36+5 možná příprava na porod?

31.12.18 07:09

36+5 možná příprava na porod?

Ahoj holky dnes jsem 36+5 a uz po třetí jsem letěla na wc s křečemi a ridkou stolicí. Od jedné od rána se mi to deje cca pak ještě v pět a teď v sedm ráno akorát že teď rano uz nic a křeče neustavaji. Je fakt že prdola je o týden větší a ja jsem prvorodicka tak si říkám že to je na nás ještě brzo. Termín mame az 23.1. :-) ale i tak holky co myslíte tasku už jsem sbalila pred Vánocemi ať mam klid na duši. :-D a bříško se mi zdá že pomalu klesá, ale jelikož mam v předu nahoře placentu, tak mi bylo řečeno, že to u mě stejně nepujde jednoznačně poznat. :-/ A prcek je dost akční na to že má cca kolem 3300g a nejhorší je když mi v noci začne stourat do čípku který podle poslední kontroly drží pevně. Ale to se může klidně změnit z minuty na minutu. :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4354
31.12.18 07:16

A nemůže to být jen dietní chyba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 07:28

@Halamka no teoreticky by mohla, ale přijde mi že jím pořád to samé a ve stejných dávkách. Žádné věci na víc nebo neco co by prohanelo, hlavně chodim pravidelně každý den na tehuli asi překvapující ale ja sem cele tehu bez obtíží krom únavy. A právě najednou tohle tak mě to dost překvapilo. Je taky fakt ze sem v sobotu zjistila že mi zavrou na muj termin porodu nemocnici kde jsem chtěla rodit, tak mě teď napadlo zda nejsem z toho podvědomě ve stresu. Jenže ja ze stresu nikdy neměla křeče v břiše a řidší stolici. :-/ hm je to k zblazneni jak člověk neví kdy se prdola rozhodne přijít na svět. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.18 07:32

Jsem 38tt a momentálně začínám rodit . A cele těhu u mě zácpa a týden před úplně to šlo samo . Takže muže i nemusí . Já sice křeče neměla ale šlo to :D

• Nahlásit
  • Citovat
31.12.18 07:38
@Anonymní píše:
Jsem 38tt a momentálně začínám rodit . A cele těhu u mě zácpa a týden před úplně to šlo samo . Takže muže i nemusí . Já sice křeče neměla ale šlo to :D

Tak gratuluji k porodu a ať jej mas bez komplikací. Děkuji za názor. No uvidíme co se z toho vyvrbi. Prece jenom asi je to ještě brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.18 07:39

@TeaDarkfire já měla mít termín 17.1 :D a ejhle .

• Nahlásit
  • Citovat
235
31.12.18 07:58

@TeaDarkfire Jestli je to porod, tak počkej pár hodin a určitě to poznáš. :oops: Jinak by ti měla odejít plodová zátka,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
31.12.18 07:59

@TeaDarkfire A mas ty krece pravidelne a podobne dlouho trvajici? Treba ze bys je mela kazdych 10min a trvalo to minutu? Ja porodila 37+0 zdraveho donoseneho chlapce 3400g. U me se asi sekli ve vypoctu a narodil se v podstate v terminu. Asi bych nic neriskovala a nechala se dojet prohlednout nebo muzes zkusit zavolat do porodnice, vse jim popsat a poradit se co dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 08:34

@Annnit hm ne pak uz sem je neměla a usnula. Nemyslím si že to je porod, ale spíš priprava na něj jako čištění nebo tak něco. :-) ale křeče trvali stejně dlouho asi tak tu minutu akorát s hodinovými rozpětími.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 08:54

Ani před jedním porodem jsem se takto necistila, zatka mi odešla jen s jedním synem - ale u obou se těsně před porodem snížila četnost kopancu do žeber :) to byl tak jediný signál a pak rovnou kontrakce do zad. Ale vždy, když jsem si nebyla jistá, radši jsem sjela na ambulanci do porodnice. Jim to nevadilo a já se uklidnila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
31.12.18 09:08

@TeaDarkfire Máme to podobně (termín 18. a 24.). Předposlední noc a včera ráno jsem prozvracela, vyloženě průjem nebyl ale rozhodně jsem se čistila i spodem, dietní chyby si vědoma nejsem :nevim: Tak čekám co z toho bude, je to druhé dítko tak by to mohlo přijít dřív :lol: Je to napínavý, zvlášť s tím závěrem roku :lol: dopo se chystáme na procházku, cestou je to kolem porodnice tak třeba malého pošťouchne :D Dej vědět jak to vypadá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
31.12.18 09:12

@TeaDarkfire U prvniho porodu jsem se takhle cistila cely den a následující den ve 3 rano mi praskla voda (ale az 40+3). U druheho dítka nic. A teď už mám tyden celkem čistící, a jsem teprve 36+3. U me je neobvyklé jit kazdy den na velkou, a teď chodim i 2-3× jim daleko min, ale alespoň nepribiram :pankac: krece mam skoro pořád, nejvíc vecer (asi z toho, jak se člověk cely den poradne nezastavi).
Jo a u prvniho jsem mela celý den poslicky, večer uz to byly pekny kontrakce, ale třeba po 15-20ti minutách. Tak si to pohlidej a uvidíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 09:31

Díky moc holky, no uvidíme kdy se prdolka rozhodne prijit na svět ja bych to uz brala, furt se vrtí a kope a boxuje ale uz je podle vseho daleko od žeber tak to je fajn škoda ze furt pro zmenu tlaci na mocak tak chodim furt na malou. XD ale už je skoro konec tak co bych pro prcka nevydržela. Uz se na něj hrozně těším. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.18 09:59

Jsem 36+5, termín 23.1.,placenta vpředu nahore, bříško neklesá,taška do porodnice sbalena :D jen už nejsem prvorodička.. křeče mám občas taky, na wc chodim asi tak dvacetkrát denně,ale asi je to velikostí miminka, mám pocit, že tlačí už úplně všude :D před týdnem jsem měla taky střevní problémy,ale bylo to určitě jídlem :) neporadím ti,jak je to u tebe ale mám to dost podobně :) tak ať ještě těch pár týdnů radši vydržíme pohromadě :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama