35. tt a bolesti jak při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
huldynka
Stálice 77 příspěvků 28.09.14 11:41
35tt a bolesti jak při menstruace

Dobrý :-),
Jsem 35+1 tt a uz od vcerejska mam bolesti v podbrišku jak pri menstruaci. Přijde mi ze me to boli nekdy vic nekdy min. Myslite ze by to mohl byt zacinajici porod? A nebo spise posličci.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
huldynka
Stálice 77 příspěvků 28.09.14 11:43

Taky me boli jak kdyby kosti v nohach :D

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 28.09.14 11:51

@huldynka ahoj, take jsem zvedava na odpovedi. Sice me uz ceka druhy porod a zacinam 34.tt, ale uz tak 2 tydny obcas pocituji menstruacni bolesti. Jenze ne prerusovany, jakymi zacinal muj prvni porod, ale vkuse, nekolik hodin me tahne podbrisek. Stava se mi to nekolikrat tydne, take vzdy plasim, ale nejsou to krece, je to takova soustavna tahnouci se bolest, ze se musim az natahnout, casto pomuze i 10minutove zdrimnuti. Take nevim, jestli je to normalni.

zabulki
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 28.09.14 11:54

Jsem dneska 35+6 a mam to cim dal castejsi a vyraznejsi. Obvolavala jsem zkusene zname a pry to jsou poslicci

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 28.09.14 11:55

Je to normalni, mela jsem totez… Jsem ted ve 37.tt a nedavno jsem stravila noc v nemocnici, kvuli silenym bolestem prave… Prisli mi na enterokoka v moci, ale hlavne proto, ze me k tem bolestem strasne pali pred mocenim a mam tmavou zakalenou moc… Kdyby to ale neslo vydrzet, jedte do porodnice, ja jsem taky jela a v zaveru ne pro nic za nic, jednak me ta kapacka s Buscopanem uklidnila - bolesti odeznely a jednak mne prisli prave na tu bakterii… Proste lepsi jet 10× zbytecne, nez 1× pozde a doma se trapit :nevim: Min. ti daji treba taky kapacku nebo najaky lek :kytka:

huldynka
Stálice 77 příspěvků 28.09.14 12:27

@sagittarius jo v nemocnici uz sem byla na kapackach asi pred 3tydny bo se mi hodne zkratil cipek. po tydnu me pustili a vsechno bylo v pohode az ted me to teda boli. tak se uvidi :D nejradsi bych to uz mela za sebu :D

Bibi11
Závislačka 2868 příspěvků 28.09.14 12:38

Mám to taky od 35tt ted 40tt a už ty bolesti nemám.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 28.09.14 12:53

@AniNevim je. U prvniho jsem to tak mela snad od zacatku tehotenstvi az do konce.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 28.09.14 12:57
@dani24687 píše:
@AniNevim je. U prvniho jsem to tak mela snad od zacatku tehotenstvi az do konce.

fakt? Ja jsem z toho celkem vykolejena, protoze u prvniho jsem jednoho rana ve 36+3 sla na velkou, za pulhodiny podruhe, ale uleva neprisla. Za chvili jsem si pomyslela, ze jsem to asi dostala a pak mi doslo, ze tehotna to asi dostat nemuze :-) No a tim mi docvaklo, ze zrejme rodim. Byl to klasicky zacatek menzes. Takze ted plasim, kdyz to citim podobne, ale dokud u toho nemusim na velkou a nemam to krecovite, dovedu se samouklidnit :-)

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 28.09.14 13:06

@AniNevim @AniNevim ja to tak mela fakt cely tehotenstvi. Ms bolesti v kuse hodiny az dny. Ke konci jsem byla asi 2× v porodce jak to bylo silny.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 28.09.14 13:11
@dani24687 píše:
@AniNevim @AniNevim ja to tak mela fakt cely tehotenstvi. Ms bolesti v kuse hodiny az dny. Ke konci jsem byla asi 2× v porodce jak to bylo silny.

dobra-dobra, dekuji moc za uklidneni! A nerikali ti k cemu to muze byt? Je to takove divne :think:

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 28.09.14 13:23

@AniNevim rekl mi, ze je to uplne normalni, takze jsem to neresila ;-) :-)

huldynka
Stálice 77 příspěvků 28.09.14 16:15

No tak chvilema me to pride ze uz to preslo a zrazu BUM a bolest jak cip v podbbrisku jak silna MS. Az mi to vystreluje do kolen a do boků v zadech. A co jsem si dala teplou vanu tak mi to nejak se mi zda ani nepomohlo. Tak nevim

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 28.09.14 17:08

@huldynka Jo, to verim, ja taky!!! Uz me to vylozene obtezuje a fakt uz se tesim na mimi, az nebudu vedet co driv, protoze tento stav nestav je sileny :?

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 28.09.14 17:10

A taky vas tak silene nesnesitelne boli ty trisla? To je uplne peklo, prijdu si, jako kdybych jezdila x hodin na koni a pak se na me jeste vystridalo 50 chlapu :D :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >