35+1tt otoky kotníku a bolest na jednom míste při zmáčknutí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 29.04.19 11:25
35+1tt otoky kotníku a bolest na jednom miste při zmacknuti .

Ahoj, mám kvam dotaz už par dni trpím na otoky kotníku není to tak drastické ale na pravou nohu trpím více, mám dotaz zvnitrni strany kotníku na prave noze mám jedno malé mistecko co zmacknu a bolí… ve čtvrtek jdu na gyndu nechci plasit, někde sem i cetlaˇo tromboze ale ta bolest tak drasticky není jen jak to zmacknu do čtvrtka si myslím ze to vydrží no… chtěla sem uklidnit zda i otoky muzou třeba trosku bolet… ale jen na té jedné noze no dnes otoky jsou lepší přijde mi, počasí je ošklivé… tal je to lepší ale to mistecko když zmacknu bolí zde zašlu fotku kde to po zmacknuti boli vím ze s fotky člověk špatně vycte ale snad se hned nejedna o trombozu plno lidi mě vystrasilo

Reakce:
CoComela
Kecalka 205 příspěvků 29.04.19 12:18

Já bych řekla, ze v tehu je ta zilni průchodnost zhoršena, u kotníku se často dělají krecaky, může to být tím. Já to na sobě take pozoruji, nohy tedy neotekaji, ale zilky mi trochu vylezaji a mám take jedno místo, já nad kotníkem, které bolí, když zmacknu. Zmin se o tom dr. Nožky nahoru a případně nos kompresni puncochy, je to otrava, ale mohlo by to zmírnit i ty otoky :)

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 29.04.19 12:21
@CoComela píše:
Já bych řekla, ze v tehu je ta zilni průchodnost zhoršena, u kotníku se často dělají krecaky, může to být tím. Já to na sobě take pozoruji, nohy tedy neotekaji, ale zilky mi trochu vylezaji a mám take jedno místo, já nad kotníkem, které bolí, když zmacknu. Zmin se o tom dr. Nožky nahoru a případně nos kompresni puncochy, je to otrava, ale mohlo by to zmírnit i ty otoky :)

Jj ve čtvrtek to reknu :) zatím punčochy nenosím no a mazu si to masti co mi daly v lekarne priessnitzem na žily a cévy no… do čtvrtka to prinejhorsim vydrží hihi tak snad to nic nebude myslím ze tromboza by určitě více bolela ale děkuji za odpověď :) jsem trosku klidnější

Nugetkka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 29.04.19 12:22

@Nicooool5 Já jsem v půlce 36tt, otoky mě trápí od té doby, co se venku udělalo trochu teplo. Detralex beru 3× za den a otoky mám mnohem horší než ty, někdy až ke kolenům, lékaři o tom vědí a dělat se s tím víc nedá :palec:

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 29.04.19 12:25
@Nugetkka píše:
@Nicooool5 Já jsem v půlce 36tt, otoky mě trápí od té doby, co se venku udělalo trochu teplo. Detralex beru 3× za den a otoky mám mnohem horší než ty, někdy až ke kolenům, lékaři o tom vědí a dělat se s tím víc nedá :palec:

Jej to mi je lito no,:( jj ja vím ze ty otoky nemám bůhví jaké hrozne spíše mě zarazilo to mistecko co mackam a je citlivé :) ale snad to nic. Nebude… než se nadejem porodime a bude klid..

Nugetkka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 29.04.19 13:20

@Nicooool5 Mě už to bolí snad všude, ráno až ke kolenům a taky mě brní prsty na rukou. Ještě, že už to máme za pár :mavam:

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 29.04.19 13:22
@Nugetkka píše:
@Nicooool5 Mě už to bolí snad všude, ráno až ke kolenům a taky mě brní prsty na rukou. Ještě, že už to máme za pár :mavam:

To ano, ale čím víc se to blíží tim víc se bojím :D navíc každý mě strasi ze jsem po IVF ze určitě porodim nějak brzo :grinning:tak doufám ze ještě chvilku tam prcek zustane hihi:grinning:

Nugetkka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 29.04.19 13:52

@Nicooool5 Já zase čekám dvojčátka a mám už i termín, kdy jdu na císaře. Neboj, všechno zvládneme a bude vše v pořádku :mavam:

Váš příspěvek
Reklama