3,5 měsíční miminko často pláče a je nespokojené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarcaa
Stálice 52 příspěvků 15.12.18 18:31
3,5 mesicni miminko casto place a je nespokojene

Ahoj holky, prosim o radu mam 3,5 mesicni holcicku a mam pocit ze jen spi nebo rve????kdyz je nahodou v klidu kdyz je vzhuru tak se tomu vsichni divime. Nema bolebruchy nebo tak ale je spis porad nespokojena. Musi se sni chodit satkovat a pak to uz taky nekdy nezabira. Vse ji bavi max 10 15 minut pak se zacne vstekat. Absolutne odmita dudlik takze tim se neuklidni. Jedine cim se uklidni je u mne u prsa. Je plne kojena takze zavislacek na prsu. Nevite kdy to prejde a bude to usmevave miminko ktere nebude plakat u hracek nebo pri chovani nebo tak neco? ????
 Dekuji

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 3 měsíce: Trénujte zvedání hlavičky

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 15.12.18 18:41

Usmevave mininko to nemusi byt nikdy a obavam se,ze s Tvym pristupem ani nebude :nevim: takhle male miminko jeste hodne potrebuje maminku a jeji blizkost! Kdyz byla dcerka v tomhle veku vzhuru,tak jsem byla skoro porad u ni,povidala jsem si s ni,chovala ji apod. A jen upozornuji,ze s tim,ze ji neco bavi 10 - 15 minut to bude jen horsi,dcerku neco bavi par minut,ne-li vterin a pak chce zase neco jineho,takze mi Tvoje holcicka prijde naprosto normalni :think:

Klarcaa
Stálice 52 příspěvků 15.12.18 18:47

No ja vim treba od holek z okoli,ze i takhle male miminko vubec brecet nemusi, ze to neznaji. Nakoji, daji pod hrazdicku, pak do postylky spat vse bez revu v klidku. Jen jsem chtela vedet jestli mate zkusenost s tim, v kolika mesicich to muze prejit..zacnou ji zajimat vic hracky vyhraje si sama..chvili lezi a zacne kopat rukama nohama a okamzite se vstekat.

Kaci89
Kecalka 316 příspěvků 15.12.18 18:57

Tak to je jasny ze samotnou ji to bavit nebude,musis ji ukazovat hracky a hodne si s ni povidat.nebo ja pustim pisnicky detsky a zpivame spolu a tancujem.jsou mu tri mesice a neco.

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 15.12.18 19:03

Ahoj kazde dite je jine. Mam dve prvni rvala a rvala(kolika) poznas to tak ze nechce lezet nohy k sobe pritahuje a plac je chvilku slaby pak silny a porad se to opakuje. Dokonce je to i ve stejnu hodinu +- trvalo to 4 mesice a divim se ze sme se nezblaznili. Taky to bylo kojene dite a furt se chtela nosit,protoze ji to tolik netlacilo na bricho kdyz to v leze bylo peklo pro ni. Prestalo to kdyz se naucila otacet na bricho. Vim jak Ti je prides si neschopna a zoufala. Dite muze rvat i protoze treba neumi usnout nebo ho svedi to muze byt cokoli. Moje mala milovala kdyz jsem ji dala do lehatka lehatko na zidlicku s koleckami a pamalu vozila po pokoji. Venku v kocarku mi nespala,ale mela rada spatne silnice kdyz kocar s ni drndal.nositko je taky super ale dite se prenese za chvilku pak budes hotova. No na uklidneni super vec. Ted mam druhe dite a to nerve nekdy ani nevim ze ji mam doma. Proste andel doufam,ze dlouho se to nezmeni. @Klarcaa

Maylaa
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 15.12.18 19:08

Najdi si vyraz ‚narocne dite‘. Dceru to castecne preslo kdyz zacala lezt. Ale sama se zabavit na delsi nez 5 min se ucila az po roce a pul. Dost to leze na mozek. Do toho jeste strasne blbe spala. Pres den jen dvacetiminutovky, v noci od 22 do 6 a dlouhe mesice se budila co hodinu (v lepsim pripade, v horsim pripade se uprostred noci vzbudila a rvala a rvala klidne 2 hod at jsme delali co jsme chteli - fakt jsme cekali, kdy na nas prijde socialka :oops:

Ted ma 2 roky a je bozi. A druhe dite je presne takove, jak popisujes. Nakojim, polozim pod hrazdicku, kouka, sam usne. Je to divny ;)

Klarcaa
Stálice 52 příspěvků 15.12.18 19:13

Dekuji za vyjadreni holky. Nekdy si ctu pribehy maminek a asi jsem na tom jeste velmi dobre a kazda rika, ze cim je dite starsi tim.je to lepsi. Chtela bych si s malou treba lehnout a jen tak lezet koukat se na tv..ale lezet bude jen kdyz bude prisata na prsu jinak rev :D

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3045 příspěvků 15.12.18 19:29

Já tě zase trochu uklidním. Nemůžu slíbit, že to tak bude u vás, ale u nás se to zlomilo kolem 4.měsíce. Do té doby řval buď kvůli prdíkům a nebo chtěl prostě nosit a vše ukazovat. Nejvíc se mi osvědčilo chodit s ním co nejvíc mezi lidi. A kupodivu nebyl nikdy nemocný :nevim:. Tam se mu líbilo. Je to prostě společenské dítě. Jakmile se začal sám pohybovat, nevěděla jsem o něm třeba hodinu. A teď ("13m)si dokáže úžasně hrát sám. Téměř nás k tomu nepotřebuje. Ale jen tak lehnout a koukat na televizi, to u nás šlo jen první dny po porodu. Teď prostě jen dračí! :kytka:

Terez001
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 15.12.18 19:31
@Maylaa píše:
Najdi si vyraz ‚narocne dite‘. Dceru to castecne preslo kdyz zacala lezt. Ale sama se zabavit na delsi nez 5 min se ucila az po roce a pul. Dost to leze na mozek. Do toho jeste strasne blbe spala. Pres den jen dvacetiminutovky, v noci od 22 do 6 a dlouhe mesice se budila co hodinu (v lepsim pripade, v horsim pripade se uprostred noci vzbudila a rvala a rvala klidne 2 hod at jsme delali co jsme chteli - fakt jsme cekali, kdy na nas prijde socialka :oops:Ted ma 2 roky a je bozi. A druhe dite je presne takove, jak popisujes. Nakojim, polozim pod hrazdicku, kouka, sam usne. Je to divny ;)

Máme to stejně.. První syn řev a řev a řev, úsměv do roka žádný. Teď je úplně bezkonkurenční, hodný, poslušný. Budou mi za chvilku 3 roky. Mladší syn 10 mes. Je hodný, kam ho položím, tam si vydrží hrát i hodinu. Celé dny se směje, manžel mi říká vždy, co jsem mu nasypala do jídla, pusu od ucha k uchu celý den. :mrgreen: od porodnice spí celou noc. Prostě oba jako miminka jsou jak den a noc. Uvidíme, až bude větší, ale je to naprostý pohodar:champag­ne_glass:
:srdce:

Akulínek85
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 15.12.18 19:38

Ahojky holky, to jsem ráda, že nejsem sama, máme také 3,5 měsíční holčičku a moc nespí…bříško nás trápí tedy dost - nevím, co už mám jíst, aby ji bylo lépe a mám pocit, že žádné jídlo není dost dobre…chovám tedy opravdu hodně - i když už se to snažím trošku omezit, okolí mi to děsně vyčítá, že si ji tak naučím, ale je mi jí líto, když vidím, že jí něco trápí…jinak je ale moc šikovná, už hodně zvatla a dneska si sama do pusinky strčila lžičku…když ji neboli bříško, vydrží i ležet, ale věnovat se jí prostě musíme - což mi divné nepřijde, kópor když nemám srovnani

vbu
Kecalka 104 příspěvků 15.12.18 20:22

Tak at je prisata :) syn se mi u prsa vali pulhod, hodku, dve. Jak kdy. Jinak kdyz chci ven, nosim v satku ci nositku. Spravilo se to u obou deti v 9 mesicich, ale porad jsou hodne kontaktni. Kdyz jsem plnila potreby kojeni a noseni, byli a jsou zlati…je to narocne, ale za tu detskou radost to stoji. Jeste doporucuji kontrolu na kraniosakralni terapii ci kvalitni fyzio, zda nema blok po porodu a netrapi ditko nejaka bolistka

oligenerallogin
Povídálka 17 příspěvků 15.12.18 21:10

Muj syn se takhle chova, kdyz ho neco trapi. Prvni 3 mesice to byla kolika od rana do vecera (ne vzdy to bylo spojene s prdenim a kroucenim kvuli brisku). To jsem si mohla vytahat ruce, bolela me zada… byl nepolozitelnej na zada. A presne, odpocinula jsem si pouze u kojeni :-). Kojila jsem porad, jen, aby byl chvili klid :-). Po 3 mesicich ze dne na den, jako kdyz utne. Nyni se takhle chova, jen kdyz ma nejaky problem. Treba se takhle zacal nedavno chovat a ja vubec nechapala, proc je celej den tak protivnej - do dvou dnu se mu rozjela viroza a sopl u nosu. Myslim si, ze to bude mozna ve vasem pripade brisko, i kdyz se u toho vizuelne nekrouti?

oligenerallogin
Povídálka 17 příspěvků 16.12.18 13:25

Jeste me napadlo -pokud davate Vigantol, zkuste nahradit jinym detskym vitaminem D v kapickach. Mam zkusenosti i z okoli, ze Vigantol toto take zpusobuje. Staci si to vygooglit. Muze se to ale projevit klidne az 14 dni od vysazeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >