36. týden těhotenství - bolest vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Suzuki GSXR
Nováček 8 příspěvků 25.02.17 22:40
36. tyden bolest vajecniku

Holky jsem v 36. tydnu a uz druhy den me boli levy vajecnik tak, ze skoro nemuzu chodit… pred 4 dny jsem byla na kontrole, krome krve a bilkoviny v moci na tri krizky bylo vse ok. Doktorka rikala ze na porod to jeste neni, hrdlo 4 cm. A leky jsem zadne nedostala, pry mam pockat na laboratorni vysledky, ktere budou za par dni hotove. O bolestech vajecniku v pokrocilem stadiu tehu jsem nikde nic nenasla… nemela jste nektera podobny problem? A jake bylo reseni? Dekuji

Reakce:

Basha3
Závislačka 4199 příspěvků 2 inzeráty 26.02.17 09:05

Chod do porodnice. Niekedy ti obvodny lekari veci pidcenia. A bilkovina v moci urcite neni ok. Aky mas tlak?

Suzuki GSXR
Nováček 8 příspěvků 26.02.17 09:36

@Basha3 Chodim prave na kontroly uz do nemocnice…a tam me doktorka odkazala i pres ty negativ i vysledky na kontrolu az za tyden. Dnesni noc byla kruta. Ted rano po horke sprše trochu uleva, ale jestli to prijde znovu tak tam jedu, v noci se to nedalo vydrzet, brala jsem si za celou noc 3 prasky co mi dali v nemocnici, ale to neni na lecbu jen prave na bolest ????

Basha3
Závislačka 4199 příspěvků 2 inzeráty 26.02.17 22:55

@Suzuki GSXR tak ako si dopadla? Ty si adi z mensieho mesta, vsak? V praze nechavaju 24h hospitalizovat pre kazdu blbost

Suzuki GSXR
Nováček 8 příspěvků 27.02.17 21:05

@Basha3 No vcera jsem to jeste pretrpela doma. Dnes jsem sla domporadny ale z te me rovnou poslali na prijem. Takze dneska lezim uz na kapackach. Udelali mi nova vysetreni. Mam dilataci na ledvine…zhorseni z 15mm na 27mm :-( Dneska tu byl jiny doktor ;)

Basha3
Závislačka 4199 příspěvků 2 inzeráty 27.02.17 21:43

@Suzuki GSXR No mne sa to hneď nezdalo :-( Tak hlavne, že si narazila na iného dr. A to si mala s ledvinami problém už predtým? A ako je to vážne?

Basha3
Závislačka 4199 příspěvků 2 inzeráty 02.03.17 13:14

@Suzuki GSXR Tak ako si na tom?

Suzuki GSXR
Nováček 8 příspěvků 02.03.17 19:45

@Basha3 No od pondeli jsem byla na kapackach v nemocnici. Ve stredu me meli prevazet na zavedeni stentu…ale rano bylo velke zlepseni na ledvine, tak se to nekonalo a propustili me. No a dnes odpoledne uz me zase chytaly bolesti tak jsem si brala Buscopan na bolest. Zitra rano jdu do nemocnice v 8h na kontrolu tak jsem zvedava co tam uvidi. Od Vanoc jsem mela koliku ledvin uz po 4× :-( Nikdy driv jsem s ledvinami ani s mocakem problemy nemela. Az nyni na konci tehotenstvi. Pry je to zpusobeno tlakem delohy a asi tam mam kaminek ale ten oni bez rentgenu nevidi. Takze to muzou resit az po sestinedeli. No snad uz to do porodu nejak doklepu, ale porad se mi to vraci v kratsich a kratsich intervalech :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >