37 let šance na otěhotnění zatím 3 bez srdíčka v 8 TT

8.4.20 13:00

37 let šance na otěhotnění zatím 3 bez srdíčka v 8 TT

Ahoj holky jsem vážně stará už 37 na mimco už mám 3 zamkly těhotenství tak si tak říkám zda mám nějakou šanci nebo to vzdát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14508
8.4.20 13:03

Otěhotnět můžeš, to je fajn. Teď máš dvě možnosti, buď to budeš zkoušet dál a doufat, že dozraje kvalitní vajíčko, nebo se objednáte do caru a necháte si oba udělat všechna potřebná vyšetření. Já bych šla druhou cestou a hlavně si nechala udělat genetiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50042
8.4.20 13:06

Po třech ZT bych to řešila bez ohledu na věk. Genetika, imunologie, hematologie. Šance je vždy, otěhotnět dovedeš, ale věk už ti do karet nehraje a kvalita vajíček s ním dost souvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
8.4.20 13:11

Tak o věku to úplně není :nevim:…i když časem šance klesá…já jsem ve 37 otěhotněla bez problémů… patřím k těm šťastným, co nikdy nezažily potrat, prostě, co trefa do černýho( a to ještě 4× na první dobrou :lol: ), to narozený zdravý potomek :lol: :nevim: dětí máme pět v rozmezí 20-ti let :nevim:…ale jestli máš 3 zamlklý za sebou, vyžádala bych si vyšetření… myslím že holky s Leidenskou mutací mají často tento problém…a já bych to teda nevzdávala :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
8.4.20 13:16

Ja jsem mladší nez ty a taky mam za sebou 3 ZT, takze o veku to vzdy neni.. nechala jsem si udělat vsechna vyšetření a určitě to nevzdávám a budeme to zkoušet dal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 13:28

Určitě bych to nevzdávala a nechala si udělat všechna potřebná vyšetření. 37 není sice málo ale ani to není úplně moc… Je dobře že ti jde otěhotnět, třeba za ta ZT může nějaká „blbost“ které se dá pomoct. Já jsem ve 33 měla 2 ZT za sebou, taky v 8tt, ale třetí vyšlo a snad už to dopadne dobře ;) Přeji hodně štěstí a hodně sil :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
58486
8.4.20 14:26
@marketa 83 píše:
Ahoj holky jsem vážně stará už 37 na mimco už mám 3 zamkly těhotenství tak si tak říkám zda mám nějakou šanci nebo to vzdát

Mě kdysi řekli, že už dítě mit nebudu.. Druhy je přes Ha.. Teď čekám třetí :think: bude mi za chvilku 38.. Nevzdávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.20 12:32

@marketa 83 ahoj mě teď bylo 40,v říjnu zamlkly potrat v 8tt a teď jsem 23tt a čekám dvojčátka, spontánně, málem jsem měla infarkt :lol: moje kamarádka porodila minulý týden je jí 43 před dvakrát spontánní potrat, takže si myslím že tam šance pořád je :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.20 23:29

Ahoj, mam podobne pocity jako zakladatelka. Ted jsem 6 tydnu po revizi, v poradi uz 4. Zadne dite nemam a rikam si, jestli by nebylo lepsi to vzdat. Vysetrena jsem horem dolem a nikde se nic zasadniho nenaslo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22473
10.5.20 23:34

Děvčata „v letech“, naděje nikdy neumírá. Podívejte se na Vendulu Svobodovou (Pizingerovou), táhne jí na padesát a otěhotněla spontánně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.20 23:53

Přesně, holky. Já měla problém otěhotnět s obouma detma. Na holku jsem čekala rok a na malyho sedm let. Pak další tehu ve 39 letech to jsem sice potratila, ale měsíc na to jsem otěhotněla a bum dvojčátka a spontánně :pray: dnes jsem 26+1tt a teď už snad vše dobré dopadne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.20 23:54

Teď v dubnu mi bylo čtyřicet a původně jsem myslela že jdu pomalu do přechodu a ejhle za měsíc, dva rodim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 17:57

@pe-terka a ty tomu fakt věříš že v jejím věku otěhotněla přirozeně a z vlastních vajíček?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.5.20 17:59

@marketa 83 ahoj určitě bych šla pro jistotu do car na vyšetření…genetika, imunologie, hematologie, stitka, hysteroskopie… mám za sebou 4zt, je mi také 37 a potracim od 30, příčina nezjistena… zkoušíme dál

• Nahlásit
  • Citovat
22473
13.5.20 00:03
@Anonymní píše:
@pe-terka a ty tomu fakt věříš že v jejím věku otěhotněla přirozeně a z vlastních vajíček?

myslíš Vendula? Ano, věřím. Nestává se to často, naopak je to výjimečné, ale ne nemožné.
V tomto směru se čas od času dějí doslova zázraky, byla jsem toho svědkem i ve svém okolí. A Vendule to těhotenství po všech těch hrůzách, kterými si prošla, ze srdce přeju.
Příroda je prostě mocná čarodějka, aneb - Když pánbůh dopustí, i motyka spustí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama