37+4 opravdu velmi silné bolesti břicha a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 17:25
37+4 opravdu velmi silné bolesti břicha a nevolnost

Ahoj všem, prosím o radu, už několik dní mě trápí silné bolesti břicha, včera jsem byla i na kontrole na gyn. A v noci i v porodnici. Tak od. 16:15 až do 23:00 mě bolelo silně břicho, i u srdce, v puse se mi hromadily sliny.. A tvrdlo i břicho, prý je ale vše v pořádku, čípek mám 0.5 a hrdlo na prst, a poslali mě domů, mám opravdu pocit že umiram, teď to začíná znovu. Dlouho jsem nebyla ani na velké tak nevím zda to může být i tím.. Tak zkusím aspoň glicerinovy čípek.. Už bych to chtěla mít za sebou.. :,( :(

Reakce:
Mrs.bloud
Kecalka 244 příspěvků 28.12.18 18:04
@Anonymní píše:
Ahoj všem, prosím o radu, už několik dní mě trápí silné bolesti břicha, včera jsem byla i na kontrole na gyn. A v noci i v porodnici. Tak od. 16:15 až do 23:00 mě bolelo silně břicho, i u srdce, v puse se mi hromadily sliny.. A tvrdlo i břicho, prý je ale vše v pořádku, čípek mám 0.5 a hrdlo na prst, a poslali mě domů, mám opravdu pocit že umiram, teď to začíná znovu. Dlouho jsem nebyla ani na velké tak nevím zda to může být i tím.. Tak zkusím aspoň glicerinovy čípek.. Už bych to chtěla mít za sebou.. :,( :(

Na stolici musis jednou denne!!! Ihned cipek. Ale ten zbytek, to bych se jela vysetrit jinam a trvala bych na prozkoumani vsech symptomu, jasne muze to byt psychosomaticky, ale tohle bych teda nepodcenovala.

rozand
Závislačka 4109 příspěvků 28.12.18 18:10

Okamzite znovu do porodnice 8o .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >