35tt a průjem je to v pohodě?

Anonymní
23.4.20 17:41

35tt a průjem je to v pohodě?

Ahoj už 3 den mám průjem..dneska to vypadalo líp ale odpoledne se zase vrátil. Tak do hodiny po jídle jdu na záchod..zhruba tak 3-4× denně. Bez bolesti, bez horečky. Je to v pohodě? Chci si dát smectu a přemýšlím jetsli zítra jít k dr nebo je to normální?? Máte zkušenosti? Magnesol beru 2× ale do teď jsem neměla problém.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64599
23.4.20 18:29
@Anonymní píše:
Ahoj už 3 den mám průjem..dneska to vypadalo líp ale odpoledne se zase vrátil. Tak do hodiny po jídle jdu na záchod..zhruba tak 3-4× denně. Bez bolesti, bez horečky. Je to v pohodě? Chci si dát smectu a přemýšlím jetsli zítra jít k dr nebo je to normální?? Máte zkušenosti? Magnesol beru 2× ale do teď jsem neměla problém.

Dej si smectu.. A asi dietu ala mrkev, rýžový vývar atd.. Pokud ti nic jiného není, tak bych to neřešila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
23.4.20 19:15

Smectu si neber. Prý má jiné složení a už se v těhotenství nema užívat… A pro dítě ten prujem nebezpečny není… Pokud nebudeš dehydratovaná… Tak spíš si vem živočišné uhlí a nějakou dietu… Bude to dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
23.4.20 19:17

Jo a jinak alespoň v mém okolí ty střevní chřipky hodně radi. A tentokrát ty delší, kolem týdne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
26.4.20 14:00

Pokud bereš Magnosolv tak máš řidkou stolici po něm :) Já jsem taky ve 35. tydnu a beru Magnosolv už dva měsíce a dva měsíce mám prujem :) a jsem jinak v pohodě…Zase lepší než zácpa 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat