36 den cyklu 6 dnů zpoždění MS a TT negativní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 12:39
36 den cyklu 6 dnů spozdeni MS a TT negativní

36 den cyklu 6 dnů spozdeni MS a TT negativní

Samozřejmě znám a chápu jak cyklus funguje, že se může spozdit, ale tento měsíc je to jiné. Vzdy me boli pred zacatkem menstruace prsa. Bolely mě, ale vše vymizelo. Proste stejně jako kdysi, kdyz jsem byla těhotná poprvé. Jen me boli bricho, hodne dole, jako bych to mela dostat, ale nic. Ani nespinim, nic.
Tak mě zajímá jestli to tak někdo neměl. Zpoždění a TT negativní. Poslední styl byl před třemi týdny. To vím jistě.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9781 příspěvků 09.02.18 12:44

Tak zkus udělat zítra ráno ještě test a jinak bych zašla k doktorovi třeba by ti píchl vyvolávací injekci :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 09.02.18 12:46

Mě se objevila úplně slabounka druhá čárka (viděla jsem ji jen já) až po týdnu zpoždění.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 09.02.18 12:49

Mě se objevila úplně slabounka druhá čárka (viděla jsem ji jen já) až po týdnu zpoždění.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 09.02.18 12:52

Před třemi týdny poslední sex? To je divné. :think: Pokud by to bylo těhu tak by mělo být něco vidět. Já bych počkala ještě týden. S vyvolavačkou bych nespěchala. Navíc si pro ni jít 6 dní po vynechané ms..To asi ne.
Pokud se o mimi snažíte, tak sis svoje tělo mohla ovlivnit psychikou. Taky se mi to jednou povedlo. Tak moc jsem chtěla aby to ten měsíc vyšlo, že mi ms dorazila asi po týdnu. Také sis to mohla posunout stresem, nějakými léky, nemocí atd..
Ale na druhou stranu je pravda že někomu se neukáže TT pozitivní ani v 8 týdnu :) držím palce a hodně štěstí :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 13:06

@Zara.Ray

Jsem se synem na měsíc u rodičů, takže s tim sexem to vím přesně. Právě jsem si říkala, ze kdybych otehotnela, tak byl někdy kolem ovulaci (teoreticky) no a když ne, tak odmenstruuji a zase se domů vrátím teoreticky kolem ovulace. Jenže MS nikde. Tak samozrejme jsem zkusila test a negativni. No tak je mi zahadou, ze me boli spodek stejne jako pred 4 lety, kdyz jsem otehotnela. To mi taky přestaly bolet prsa, cipek mi přijde vysoko. Snažím se být v klidu. Miminko chci. Ale nemyslím si, ze bych teď šílela psychikou.
Proto mě zajima jestli se to někomu stalo. Spoždění a TT negativni.

Prue12
Stálice 96 příspěvků 09.02.18 13:14
Je tam něco?

Ahoj, vidíte tam něco? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 13:19

Tak může to být kvalitou nebo nekvalitou fotky, ale ja nevidim nic. Jen kontrolní čárku.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 09.02.18 13:24

@Prue12 nevidím.

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 09.02.18 13:34

@Prue12 nevidim nic, ac jsem ruzne naklanela :nevim: brala bych jako negativni…

Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 09.02.18 13:35
@Anonymní píše:
36 den cyklu 6 dnů spozdeni MS a TT negativníSamozřejmě znám a chápu jak cyklus funguje, že se může spozdit, ale tento měsíc je to jiné. Vzdy me boli pred zacatkem menstruace prsa. Bolely mě, ale vše vymizelo. Proste stejně jako kdysi, kdyz jsem byla těhotná poprvé. Jen me boli bricho, hodne dole, jako bych to mela dostat, ale nic. Ani nespinim, nic.
Tak mě zajímá jestli to tak někdo neměl. Zpoždění a TT negativní. Poslední styl byl před třemi týdny. To vím jistě.

Zkusila bych zajit k dr, uz by mohl neco videt…popripade tam muze byt cysta, tezko rict…ale pro svuj klid ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 13:39

@Kukacka123

Cysta může úplně vynechat menstruaci?

Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 09.02.18 13:43
@Anonymní píše:
@Kukacka123Cysta může úplně vynechat menstruaci?

Mne se to nestalo, ale cetla jsem tu, ze dokaze docela paradne cyklus zpozdit :nevim: ja mela cystu jen v tehotenstvi (pote ZT) a s porevizni MS pak sama odesla…

Lucius08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 09.02.18 13:45

@Kukacka123 na ultrazvuku takhle brzy nic neuvidí… Max. tu cystu, kdyby tam nějaká byla.

Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 09.02.18 13:47
@Lucius08 píše:
@Kukacka123 na ultrazvuku takhle brzy nic neuvidí… Max. tu cystu, kdyby tam nějaká byla.

Ja byla na utz 4+5tt a bublinka v deloze byla, takze bych to nezavrhovala ;) minimalne ji snad prohlidne a rekne, zda je to tam ok…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama