37tt při kychnuti mi vyjela bolest do spodku

Anonymní
2.8.21 11:34

37tt při kychnuti mi vyjela bolest do spodku

Dobrý den, chci se zeptat je normální ze když jsem dnes kýchla v tu chvíli mi projela silná bolest tam dole jako z čípku směrem ven?:D jsem se vyděsila ze v tu chvili ze mě malá normálně vypadne 🙄 😄 nevím jak to správně popsat.. jinak v noci mě hrozné Bolel spodek něco jako namozeni ale uvnitř a občas mi projedou taková Bodava-rezava bolest v tom asi čípku ven 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7618
2.8.21 11:39

Normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
2.8.21 11:50

Neboj, za par tydnu uz bude lip :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25779
2.8.21 11:56

Ty jo, ale byla by to dobrá věc, kdyby děcka vyjížděly po zakýchnutí :palec: a porodní asistentky by neměly co žrát 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
2.8.21 12:02
@stinga píše:
Ty jo, ale byla by to dobrá věc, kdyby děcka vyjížděly po zakýchnutí :palec: a porodní asistentky by neměly co žrát 8)

Napsala jsi to drsne, ale mas pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13135
2.8.21 12:04

@stinga Hepčííík! A mate chlapečka, maminko!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
2.8.21 12:06

Až malá bude chtít „vypadnout“, vzpomeneš si na bolest při kýchnutí s úsměvem… ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25779
2.8.21 12:08
@Sallyna píše:
Napsala jsi to drsne, ale mas pravdu.

to je parodie na Pelíšky, novinka plastové skleničky a babička lamentuje „a skláři nebudou mít co žrát“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
2.8.21 12:10
@stinga píše:
to je parodie na Pelíšky, novinka plastové skleničky a babička lamentuje „a skláři nebudou mít co žrát“

Aha, no jo, to jsem si vubec nespojila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
2.8.21 12:44

Normální, já si jednou taky tak kýchla, že jsem si myslela, že snad porodím, ale vůbec nic se nestalo. Jo, kéž by stačilo kýchnutí, aby mimčo vypadlo ven. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 13:02

JÁ chapu že kychnutim neporodim jsem druhorodicka😂 jen mě vyděsila ta bolest ta trvá do teď, chvíli ustane a pak zas tlak a takový bodnutí z čípku 😂 ze pravé tohle z prvního těhotenství neznám :)

• Citovat
  • Nahlásit
815
2.8.21 13:15

Bodnutí z čípku jsem taky mívala a prý to je dozrávání a příprava na porod (neznamená, že za chvíli porodíš) ale jen to, že je to taky normální. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat