35 týdnu těhotenství vysoký tlak, hospitalizace

1.5.20 06:21

35tydnu těhotenství vysoký tlak hospitalizace

Ahoj holky od vcera jsem hospitalizovana v kyjovske nemocnici skrz tlak ktery mam. 165 na 90.davaj me dopegyt 4× po 6h. nasli mi bilkovinu v moci uz predtim gyndarka nic ne rikala ze ji mam tu bilkovinu az tady v nemocnici mate stim tlakem zkusenosti? mimco v brisku ma 2kg prej ma male kosti ale hlavicka odpovida 35tydnu ja Sama mam 150 cm vysku… Natekly nohy mam taky… Porodni vaha mimca pro propusteni je kolik? 2500g? myslim ze tady lezet budu mesic mozna 2nesice :( a navstevy nejsou povoleny… Aspon prez Skype se vidime… Jsem ze vseho takova nameko obcas asi tehotenske hormony.. Diky za Rady a za povzbuzeni je naprd ze je ten koronavir… :( ale zas jsem po dohledem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6279
1.5.20 07:03

Ahoj, podle toho co píšeš - vysoký tlak, bilkovina v moci, otoky - to vypada na preeklampsii :think: o tom ti v nemocnici nic nerikali? Je urcite dobre, ze jsi pod dohledem :hug: ničeho se neboj, doktori si vse pohlidaji. Nekdy vyvolají radeji porod. Ale miminko je uz vyvinute a vse zvladne levou zadni :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1093
1.5.20 07:14

Kliid ja mam nedonosence a dva mesice jsemv nemocnici fakt nebyli. rodila jsem 34tt a domu jsem sli za dva tydny tj 36tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
1.5.20 07:14

Neboj, muze to byt preeklampsie, ale s tim si doktori poradi :hug: mimco muze mit klidne vic, ty dohady jsou vic nez orientacni a jak pises, sama jsi nevysoka, tak mimi nebude obrik, 35tt, to uz je dobry :) muze se stat, ze nakou dobu si tam pobudes, ale je to pro vas ted to nejlepsi a utece to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
1.5.20 08:35

Já mám dcerku ve 35+5 s porodní váhou 2380g. Při propuštění po týdnu měla něco kolem 2 kg. Z toho týdne byla 4 dny na jipce z toho 3 dny v inkubátoru, jen aby se ohřála. Pak jsem ji dostala na pokoj. Teď jí bylo v prosinci 5 a žádná prťavka není a je úplně zdravá a spokojená. Pak mám na opak přenášenou a to je takovej trpaslíček. Tak neboj, miminko to zvládne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1539
1.5.20 09:33
@Racochejlek87 píše:
Ahoj holky od vcera jsem hospitalizovana v kyjovske nemocnici skrz tlak ktery mam. 165 na 90.davaj me dopegyt 4× po 6h. nasli mi bilkovinu v moci uz predtim gyndarka nic ne rikala ze ji mam tu bilkovinu az tady v nemocnici mate stim tlakem zkusenosti? mimco v brisku ma 2kg prej ma male kosti ale hlavicka odpovida 35tydnu ja Sama mam 150 cm vysku… Natekly nohy mam taky… Porodni vaha mimca pro propusteni je kolik? 2500g? myslim ze tady lezet budu mesic mozna 2nesice :( a navstevy nejsou povoleny… Aspon prez Skype se vidime… Jsem ze vseho takova nameko obcas asi tehotenske hormony.. Diky za Rady a za povzbuzeni je naprd ze je ten koronavir… :( ale zas jsem po dohledem…

Já měla akutní císař 35+5.. byla to preeklapsie s HELLP syndromem. vysoký tlak, bílkovina v moči.. přijata 26.2 do nemocnice a 27.2 večer akutní císař.. taky mi dávali dolpegyt.. otoky jsem měla taky.. malá vážila 1990g a měřila 44cm.. propustili nás za 12 dní :) s vahou 2kg.. malá ještě zhubla.. teď má 2 měsíce a váží 4kg :srdce: krásně to dohání :srdce: neboj na začátku je to náročné.. taky jsem už neměla návštěvy :? ale neboj.. vše zvládneš :srdce: já měla tlak kolem 150/100 (160/110) a při oznámení císaře dokonce 175/125… ale neboj :srdce: kdyby nahodou.. vše zvládneš :srdce: malá byla v inkubátoru den a půl na zahřátí.. pak byla 5 dní na JiP.. a pak 7 dní jsme už byly spolu na pokoji :srdce: taky jsem si myslela, že tam budu kdo ví jak dlouho… ale oni to zbytečně neprodlužují

Příspěvek upraven 01.05.20 v 09:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4012
1.5.20 09:34

Můj syn je 35+6, měl 2640g, od druhého dne byl se mnou a pustili nás po 8 dnech (měl žloutenku a 2 dny ho svítili), při propuštění měl něco málo pod 2,5kg. Hlavní je, že jste hlídaní!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.20 10:48

@Lenny93 snad jo.. No zatim me jen sledujou… Tak uvidime jak to bude dal… :hug: dekuju za podporu ted ji potrebuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.20 10:55

Dekuju Vsem za podporu :hug: uvidim co a jak vazim si toho… Navic v obdobi koronaviru nejsou navstevy tak je to naprd… No hl ze bude prcek a ja v poradku… Sem sama na pokoji tak se citim osamocene.. Diky za odepsani…
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.20 10:58

@Denny97 aha tak nemusi mit 2,5kg :hug: porodni vahu? To se me Celkem ulevilo… Uvidim co tady v kyjove teda.. Me reknou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.20 11:22

@Denny97 diky za podporu snad jo uvidim co me reknou :hug: ta samota je naprd no.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.20 11:25

@kaiserin to mas pravdu uvidim no musim byt silna pro prcka a zvladnout pak porod… Zda bude normalni.nebo cisar se uvidi… A co me reknou dal ja si myslela ze porodni vaha musi byt 2500g tak uvidime..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4012
1.5.20 11:52

@Racochejlek87 Musí pribirat a hezky jíst a oba musíte být v pohodě :). To bude dobrý!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1539
1.5.20 14:36

@Racochejlek87 Nene nemusí mít.. malá měla 1990g porodní a propouštěcí 2kg.. mi zhubla po porodu na 1862g.. je důležité, aby papalo samo a hezky přibíralo :). To je důležité na propuštění :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.20 14:43

@Denny97 aha tak to pak jo… No uvidime co tady v kyjove… A pouzivala si perovou zavinovacku? prej se pouziva. Pro děti s m :hug: alou vahou tak nevim zda ji poridit… Diky za Rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama