahu s matkou dalšího malého se jim až tak nechce. Já bych tomu dala čas a netlačila na pilu.Ani se nedivím, že couvl, prostě to od tebe bral jako nátlak. Já tě chápu jako ženská, taky ráda vím, na čem jsem. Ale čím jsem starší, tím víc chápu že chlapi o tom neradi m

Taky si to myslím, že je to takový blbý věk…

No jen jsem nechtěla být zařazena do kategorie milenka…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:14

Určitě to jde. Rozváděla jsem se, když mi bylo 35. V té době mladšímu synovi bylo 2,5 roku, staršímu o 4 víc. V 37 jsem potkala současného partnera, je o 10 mladší, jsme spolu 3 roky, čekáme miminko a je to super. Skvěle vychází s mými dětmi i s mým ex :D Nevěřila jsem tomu, nepočítala jsem, že bych ještě někdy s nějakým chlapem bydlela a už vůbec mě nenapadlo, že budu mít další dítě a ještě s tak mladým chlapem. Ze začátku jsem ho pořád odmítala, že to nemá budoucnost. Teď už vím, že to tak mělo být a že to je to nejlepší, co mě mohlo potkat.

• Citovat
  • Nahlásit
678
27.3.21 20:15
@Anonymní píše:
Taky si to myslím, že je to takový blbý věk…No jen jsem nechtěla být zařazena do kategorie milenka…

Žádný věk není blbý. Myslíš, že za 10 let to bude lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:19

A ještě bych dodala, že svého chlapa jsem potkala ve chvíli, když jsem to úplně přestala řešit, vykašlala se na všechny seznamky a smířila se s tím, že nikoho nepotkám. Začala jsem se věnovat sama sobě, užívat si tu svobodu a když jsem to nejmíň čekala, tak se objevil.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:21

A kamarádka potkala svého současného muže po 40 a měla tři děti, on dvě. Jiná s jedním dítětem ve 38 a teď ve 41 mu porodila dítko.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:25

Rada neni a princove nedošli, neboj.. ja ho potkala ve 35, ja s osmiletym dítětem, když jsem uz přestala hledat a řekla si, ze mam vlastně super partacku a začala si užívat s ni, jako fakt užívat:-) dovolená jen my dve, festival, kino.. no můj milý byl na rande zrovna s jinou, ja mela neumytou hlavu, nenalicena, po noci strávené spánkem na matraci s dcerou v dodávce u řeky :D

• Citovat
  • Nahlásit
684
27.3.21 20:41

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Jinak mít se rádi je fajn, ale pro plnohodnotný vztah je to hodně málo. Ale jako výchozí bod dost dobrý. Mimochodem, jakou váhu má pochválení od kamarádek? Jen nechtějí, abys je také pomlouvala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat