36tt noční bolest v podbřisku na pohmat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 06.05.19 09:53
36tt noční bolest v podbrisku na pohmat , ( jakoby bolest svalu)

Ahoj holky mám takový dotaz, jestli nemáte podobný problém jako ja ????přes noc dnes, sem měla takový divny bolesti v podbrisku, ale ne bolesti jako takový, tak nejak mě bolelo vsude i na zmacknuti pohmat jako svalový bolesti… myslela sem si prve zda to nejsou poslicci ale spíše si myslím zda to nebyli svalový bolesti…nemáte to taky některá? Trápí mě to teprve od dnešní noci.( bricho mi zrovna tuhé nepřišlo ) jsem 36tt pokaždé když usnu vzbudim se tak mě to teda dost bolí ????

Přečtěte si článek: Jak probíhá 36. týden těhotenství?

Reakce:
K0čka
Povídálka 32 příspěvků 06.05.19 11:04

Ahoj, jsem taky 36tt a jedine mam bolesti v podbrisku kdyz se mi chce v noci na malou.. Nebo obcas kdyz se otacim v posteli nebo vstavam, tak se rozboli stydka kost. No na tvem miste, kdyby me ta bolest trapila delsi dobu, tak asi bych zkusila zavolat svemu doktorovi.. Jinak ted mame takove obdobi, ze kazdy den se muze rozbolet neco jineho :nevim:

Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 06.05.19 11:32
@K0čka píše:
Ahoj, jsem taky 36tt a jedine mam bolesti v podbrisku kdyz se mi chce v noci na malou.. Nebo obcas kdyz se otacim v posteli nebo vstavam, tak se rozboli stydka kost. No na tvem miste, kdyby me ta bolest trapila delsi dobu, tak asi bych zkusila zavolat svemu doktorovi.. Jinak ted mame takove obdobi, ze kazdy den se muze rozbolet neco jineho :nevim:

Toje pravda ve čtvrtek jdu k němu na monitory, reknu mu to… tak snad to nic nebude a bude to třeba jen s zprolezeni nebo poslicci no :grinning:preci jen poslicci už muzou trapit bůhví jak dlouho dopředu a znamenat to ještě nemusí nic :)

K0čka
Povídálka 32 příspěvků 06.05.19 11:53

@Nicooool5 Tak to mas dobry ze tam jdes ve ctvrtek, ja jdu na prvni monitory az za dva tydny… Ja zase beru magnezko a poslicky ani nemam, nebo je nepoznam :lol: Ale moc dobre znam co jsou nocni krece v nohou, tak jsem zvedava jak to budu zvladat az budu muset magnezko vysadit 8o

Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 06.05.19 11:54

@K0čka taky beru magnezko, lacticii ráno dvě tablety odpoledne dvě a večer beru magnesium complex citrat nápoj takže ho taky beru celkem dost :grinning:

cernycajscitronem
Kecalka 206 příspěvků 06.05.19 12:28

Tohle jsem měla par týdnu zpět, cca v 32tt, přesně bolest na pohmat. Přešlo to samo od sebe po par dnech, tak jsem to s doktorkou ani neřešila. Občas se ni teď stávají různý divny bolesti trvající par dnů, myslím, ze to je hodně odvozený od toho, jak si tam prcek zrovna lehne. :palec:

Nicooool5
Stálice 81 příspěvků 06.05.19 12:30
@cernycajscitronem píše:
Tohle jsem měla par týdnu zpět, cca v 32tt, přesně bolest na pohmat. Přešlo to samo od sebe po par dnech, tak jsem to s doktorkou ani neřešila. Občas se ni teď stávají různý divny bolesti trvající par dnů, myslím, ze to je hodně odvozený od toho, jak si tam prcek zrovna lehne. :palec:

No mě bolelo prave dneska v noci, když sem se pokaždé probrala na pohmat v podbrisku neprijemne i nad pupikem proste jak kdybych měla namozene bricho prisuzovala sem to k poslickum ale tvrdé bříško nebylo jen teda fakt silene bolavé :grinning:k ránu to přešlo

Váš příspěvek
Reklama