Reklama

37. týden těhotenství - úbytek plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 16.02.17 14:25
37tt úbytek plodové vody

Ahojky holky,
jsem dnes v 37tt+2 a doktorka v poradně mi řekla, že mám Oligohydramni­on(úbytek plodové vody),malej v břísku je prý navíc na hraniční váze 2700g, mám strach aby úbytek plodové vody mi neohrozil mimi…máte někdo zkušenosti, neměla bych si zajet ještě do porodnice? děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Basha3
Závislačka 4192 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 15:48

@Romikulada a ake ma prietoky? Ja by som zajela. Moj dr. Toto podcenil a skoro sme o malu prisli. Narodila sa akutnym cs v 39+0 s vahou 2550g a Apgar skore 1. Ale pocitak, ze ta v porodnici pravdepodobne hospitalizuju a budu sledovat pripadne vyvolavat porod. Vela stastia a daj vediet.

Sion
Závislačka 4320 příspěvků 16.02.17 16:39

Mě na na malé množství plodové vody přišli až v porodnici, když jsem jela na pohotovost, že prcka skoro necítím. Byla jsem myslím 39tt a malý byl naštěstí v pořádku, ale hned si mě přebrali a začali mě hlídat. Můj lékař mi, i přesto tvrdil, že mám plodové vody dost. Myslím, že to zanedbal!
V porodnici mi doporučili hodně pít, plodová voda se obnovuje a může se zvýšit její množství. Bohužel mě to moc nepomohlo, ale za zkoušku to stojí.
Jinak bych tu porodnici určitě zkusila :palec:

Sion
Závislačka 4320 příspěvků 16.02.17 16:40

Držím palečky ať je všd v pořádku :hug:

RutCole
Stálice 78 příspěvků 16.02.17 17:48

Ahoj, mňa od 34 tt. strašil doktor, že malá slabo rastie, ale stále tvrdil, že plodová voda je ok, postupne meškala váhovo skoro mesiac, tak ma v 38. týždni poslal na vyvolanie do nemocnice. To však neurobili, síce potvrdili, že placenta je prezretá, ale primár odmietol vyvolanie( boli tam akurát také boje o primárske kreslo a nechcel dať za pravdu môjmu doktorovi), ani raz ma nevyšetril. X doktorov meralo, počúvali ozvy, nechali ma tak až do 40. tt.,stres neskutočný… stále všetci tvrdili, že voda a prietoky sú v norme. V 40tt. (brucho vyzeralo akoby som bola v 5. mesiaci) s odhadom 2300g, keď som ju už skoro vôbec necítila a pri meraní stále spala sa konečne rozhodli vyvolávať (stále proti vôli primára),po 3 dňoch bez jedinej bolesti to skončilo cisárskym. Prekvapenie na záver počas operácie sa zistilo, že nemala skoro žiadnu vodu, v správe napísané anhydramnion…Inak mala 2850g a bola úplne v poriadku, vďaka bohu. Takže 2 mesiace zbytočných meraní a stresov kvôli váhe a neprišli nato, že problém bola voda :? Držím ti palce, ale ber tie merania s rezervou, 2700g je úplne v pohode, toľko mal kamarátkin malý, o kt. tvrdili, že bude mať 4kg. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama