37.tt a prakticky žádné tvrdnutí bříska

10561
9.6.13 19:44

37tt a prakticky žádné tvrdnutí bříska

Ahoj holky, jsem sice už potřetí těhotná, ale mám pár dotazů, předešlé těhu byli naprosto odlišné než to nyní.
1.Tohle těhu mi hodně tvrdlo břicho zhruba mezi 30tt a 32tt, ted jen trošku po sexu nebo po hodně velké námaze, jináč vůbec ne, u předešlích těhu mi tento týden tvrdlo skoro pořád
2.Malá byla zhruba před dvěma týdny v poloze KP, naštěstí se otočila, ale co se otočila kope hodně málo, předtím pořád, musím doplnit, že v poloze KP byla zhruba dva dny, předtím byla zhruba od 29tt hlavičkou dolů
Obě předešlé děti se mi narodili před termínem, první, den před, druhá týden, čekala jsem to ted taky tak, ale podle toho jak to vypadá si myslím že budu přenášet, i když se vše může změnit z hodiny na hodinu no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3971
9.6.13 19:46

A otázka zní? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10561
9.6.13 19:53

Otázky jsou jak často vám tvrdlo břicho v 37tt a jak častý ste měli pohyby mimča.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
9.6.13 19:53

V 37.tt bych si z tohoto žádné závěry nevyvozovala. Buď ráda, že těnic nebolí. Mimino vyleze, až bude chtít, já jsem po druhém porodu říkala, že radši po termínu připravenými porodními cestami než před termínem a nenachystanými, taky se mi to splnilo, 5 dnů po termínu, ale prakticky vůbec to nebolelo, kdyby mi nepraskla voda, tak nevím, že rodím :lol:
U druhého jsem byla přesvědčená, že půjde dřív a na ten termín už jsem byla úplně vyschízovaná, jakto, že není venku, psychicky úplně na dně, přitom zbytečně, mohla jsem si za to sama, že jsem se vsugerovala dřívější porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13679
9.6.13 19:55

@peluani břicho mi nikdy netvrdlo (porod vyvoláván v termínu). Pohyby jsem cítila často, každou hodinu asi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
9.6.13 19:55

Ja jsem v 37. tydnu a bricho mi netvrdne, za cele tehotenstvi mi ztvrdlo max. 5×.. ale poslicky mam slusny :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
9.6.13 19:58

Břicho mi netvrdlo nikdy a rodila jsem v 38 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tterrezzkaa
9.6.13 19:59

Jsem 40+2 a jestli mi někdy tvrdlo břicho, tak o tom nevím :-)) a pohyby jak kdy…

• Citovat
  • Nahlásit
35545
9.6.13 20:00

Mě tvrdlo až ke konci, ale při námaze. Pohyby jsem cítila v určitě denní době více a pak prostě chrupala :think: První kopal tedy méně, ale to se asi nedá takhle posuzovat. Jinak ta těhotenství byla úplně odlišná, kromě počátečních nevolností do čtvrtého měsíce jsem byla „prvnička“ :lol: První týden po termínu, druhé na termín :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
9.6.13 20:01

V 37.tt mi břicho netvrdlo vůbec a pohyby jsem cítila tak normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MartickaNela
9.6.13 20:02

Mě netvrdlo vůbec, nebo jsem to alespoň nepoznala :)a pohyby jsem cítila, kopala jak blázen :) malá byla velká a nějaký extra břicho jsem neměla, tak to šlo i vidět pořád.

• Citovat
  • Nahlásit
10561
9.6.13 20:03

Koukám asi to moc hrotím, jak se říká každé těhu je jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
9.6.13 20:04

Ja jsem 37. a netvrdne mi bricho a zatim jsem jeste nemela ani poslicky :nevim: Jinak mala jak kdy, nekdy se sotva hejbne, je lina a jindy treba dva dny v kuse me nenecha vyspat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8081
9.6.13 20:06

Já neměla tvrdnutí nikdy, rodila jsem 39+0. Pohyby jsem cítila dost, ale jak často to už přesně nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77305
9.6.13 20:16

Břicho mi u prvního netvrdlo snad vůbec, u druhého někdy kolem 26 - 30tt, a pohyby jsem tu a tam cítila večer když jsem si lehla, jinak ne, nebo jsem je spíš nevnímala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat