35 týden a tlak na konečník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 00:23
35 týden a tlak na konečník

Holky najednou jsem začala mít tlak na konečník. Je možné, že to jsou poslíčci? Trochu mě to děsí, jelikož takto mi začínal porod u prvního dítěte. Máte zkušenosti, aby jste mě uklidnili? 8o

Reakce:
Ennny
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 21.08.18 00:28

Mám zkušenost asi takovou že po tlaku na konečník se mi narodila za půl hodiny na to dcera :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 00:37

@Ennny nestras :mrgreen: Snad to přejde, tvrdne mi do toho břicho, ale žádné bolesti břicha zatím nemám.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 21.08.18 01:30

No já tě nechci děsit ale já neměla téměř žádné bolesti až u tlačení :lol: klid malá je narozená ještě o týden spíš je u úplně v pořádku ;)

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 21.08.18 05:06

Zajeď si radši k lékaři

kacakaca
Závislačka 2642 příspěvků 21.08.18 06:55
@Ennny píše:
Mám zkušenost asi takovou že po tlaku na konečník se mi narodila za půl hodiny na to dcera :lol:

A nic jineho jsi necitila? Kde jsi ji porodila?

Ennny
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 21.08.18 08:30

@kacakaca v nemocnici, ale já už tam nějaký ten den ležela aby malé dozrály plíce…já cítila bolesti pořádně až asi 10 minut před narozením až u tlačení…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 09:49

Nakonec jsem to zaspala a dnes ráno už dobrý, tak to asi byly poslíčci :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Principál Hrušínský: Kvůli Zemanovi mi lidé vyhrožují a nadávají do dobytků

Jan Hrušínský (63) patří mezi tu část slavných tváří českého showbyznysu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >