35tt těhotenství řídká stolice vždy po ránu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 11:14
35tt těhotenství řídká stolice vždy po ránu

Ahoj chci se zeptat jsem ve 35tt, po ránu mivam už delší dobu řídkou stolici… magnezko beru. Magnesium lacticii 6 tablet za den. Někdy to stridam ze večer místo dvou tablet vezmu magnesium complex citrat ale včera sem měla těch 6 tablet lacticii… mivate některá taky častou řídkou stolici?… někde sem četla o blížící se porodu ale doufám ze to ještě nehrozí ????

Reakce:
09Veronika09
Kecalka 361 příspěvků 30.04.19 11:50

Já třeba beru železo a mám to z toho, takže třeba by to mohlo být i z toho magnezka, v lékárně Vám nic k tomu neřekli? Mě řekli hned, že budu mít možná po ránu co dělat doběhnout na záchod :-D. Zase je to lepší než zácpa :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 11:52
@09Veronika09 píše:
Já třeba beru železo a mám to z toho, takže třeba by to mohlo být i z toho magnezka, v lékárně Vám nic k tomu neřekli? Mě řekli hned, že budu mít možná po ránu co dělat doběhnout na záchod :-D. Zase je to lepší než zácpa :-)

Nerekli ale je pravda ze beru i sorbifer:D železo 2× denně :joy: vždy kolem 5 ráno… a pak kolem 18h večer tak třeba to je taky z toho :grinning:

09Veronika09
Kecalka 361 příspěvků 30.04.19 12:03

Tak to bude asi z toho, ja mela vzdycky spis opacny problem a po zelezu jdu okamzite do par minut :-D

Váš příspěvek
Reklama