36+2tt hrdlo 2cm, tlak na konečník

54
22.11.19 20:14

36+2tt hrdlo 2cm, tlak na konečník

Ahoj maminy! Tak dnes jsem 36+2tt, včera jsem byla na kontrole, hrdlo 2cm, otevřená na 1 prst, prej to může být už kdykoliv :D jenže poslední 2-3dny už je to fakt mazec, šíleně mě bolí spodek, jako kdyby mě tam někdo nakopal, dělá mi problém chůze, jako by mi tam něco zavazelo :D celé noci nespím, no a hlavně mám tlak na konečník, nedělá mi problém jít na velkou i 5× za den.. poslíčky mívám, ale nic extra.. myslíte, že už se mi to blíží? Já bych totiž nerada jela do porodnice a pak zjistila že ono to vlastně ještě není a jela zase zpátky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3327
22.11.19 20:41

No tak si dej vanu buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
22.11.19 20:43

Ahoj, toto je strašně individuální. Já byla v porodnici v 8:30 ráno cca, s bolestma, tlakem, s tím že rodím. Natočili monitor a prý to žádné kontrakce neukazuje, že nevědí, co teda cítím. Jsem zavřená a nic se neděje. Jelikož jsem už rodila, byla jsem dost nepříjemně protivná a fakt si vydupala, že chci na porodní sál, že rodím. Možná jsem byla až mírně hysterická. Ovšem do dvou hodin jsem porodila. Prostě jsem to věděla. Naopak vím o ženských který chodily otevřený na tři prsty 2 týdny s poslíčkama takovýma, že sotva dolezly do vany a zpět a nakonec se vyvolávalo. Pokud nebudeš výjimka, tak porodní bolesti poznáš. Řekla bych tak 0,01 procenta žen cítí jen tlak bez bolestí, jinak ty bolesti poznáš určitě, pokud patříš do zbývající většiny. Je to fakt takové, že ti to už nedovolí dělat nic jiného a ani pochybovat jestli rodíš, takže zatím bych byla v klidu. Horší by to bylo kdybys byla dřívější týden, ale takhle v pohodě si myslím, 37tt je už ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
22.11.19 20:55

@4-1.cz já vím, jen už mě to deptá, v noci pomalu 2× za hodinu letím čůrat, všechno tlačí, bolí… Určitě i kvůli tomu otvírání, jen už jsem celá nedočkavá a bolavá :mrgreen: ale děkuji za vyjádření :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
22.11.19 21:19

@Daja.V no jo, ten konec bývá někdy náročný, já především u třetího dítěte jsem myslela že už mi z toho břicha hrábne. Nevyspání atd tomu nepřidává, nepohodlí, bolesti, ale ber to tak že čím hůř ti bude teď, tím víc se budeš těšit na porod a ono je dobré se na něj pořádně těšit místo obav, pomůže to až bude ubývat sil při tlačení :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama