36. týden těhotenství, bolest stydké spony

73
27.2.16 22:00

36tt,bolest stydké spony

Ahojky. Chtela bych se zeptat zkusenejsich nebo informovanejsich ohledne bolesti stydke spony atp. Nejak prestavam rozumet co se to se mnou deje a zacina me to trochu desit.
Jak uz jsem zminila v nadpisu, jsem ve 36tt.Na dnesek jsem se vubec nevyspala a od rana me teda neskutecne boli stydka spona. Dopoledne jsem se jeste tak nejak pohybovala, ale ted teda uz nevim co bych…Mam pocit, jak kdyz jsem upadla na lesenovou trubku tak z 5.patra.Jak kdybych mela vsechny ty kosti dole polamany.Ted uz nemuzu ani poradne chodit, jen jako krab bokem a velmi pomalu. A to se mi ted chce curat tak kazdych 5 minut…Nohy nedam k sobe a oblekani kalhot tak maximalne s kousnutim do rtu. K tomu se pridaly bolesti panve, v krizi, trosku nohy a malinko v podbrisku.Ja fakt nechapu, co se to tak vsechno najednou deje… :nevim:
A to jsem si myslela, kdyz me zalehnul kun a slapnul mi na hlavu, ze neco vydrzim… :oops: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
27.2.16 22:07

Teprve teď tě bolí? Ooo, šťastná to žena :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
73
27.2.16 22:14

Nn, boli uz dlouho, ale takhle nesnesitelne az dneska. A do ted to bylo bez dalsich obtizi. Takze je to normalka a moje zoufalstvi vychazi jen z obycejne neznalosti a nezkusenosti? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
27.2.16 22:18

@Barushak Tak víš jak, pokud je to nesnesitelný, prober to s doktorem. Jinak ale, bohužel, je to normální. Vypadá to, že ti dítě sestoupilo níž do pánve. Nevšimla sis, že by ti kleslo břicho? Teď je právě to období, když je porod strašně blízko, ale zároveň tak strašně daleko :zed: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
5828
27.2.16 22:19

Já takhle protrpěla obě těhotenství, v tom druhém dokonce už od 12 tt. Doktorka mi poradila Osteogenon a opravdu jsem se pak cítila líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
27.2.16 22:21

To je kvuli priprave na porod. Roztahuji se ti kosti. S oblekanim kalhot mam stejny problem 8) kolikrat se v noci otacim z boku na bok jako bych mela zlomenou panev. To jsou ty radosti tehotenstvi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
27.2.16 22:30

Dej si polstar mezi nohy pri spani na boku, aby byli vic od sebe (teda me to pomohlo) nebo mezi kolna tehu polstar, ja rano kvuli tomu ani nevstala jak jsem byla zkoprnela a nez jsem se rozhybala tak jsem chodila jak tucnak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
27.2.16 22:38

Jo to jo, tehotenstvi skryva jen same krasy :lol: Nebyt fotek z utz a nevidet to mimco na obrazovce, tak uz jsem si to asi sla hodit :) Kazdopadne dekuju za vsechny komentare.Kdyz vim, ze je to furt v poho i kdyz to tak boli, tak se to snasi mnohem lip. Kazdopadne i tak radeji proberu v tydnu s doktorkou. Dekuju holky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
27.2.16 22:42

@Makronka222 Kojici polstar je ted muj velkej kamos, ale dneska ani on nepomaha… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6788
27.2.16 22:47

Ja jsem si kalhoty neoblekla ani z křesla nezvedla. Byla to horsi bolest nez celý porod. Muj gynekolog mi rekl, ze to proste musim vydržet.
Po porodu to uplne přešlo cca az po dvou mesicich. Slezani z te vysoke nemocnicni postele v porodnici byl po porodu trochu horor.
Radu nemám, drzim palce at to boli co nejméně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
27.2.16 22:56

@Aneťák89 tak jestli porod boli min nez tohle, tak to je zase dobra zprava :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
28.2.16 00:11

Ja to mam uz od cca 20tt :( Doktorka rikala ze se tak pomoci hormonu rozestupujou kosti. Nic s tim delat nejde a nekomu se k tomu pozdeji prida i bolest kycli. Pekny vyhlidky :( Mne nekdy jak se v noci otacim v te chrupavce praskne jako kdyz si nekdo „loupe“ prstama. Taky sotva lezu, manzel mi musi oblikat ponozky, bolesti neprizvednu nohu ani nahodou :( Doufam ze mi to nezustane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
28.2.16 00:24

Soucitim s tebou, u prvniho ditete jsem to nezazila, v druhem tehotenstvi mi zacalo podobne utrpeni v pulce a ve tretim jsem chodila jak mrzak uz v desatym tydnu!!!
Je to sileny, vapnik od dr mi nijak nepomohl, spani s kojicim polstarem lepsi nez nic asi, ale taky uz mi to ted ke konci prislo nesnesitelny… vstat z postele, z pohovky, delsi chuze - neuveritelna bolest.
Pokud te to potesi, tak mam 14 dni po porodu a zase funguju a piskam si. Drz se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JLP
4648
28.2.16 07:49

Jak psaly holky, je to normální - po porodu by to ale samozřejmě mělo přejít. Já na to trpěla cca od 20 tt, ale hlavně v noci - ze strany na stranu jsem se přetáčela doslova jako kombajn a ještě u toho hekala bolestí, takže jsem pořád budila manžela. Přes den byly komplikace kvůli tomu, že jsem nezvedla nohu, takže jsem se oblékala už jenom v sedě a jako malé dítě, které se to učí. Porodem ale všechny bolesti zmizely :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
28.2.16 08:31

Jee, tak to gratuluju k miminku :kytka: Jinak vapnik je dalsi kapitola…Nehty se mi lamou o 106,zuby zacaly menit barvu.Cpu do sebe syry, tvarohy, mleko. Uzivam jeste vapnikove tabletky, ale ucinek v podstate zadnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama