37tt a informace k porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:18
37tt a informace k porodu

Chci se zeptat ohledne porodu - kdy se chodi na matriku? A jak je to s porodnici? To si muze rodit, kde se ji zamane nebo musi byt nekde nahlasena, kde bude rodit? Ptam se za ni protoze vubec nevi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 10.01.19 18:21

To jako vazne? Matriku byste meli mit touhle dobou uz davno vyresenou a rodit nemuze kde chce,treba do prazskych porodnic se musi rodicka registrovat uz nekdy ve dvanactem tydnu :roll: ja treba mela registraci az nekdy ve 34 tydnu,ale jednalo se o malou porodnici v Roudnici nad Labem :nevim:

Rosary
Kecalka 109 příspěvků 10.01.19 18:22

Na matrice už dávno měla bejt… A porodnici si můžeš vybrat. Každopádně každá má jiné poplatky, to by bylo fajn si zjistit dopředu.. i když nevím, o jakém „dopředu“ se tady v 37tt mluví :D

Edit - Tak koukám, že je to všude jinak, já dávat nikomu nemusela kam půjdu rodit

Příspěvek upraven 10.01.19 v 18:24

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 10.01.19 18:23

to záleží odkud jste někde se musí nahlásit a poměrně brzo jinde ne

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 10.01.19 18:23
@Anonymní píše:
Chci se zeptat ohledne porodu - kdy se chodi na matriku? A jak je to s porodnici? To si muze rodit, kde se ji zamane nebo musi byt nekde nahlasena, kde bude rodit? Ptam se za ni protoze vubec nevi.

Na matriku se může před porodem nebo klidně až po, to je jedno, lepší je před, než pak někde něco vyřizovat s novorozencem. Porodnici si taky může vybrat, ale musí se tam nahlásit předem, nevím jestli je to tak všude, ale u nás se poslední týdny těhotenství už nechodí na kontroly ke svému gynekologovi, ale do té porodnice :think:

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 10.01.19 18:23
@Anonymní píše:
Chci se zeptat ohledne porodu - kdy se chodi na matriku? A jak je to s porodnici? To si muze rodit, kde se ji zamane nebo musi byt nekde nahlasena, kde bude rodit? Ptam se za ni protoze vubec nevi.

To snad není myšleno vážně. To už jste měli mít dávno vyřešené.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:24

A jak by se to treba resilo, kdyby ted zacala rodit? A neni nikde registrovana?

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 10.01.19 18:25
@Rosary píše:
Na matrice už dávno měla bejt… A porodnici si můžeš vybrat. Každopádně každá má jiné poplatky, to by bylo fajn si zjistit dopředu.. i když nevím, o jakém „dopředu“ se tady v 37tt mluví :D

Edit - Tak koukám, že je to všude jinak, já dávat nikomu nemusela kam půjdu rodit

Příspěvek upraven 10.01.19 v 18:24

poplatky za co?

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 10.01.19 18:26
@Anonymní píše:

Pojede do spádové, jako oni ji nemůžou poslat už rodící pryč, ale bude to horší, protože v případě nějakých komplikací třeba o ní nemají žádné info :think:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 10.01.19 18:26
@Anonymní píše:

Jestli jste z Prahy,tak je docela v haji,to se taky muze stat,ze ji sanitka bude vozit od jedne porodnici ke druhe :roll: jestli ne,tak zalezi na tom,jakou maji porodnice obsazenost ..

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 10.01.19 18:29

chodí alespon na gyndu? měla by jsi připravit alepson zprávu z ní aby v porodnici věděli alespon základní info

Rosary
Kecalka 109 příspěvků 10.01.19 18:29

@ka2ka epidural, rajský plyn, injekce, sterilní oblečení v případě druhé osoby u porodu popř. nadstandard…všude je to jinak

Příspěvek upraven 10.01.19 v 18:31

Rrody
Povídálka 12 příspěvků 10.01.19 18:30
@lachtanice86 píše:
To snad není myšleno vážně. To už jste měli mít dávno vyřešené.

Nerozumím proč. Já rodila v 38 tt a přímo mě v porodnici registrovali (objednaná bna monitory jsem tam byla až později ten týden). A bez problémů. A nešlo o žádné malé město a malou porodnici. Co se týče matriky, není zřejmé, na co se anonym ptá. Jestli na přihlášení k otcovství, tak si stejně myslím, že je čas. Jestli na přihlášení narozeného dítěte, aspoň já jsem dostala všechny papíry a instrukce po porodu přímo v nemocnici… To je zase hysterie.

Příspěvek upraven 10.01.19 v 18:31

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:31

Hradec Králové

andelka83
Generální žvanilka 20437 příspěvků 10.01.19 18:33

Záleží odkud jste. V Praze se musí registrovat ještě v 1 trimestru. Jinde dopředu být registrovaná nemusí,i když třeba u nás v Ostravě oproti situaci před několika lety,mně Dr v 37 tt předal do péče mnou vybrané nemocnice a poslední kontroly proběhnou tam. Nicméně pokud je porod rozjetý, musí ženu přijmout tam kam dojede.
Matrika.. záleží zda jste manželé nebo ne. Pokud ne, nejvyšší čas zajít na matriku kvuli jménu, příjmení a otcovství. Žena nechodí na kontroly,že se nezeptala co a jak? Internet očividně máte, není v žádné skupince termínové? Tam by byly všechny těhotné podobně a hodně by se dozvěděla.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >