35 tt a zase zvracení

318
15.4.21 16:16

35 tt a zase zvracení

Ahoj, možná chci hen uklinit. Ani nevím co čekám… Jak to zvládáte v poskedním měsíci? Mě se vrátily nevolnosti, zase zvracím. V podstatě jem nezvracela tak měsíc. Už jsem marná, mám toho nějak po krk, bolí mě kyčle, žebra, nic nemůžu jíst. Dítě má už teď odgadní váhu 2900g. Ještě, že nemám dítě nebo zvíře, o které bych se musela starat.
Trpíte také takhle podobně? Nebo to zvládáte s přehledem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63573
15.4.21 16:55

@nikive šílený nevolnosti od 6 do 22 tt, pak jen mírné, od 30 tt s plnou parádou zpět, zvracela jsem naposledy na porodním sále :mrgreen: naštěstí to pak hned přešlo. První jídlo po porodu byla totální slast

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
15.4.21 17:00

Trpěla jsem, ale na vše zapomenete, až ho budete držet v náruči a pak už se budete historkám typu „plakala jsem ve vaně, že si nemůžu umýt nohy“ jenom smát. Vydržte! :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
15.4.21 18:44

Mě to spíše vyděsilo, jestli je to normální, zda je mimčo v pořádku, jestli to není nějaký patologický příznak. No pro klid duše jsem ho jela nechat zkontrolovat a vše je v pořádku.
V podstatě mi nevadí, že trpím já, snesu toho hodně. Spíše stresuju ve vztahu k miminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
15.4.21 19:47
@nikive píše:
Ahoj, možná chci hen uklinit. Ani nevím co čekám… Jak to zvládáte v poskedním měsíci? Mě se vrátily nevolnosti, zase zvracím. V podstatě jem nezvracela tak měsíc. Už jsem marná, mám toho nějak po krk, bolí mě kyčle, žebra, nic nemůžu jíst. Dítě má už teď odgadní váhu 2900g. Ještě, že nemám dítě nebo zvíře, o které bych se musela starat.
Trpíte také takhle podobně? Nebo to zvládáte s přehledem?

Nikdy jsem to nastesti nezazila, pouze v prvnim trimestru, ale radeji bych zavolala gynekologovi a optala se, zda je to ok. Ten tvoje tehotenstvi zna a spis dokaze odhadnout co je v poradku. Jaky mas tlak? Moc ti kontroluji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
15.4.21 20:36

@ganaze Už jsem podstoupila komplet vyšetření. Vše je naštěstí v pořádku :srdce:. Mám holt veliké miminko už teď, které dává mému tělu zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
15.4.21 21:41
@nikive píše:
@ganaze Už jsem podstoupila komplet vyšetření. Vše je naštěstí v pořádku :srdce:. Mám holt veliké miminko už teď, které dává mému tělu zabrat.

Tak to je super :lol: Ted jen to zvladnout psychicky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat