35tt bolest pod žebry (prsy), nevolnost a bolest hlavy

Anonymní
4.1.20 19:33

35tt bolest pod žebry (prsy), nevolnost a bolest hlavy

Ahoj, jsem 35tt - začala mě, bolest hlava a k tomu jako by taková malátnost, a nevolnost. Také mě dost bolí jako by pod prsy/žebry celý pás (od boku k boku) cca 10cm od prsou dolu a k tomu i záda jako by pod lopatkami - pohyb bych řekla že cítím míně - a když už něco cítím je to jako by tlak, který pak přechází dolů do rodidel, kde to jako by tlačí a nutí na malou. Nevím zda je to v těhotenství normální nebo ne, první dítě šlo císařem kvuli preeklampsii kdy jsem byla hlídaná v nemocnici. Teď mám prokázáno riziko znovu, jenže mám stále nízky tlak vždy v rozhraní od 105/60 do 120/80. Jinak prcek už je otočen hlavičkou a CS je 4 (20mm)
Děkuji za rady a zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4.1.20 19:39

Zavolej na pohotovost a optej se tam… Nikdo ti neřekne co ti je, co popisuješ mi normální nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
4.1.20 20:01

Tu bolest, co popisuješ - pod prsy až na záda pod lopatky jsem přesně mívala u žlučníkového záchvatu. Jestli jsi jedla něco mastného, kořeněného nebo jinak ostrého (třeba i rajčata nebo jinou zeleninu se semínky) může být…ve 35.tt bych to neriskovala a jela na pohotovost, v krajním případě tě nechají přes noc na pozorování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1459
4.1.20 20:24

Jestli cítíš pohyby jinak než normálně tak bych se jela nechat zkontrolovat do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama