37tt - porod ano či ne?

Anonymní
9.9.20 13:51

37tt-porod ano či ne?

Ahojky, jelikož se předchozí děti drželi jako klíště (rodila jsem až 40-42tt),tak se jdu zeptat, snad má někdo zkušenost…mimčo má odhad 3300g, hlavička nad vchodem, čípek 2cm, polotuhý a hrdlo uzavřeno. Jsem vícerodička..muže se porod třeba do týdne rozběhnout nebo jste měli takový/podobný nález až do přenášení? děkuji moc všem raději anonymně kvůli osobním informacím děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18822
9.9.20 13:57

Porod se muze rozbehnout z hodiny na hodinu, to ti fakt nikdo nerekne jestli budes rodit dneska nebo tyden přenášet, kazda to ma jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
9.9.20 14:01

Já jsem se už u druhého těhotenství nenechala ke konci vyšetřovat vnitřně, takže spekulace odpadly. Jinak mám děti taky držáky :mrgreen: uvidíme co třetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16719
9.9.20 14:23
@Anonymní píše:
Ahojky, jelikož se předchozí děti drželi jako klíště (rodila jsem až 40-42tt),tak se jdu zeptat, snad má někdo zkušenost…mimčo má odhad 3300g, hlavička nad vchodem, čípek 2cm, polotuhý a hrdlo uzavřeno. Jsem vícerodička..muže se porod třeba do týdne rozběhnout nebo jste měli takový/podobný nález až do přenášení? děkuji moc všem raději anonymně kvůli osobním informacím děkuji

Každá jsme jiná a každý porod je jiný. A nález se může změnit z hodiny na hodinu. Vůbec bych nespekulovala a uvidíš. Věř miminku a svému tělu. Řeknou si, až bude ten pravý čas. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
9.9.20 14:27

Těžko říct, já jsem podobný nález měla v 38tt, akorát kratší čípek, a teď končím 39tt - trochu se to pohlo, ale zatím nerodím :nevim: ale u každé to bude postupovat jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 07:38

Jj to já vím, že každá to má jinak a že každý porod je jiný(čekám páté),ale byla jsem jen zvědavá a hlavně nedočkavá :-)ale termín se blíží tak už to nějak vydržím…ale myslím, že tentokrát přenášet nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
338
20.10.20 18:46

Já měla tohle na kontrole ve 37+0 a syn se narodil 37+5 absolutně jsem to nečekala, všichni říkali jak budu přenášet včetně doktorů :zed: :mrgreen: :mrgreen: bylo to první těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5876
20.10.20 19:26

Já myslela že taky přenášet třetí nebudu, ve 37+3 jsem měla už čípek na prst otevřený…dnes 40+0 a kde nic tu nic. Děti jsem rodila 39+5 a 41+0, takže kdo ví, kolik to bude teď :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama