3.5 měsíční miminko furt pláče/řve/vzteká se

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.10.21 09:59

3.5 měsíční miminko furt pláče/řve/vzteká se

Ahoj maminky, možná to bude znít divně, protože vcasto ctu, jak každá maminka pozná, co v daný moment dítěti chybí a proč tedy pláče. Já bohužel mezi takové maminky teda nepatřím. Mám 3.5 měsíčního chlapečka, do prvního měsíce byl malinko uplakaný, spinkal mi hezký jak přes den tak v noci. Byli jsme na očkování a od té doby nastal asi nějaký zlom nebo co, a každej den se vzteká, řve u všeho vydrží jen chvíli. Hodně syn trpěl na prdíky a koliky to se okolo 3 měsíce odeznělo, tak jsem se těšila že už bude klid ale čím je starší tím je to fakt horší, hlavu mám už k prasknutí. Občas jak pláče tak mu i tečou slzičky, a je k neutiseni. Prdí, kaká hezký sám, tak nevím už kde je kurník problém. Už jsme kvůli tomu bylo xkrat i doktora a dokonce na pohotovosti zda není někde problém že mi tak furt pláče, a vždy mi řekli že je to prostě miminko, už si připadám jak matka úplně k ničemu, která neumí ani utěšit svého syna. A ještě aby toho nebylo málo tak se mi v noci začal šílené kroutit ( což je prý z toho jak se snaží vytlačit prdíky) + šít sebou takže se furt budí, a jelikož je naučený uspávat jen na rukách, tak už jsem se sílami v koncích. Zkoušeli jsme snad všechny možnosti utišení/uspávání šum, nosítko, šátek, houpatko, vibrační lehátko, fén, vysavač ale bohužel. Holky měl někdy taky náročnější miminko? :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65395
21.10.21 10:15

Takhle malé mimco se nevzteka.. pokud mu i tečou slzy, tak ho něco trapi..zima, teplo, bolavé bříško, hlad, chybí mu náruč atd.. navíc dítě je hodně odrazem matky, zkus se víc uklidnit, vycítí tvojí nervozitu.. nos, chovej, zpívej, cokoliv.. hlavně klid :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
21.10.21 11:13

Ja maaam, dcera 3 měsíce. Už jedno dítě mám a tak mohu trochu srovnávat.

Ta řve celej den, já jsem zjistila, že ji musím uvést do pohody, tedy - musí být vyspana, nakrmit, čistá plenka, pochovat, rozesmát, zakrýt/odekryt a pak jak se mi to povede ji dávám do houpatka a tam hodinku je úplně v pohode. Ale myslím, že žádná rada na to není, každé miminko je jiné. Já už začala dávat i UM a pomalu končím s kojením, jsem krkavčí máma, ale zjistila jsem, že ráno, které začínám s UM je úplně pohodové, to kde kojim tak pořád brečí, cuca si ruku.

Jinak já už jsem v takovém módu, že když si myslím, že malé nic nechybí a už fakt nemůžu ji mít 6 hodin na rukách, dám jí do postýlky, chvíli pláč, ale pak usne. A hlavně to chce fakt klid, já si pořád říkám, že bude líp. A ono teda oproti prvnímu měsíci lépe fakt je. To bylo hrozny. No, všechna čest ženám, které to zvládají.

• Citovat
  • Nahlásit
alena1995
21.10.21 11:14

A mimochodem večer sebou malá taky šije a mrčí, otočím ji na břicho a jak usne, otočím ji zpět.

• Citovat
  • Nahlásit
1516
21.10.21 11:21
@alena1995 píše:
A mimochodem večer sebou malá taky šije a mrčí, otočím ji na břicho a jak usne, otočím ji zpět.

A proc ji otacis zpet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.10.21 20:57

@Lenca27 Rekla bych, že protože na zádech je jediná a nejbezpečnější poloha pro spánek..

Jinak mohu se zeptat, proč UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.10.21 21:00

K tematu..taky máme tři a půl měsíce a vzteká se, je nevrlý a taky vůbec nevím co mu je, fakt netuším, kde je problém. Říkala jsem si, jestli bříško, ale dáváme probiotika a normálně prdí, hlavně kolíky prý ve třech měsících odeznívají. Zrovna dnes hodinu v kuse brečel a já netušila proč! Spát přes den moc nechce..max už jen tak půl hodiny v šátku. Jinak je to fakt hodný chlapeček, takže nechápu! Takže v tom nejste sama musíme to vydržet ono to přejde :srdce: posílám sílu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
22.10.21 09:34
@queen011 píše:
@Lenca27 Rekla bych, že protože na zádech je jediná a nejbezpečnější poloha pro spánek..Jinak mohu se zeptat, proč UM?

Ja vim, ale kdyz je na monitoru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat