35. tt a porod ve Valašském Meziřičí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
huldynka
Stálice 77 příspěvků 30.09.14 17:46
35tt a porod ve Valašském Meziřičí

Zdravim ahojte :-),
chci se zeptat, ted mam 35tt k doktorovi jdu za tyden na kontrolu, coz je nejakych 36pluus3dny. Ale chci se zeptat jake mate zkusenosti v porodnici ve VM? Kdyby me doktor poslal do nemocnice s tim ze mam hodne zkraceny cipek, coz ja sama predpokladam, mam klidovy rezim a ted byly nejake problemy a tak sem musela vyrizovat a zacalo mi byt divne presne tak jak predtim kdyz se mi tak hodne zkratil a poslal me do nemocnice. No to je jedno, jestli mate nekdo zkusenosti s tim, ze by jste tam byli tak brzo poslani a jak oni se na to tam divaji? Nechaji vas lezet v nemonici dokud to na vas neprijde samo od sebe? Já se modlim aby to bylo dobre, aby me nikam neposilal, nebo v te nemocnici bych se asi definitivne zblaznila.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Valašské Meziříčí

Reakce:
Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 30.09.14 18:24

Nepsala jsi dneska uz totez do podobne diskuze? Tam jsme s holkama rikaly, ze v takhle vysokem tydnu uz te do nemocnice nikdo neposle. A kdyz to na tebe prijde, normalne te nechaji porodit.

huldynka
Stálice 77 příspěvků 30.09.14 18:57

Ne v jine diskusi jsem nepsala. Tak to jsem rada :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >