36+4 sestoupení hlavičky, rady prosím

Anonymní
17.9.21 23:34

36+4 sestoupeni hlavičky, rady prosím

Zdravím dnes 36+4. Asi tak 14 dni dole píchání a na záchod chodím kor v noci teď kazdou hodinu snad, je to šílený. Dle středeční kontroly pouze UZ pres břicho bylo CS 0. Ikdyž sem říkala že mě to tam píchá a ten tlak je občas k nevydržení. Ráda bych porodila příští týden v neděli. Pro vysvětlení první syn o 14 dní dříve dne 26.8, druhý syn 26.7 též o 14 dní dříve, takže ráda bych o 14 dní dříve dne 26.9. i totohle prcka. Rady na sestoupeni hlavičky? Vyvolání porodu? O sexu vím, to sme nevědomky takhle vyvolali prvního syna, s druhým synem sme jeli s tím že mám pocit že dnes je ten správný den (bolesti nebyli, voda neodtekla, ale už sem byla 2 cm a nechali si mě tam). Teď bych tomu taky rada pomohla, hlavně mě to už nebaví 😀 a jsem jako vorvaň 😄 😄 😃

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
130
17.9.21 23:52

Tak sex… sperma to může vyvolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 23:53

Dcera 36+6. Doktoři mi k porodu pomohli pro mé zdravotní problémy. A pro ni by bylo lepší ještě počkat. Říkala jsem si, je skoro termín, o nic nejde. Srovnala se až po třetím roce. Zpětně bych radši měsíc ještě trpěla. Vyvolávat porod dřív úmyslně…dite vi, kdy má jít ven…

• Citovat
  • Nahlásit
1096
18.9.21 00:02

Máme úplně stejný cíl :mrgreen: jsem 37+6 a už se snažím.
Piju malinik, snažím se hodně hýbat ale bohužel, to je hodně náročné :mrgreen:
To má pomáhat :nevim:
Pak masírování bradavek ale to mi je nepříjemný, tak nevím :mrgreen:
Mám plánovaného císaře a chtěla bych právě porodit příští týden ať se mu ještě vyhnu, ale ven se ji nechce :pocitac:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
18.9.21 00:07

Ostrá, kořeněná jídla? Horké koupele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2797
18.9.21 03:30

Tak to nevím, jak pomoci sestupu hlavičky. U mně nesestoupila ani při porodu a byl z toho akut císař. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
18.9.21 08:55

Řekla bych, že chtít můžeš :lol: první syn se narodil o měsíc dřív v 35+4, druhý kluk v 38+2. V posledním těhu mi kleslo břicho už ve 33tt. Všichni při pohledu na mě říkali, že nevydržím do konce června a i já se tak cítila (TP 18.7.). Od začátku července jsem zkoušela snad všechno na vyvolání porodu a malý se stejně narodil 40+5, voda praskla 15 minut před odjezdem na vyvolání :) jinak teplá koupel, svařák, maliník, poskakovat a kroužit na míči, sex, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 16:06
@Anonymní píše:
Dcera 36+6. Doktoři mi k porodu pomohli pro mé zdravotní problémy. A pro ni by bylo lepší ještě počkat. Říkala jsem si, je skoro termín, o nic nejde. Srovnala se až po třetím roce. Zpětně bych radši měsíc ještě trpěla. Vyvolávat porod dřív úmyslně…dite vi, kdy má jít ven…

Já chci rodit když syn bude 37+6 (oba dva tak byli)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat