36+3tt silný poslíčci, hlenová zátka

Anonymní
29.7.21 13:07

36+3tt silný poslicci hlenova Zátka

DObry den, chtěla by bych se optat jsem 36+3tt už cca od 32tt myvam poslicky, dnes v noci jsem je měla silnější jakoby tlak do pochvy a konecniku jak kdyby se mimi vermomoci Rvalo ven, k tomu takovým divná bolest vystrelujici do pravé nohy (zadku) a ms bolest, nemohla jsem spát musela jsem to prodychavat pak to nějak trochu ustalo a ja usnula, no a ráno jsem šla na záchod na malou a velkou (myvam poslední týden pocit zacpi ale jdu snad 8× denně jelikoz mám průjem) a po úterní nám toaletaku jsem měla cca 4cm žlutý tužší výtok takový něco jako,,sopl,, a v tom jakoby nějaký kus v tím výtoku, velikosti hrasku bylo to nazelenalý, mate s tím někdo zkušenosti? Snad jste pochopili můj dotaz..předem děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1774
29.7.21 13:34
@Anonymní píše:
DObry den, chtěla by bych se optat jsem 36+3tt už cca od 32tt myvam poslicky, dnes v noci jsem je měla silnější jakoby tlak do pochvy a konecniku jak kdyby se mimi vermomoci Rvalo ven, k tomu takovým divná bolest vystrelujici do pravé nohy (zadku) a ms bolest, nemohla jsem spát musela jsem to prodychavat pak to nějak trochu ustalo a ja usnula, no a ráno jsem šla na záchod na malou a velkou (myvam poslední týden pocit zacpi ale jdu snad 8× denně jelikoz mám průjem) a po úterní nám toaletaku jsem měla cca 4cm žlutý tužší výtok takový něco jako,,sopl,, a v tom jakoby nějaký kus v tím výtoku, velikosti hrasku bylo to nazelenalý, mate s tím někdo zkušenosti? Snad jste pochopili můj dotaz..předem děkuji :)

Pokud to bylo opravdu nazelenalé, mazala bych raději do porodnice či ke gyn na kontrolu. ;) To že může odcházet zátka dříve to problém není, ale za nazelenalá barva nemusí značit nic dobrého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 13:40

@Veveka0 no zítra mám kontrolu určitě to dr řeknu jen mě překvapuje jestli to muže být ta Zátka nebo ne.. jelikoz u prvního těhotenství mi praskla voda a pak ve sprše odešla Zátka ale to byla s krvi a tohle bohužel nevím co je tak jsem den chtěla zeptat :)

• Citovat
  • Nahlásit
1774
29.7.21 13:44
@Anonymní píše:
@Veveka0 no zítra mám kontrolu určitě to dr řeknu jen mě překvapuje jestli to muže být ta Zátka nebo ne.. jelikoz u prvního těhotenství mi praskla voda a pak ve sprše odešla Zátka ale to byla s krvi a tohle bohužel nevím co je tak jsem den chtěla zeptat :)

Určitě může, někomu odchází i postupně.. a nemusí nutně být s krví.. u druhého jsem ji měla průzračnou..

mohl být jen nahradeny nějaký hlen.. vzhledem k té zelené barvě třeba nějaký zánět. :nevim: ale to ti určitě Dr řekne. Tak držím pěsti, ať to je v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 13:51

@Veveka0 aha..no uvidím zítra dam vědět :) tedy jestli do zítra vydrzime jelikoz mě od 11 od toho nálezu na toaletním papíře zase začali bolesti a tlaky a hrozné mě bolí spodek jak kdybych fakt už měla rodit, jestli tohle má být ještě další 4 týdny tak si to snad už půjdu hodit 😂 ty tlaky jsou nepříjemný a kolikrát k nevydrzeni 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
1774
29.7.21 13:59
@Anonymní píše:
@Veveka0 aha..no uvidím zítra dam vědět :) tedy jestli do zítra vydrzime jelikoz mě od 11 od toho nálezu na toaletním papíře zase začali bolesti a tlaky a hrozné mě bolí spodek jak kdybych fakt už měla rodit, jestli tohle má být ještě další 4 týdny tak si to snad už půjdu hodit 😂 ty tlaky jsou nepříjemný a kolikrát k nevydrzeni 🙄

Já být na tvém místě, tak já bych teda jela k Dr nebo klidně do porodnice už dnes.. přeci jen 37tt je ještě hraniční.. sice to nemusí nic být, ale..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22340
29.7.21 14:38

Zajeď do porodnice hned. Jestli se ti rozbíhá porod, bylo by víc než dobrý, kdyby ho stihli zastavit. Na zítra bych to nenechávala. Ani v tomhle týdnu to není žádná hitparáda mít nedonošený mimčo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 20:24

Tak jak si dopadla?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 20:47
@Anonymní píše:
Tak jak si dopadla?

Ahoj, vůbec nemám páru, řekla jsem to a dr ten se jen pousmal a jen ktomu mi řekl ze na poslicky mám nárok pak mi dělal mi stery na streptokoka a poté vaginalni vyšetření, strčil do mě prst a zmackl podbrisek jsem malém vylitla z ty kozy jak to zabolelo 🙄 pak mi dal nějaký stroj k břichu a na to se moc netvaril hezky nevím co to bylo, pak jen vtipkoval o porodech a řekl ze uvidím ze si miminko samo řekne až půjde ven nic víc no, posledně mi napsal do průkazky cs 2 a nyní mi nenapsal vůbec nic jen ze se vidíme naposledy a ať den objednam do porodnice 💁🏼‍♀️ Ale od te kontroli mě berou zada a občas menstruační křeče s průjmem a spodek mě bolí no :/ jinak mám od ty kontroli cca po hodině od ni stále mokré kalhotky myslela jsem ze výtok ale nevím zda výtok muže být jakoby jak voda a pak na toaletním papíru znovu ty bili tělovýchovy hleny, doufala jsem ze mi aspoň o malý něco řekne ze by se to připravovalo či tak a ono nic tak nevím co si mám o tom myslet

• Citovat
  • Nahlásit
1774
31.7.21 20:01
@Anonymní píše:
Ahoj, vůbec nemám páru, řekla jsem to a dr ten se jen pousmal a jen ktomu mi řekl ze na poslicky mám nárok pak mi dělal mi stery na streptokoka a poté vaginalni vyšetření, strčil do mě prst a zmackl podbrisek jsem malém vylitla z ty kozy jak to zabolelo 🙄 pak mi dal nějaký stroj k břichu a na to se moc netvaril hezky nevím co to bylo, pak jen vtipkoval o porodech a řekl ze uvidím ze si miminko samo řekne až půjde ven nic víc no, posledně mi napsal do průkazky cs 2 a nyní mi nenapsal vůbec nic jen ze se vidíme naposledy a ať den objednam do porodnice 💁🏼‍♀️ Ale od te kontroli mě berou zada a občas menstruační křeče s průjmem a spodek mě bolí no :/ jinak mám od ty kontroli cca po hodině od ni stále mokré kalhotky myslela jsem ze výtok ale nevím zda výtok muže být jakoby jak voda a pak na toaletním papíru znovu ty bili tělovýchovy hleny, doufala jsem ze mi aspoň o malý něco řekne ze by se to připravovalo či tak a ono nic tak nevím co si mám o tom myslet

Změnila bych gynekologa a jela bych do porodnice.. lepší bejt za hysterku než něco podcenit :nevim: kdyby se nedejboze něco stalo, budeš si to do smrti vyčítat.

To vyšetření je normální to se dělá, ale pravda, že nic příjemného to teda není.. nějaký posun od včerejška? Stále máš ty problémy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 20:09

@Veveka0 jsem hlavne zmatena kdy mám teda tp první z termin podél ms je 15.8 druhy termín 23.8, doktor na prvním screeningu nic řekl ať vzkazu dr ať se drží 15.8 ale můj dr se jen začal smát ze ne ze na100% 23.8 takže nevím zda mám dva týdny do porodu nebo 3 týdny, když každý říká ze právem nejpřesnější je z toho prvniho screeningu 💁🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 20:11

@Veveka0 no v noci jsem se v půl 2 vzbudila hrozne ostrá bolest mi vyletela do,,pip+ky,, a pak hned jsem letěla mám záchod zas průjem, pal jsem už neusnula jsem nějaká celá nervózní občas se bolesti objeví pak zas zmizí ale jsou to jiný než ty co jsem pociťovala do nedávná jako poslicky no tak nevím

• Citovat
  • Nahlásit
1774
31.7.21 20:17
@Anonymní píše:
@Veveka0 no v noci jsem se v půl 2 vzbudila hrozne ostrá bolest mi vyletela do,,pip+ky,, a pak hned jsem letěla mám záchod zas průjem, pal jsem už neusnula jsem nějaká celá nervózní občas se bolesti objeví pak zas zmizí ale jsou to jiný než ty co jsem pociťovala do nedávná jako poslicky no tak nevím

S tím termínem porodu je to normální.. málo kdy to sedí, většinou se to pak bere podle termínu ultrazvuku a ne podle termínu ms.

Nicméně tvůj doktor mi přijde celkem zvláštní, tak bych se asi spíše držela toho 15.8. ale je to stejně jen orientační.

Hele, já být tebou tak si minimálně opravdu zavolej do nemocnice.. od toho tam jsou, že máš tyhle a tyhle problémy nebo tam rovnou zajeď.. oni to hlavu neutrhnou.. ale za mě tohle prostě není normální. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 20:23

@Veveka0 ja ještě zkusím počkat do pondělí tedy pokud normálně budu cítit pohyby atd jinak pojedu ihned, a rovnou při objednávání do porodnice jim popisu problémy, je pravda ze jsem vážném už vyrizena, doma mám ještě 4letou a to běhání kolem ni atd mi moc nepridava no už aby to bylo za mnou 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
1774
31.7.21 20:25
@Anonymní píše:
@Veveka0 ja ještě zkusím počkat do pondělí tedy pokud normálně budu cítit pohyby atd jinak pojedu ihned, a rovnou při objednávání do porodnice jim popisu problémy, je pravda ze jsem vážném už vyrizena, doma mám ještě 4letou a to běhání kolem ni atd mi moc nepridava no už aby to bylo za mnou 🤦🏻‍♀️

Soucítím s tebou.. tohle fakt není radno podceňovat.. ale ještě cítíš normálně pohyby, tak je to alespoň nějaká útěcha. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat