38+0 pořád bych spala, celková únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 17.09.18 09:07
38+0 pořád bych spala, celková únava

Ahoj holky, už se mi to očividně nezadržitelně blíží. Jen teda čím víc se blíží termín, tím více jsem unavená a spavá. Nemám problém prospat přes 10 hodin denně, spím teda etapy, protože co 2 hodiny chodím na toaletu. Všechno mě unaví a často se i zadýchávám. V osm večer často už jdu do postele, protože jen co zalehnu na gauč a chci se s ním dívat na nějaký film tak u toho usínám.
Snažím se aspoň jednou denně jít na krátkou hodinovou procházku, ale chodím jen hrozně pomalu a stejně mi tvrdne břicho a dostávám pak křeče do podbřišku a do kříže..

Měla jste to některá taky až takto?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 17.09.18 09:13

@ludmilaadamkova jojo,byla jsem skoro celé těhotenství jak Šípková Růženka a v 36. Týdnu jsem skoro odpočítávala dny. Jen se naspi do zásoby :kytka:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 17.09.18 09:20

@ludmilaadamkova mela jsem to take tak :lol: tedka uz muj odpocinek (zatim) ridi nase dvoumesicni princezna :srdce: . Bez vycitek odpocivej co to jde,potom uz nebude cas :mrgreen:

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 17.09.18 09:29

jo, to si pamatuji, polozila jsem si i hlavu v práci na stůl, jak jsem byla unavená, a měla jsem strach, ze jestli vytuhnu a uklízečka je v práci tak pilna, jak se o ní říká, budu tam vyspavat az do rána :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 17.09.18 09:49

Pokud nemáš další dítě a povinnosti, tak klidně spi. Protože pak už se dlouuuho nevyspíš (já vím, říkají to všichni) :mrgreen: A bohužel naspat si do zásoby nejde

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 17.09.18 09:53

@ludmilaadamkova ahojky :) taky jsem to měla stejně, byla jsem jak spici panna… na Silvestra jsem se strašně snažila vydržet do půlnoci… bohužel, ve 22:00 jsem byla na loži v komatu :mrgreen: procházky jsem poslední týdny nehrotila, když se mi nechtělo, byla jsem doma a četla si knížku, která mě zas uspala, takže já chrnela i odpoledne… boooze jak mi teď ty dachanky chybí :lol: jenom spinkej, odpocivej a užívej si chvilky sama se sebou, pak už budes mít pořad mimco za zadkem :srdce:

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 17.09.18 10:07

Mám to podobně, nejhorší je, že si říkám, dneska rodit nechci, dneska jsem unavená :mrgreen: A říkám to tak strašně často, že možná ani neporodim. Občas si říkám, že bych možná byla schopna i na tom sále usnout. Jak šípková růženka :lol:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 17.09.18 10:18

Právě že nemám krom ježdění k doktorce žádné povinnosti.. byt jsem sem kompletně vycídila a teď už jen udržuju pořádek, do porodnice snad vše připravené, výbavička taky. Nemusím nic krom vaření a občasného dojití na nákup. Takhle jsem se snad v životě neflákala. :oops:
Ještě mě akorát napadlo že bych si mohla navařit do zásoby a zamrazit si to na „horší časy“.

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 17.09.18 10:28
@ludmilaadamkova píše:
Právě že nemám krom ježdění k doktorce žádné povinnosti.. byt jsem sem kompletně vycídila a teď už jen udržuju pořádek, do porodnice snad vše připravené, výbavička taky. Nemusím nic krom vaření a občasného dojití na nákup. Takhle jsem se snad v životě neflákala. :oops:
Ještě mě akorát napadlo že bych si mohla navařit do zásoby a zamrazit si to na „horší časy“.

s tím jídlem je to dobrý nápad :palec:

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 17.09.18 10:32

Mluvis mi z duse! Jsem 37tt a vetsinu dni bych nejradeji prospala (zatracene curani :mrgreen: ).. ja mam teda psa, tak 2* denne vencim (no ja se plouzim a pes se venci) a snazim se kazdy den udelat jednu vetsi cinnost (lux, vytirani atd) a beznou udrzbu domacnosti. Mam pocit ze uz na nic nestacim..ale koukam,ze to je normalka..

Le_lenaz
Stálice 96 příspěvků 17.09.18 12:42

Jsem teda “teprve” 30tt ale minulý týden na mě zase přišla taková šílená únava že už jsem z té únavy unavená. :lol: Doma plno práce, vysát, vyprat, poklidit…ale já prostě nic nemůžu. Ani pro to dítě se mi ve 3 hodiny nechce do školky, asi ho tam nechám. :pankac: Jsem ráda že v tom nejsem sama a přesvědčila jsem se že nejsem úplná lemra líná ale že to asi fakt bude tím těhotenstvím. :mrgreen:

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 17.09.18 13:21

Vzdycky pred porodem se klidne nanudim do zasoby, aby mi pak ten adrenalin nevadil. V noci spim jen 2 az 3 hodiny a nemuzu praci budit manzela ani deti, tak to se nudim poradne. Rano mezi odvozem a privozem deti mam 3 hodiny a to krom obeda neudelam nic. Uz se tesim, jak budu zase plna energie a porad v poklusu a supervykonna. Snad se to vrati, dneska jsem dvakrat usnula u doktora.

AnneElliot
Kecalka 302 příspěvků 17.09.18 15:35

Já jsem taky 38 tt a vůbec unavená nejsem, spíš naopak, pořád bych někam chodila, ale to mi zas tvrdne břicho, když další dobu někde trajdám. V noci naspím max 6 hod. Přes den uklidím, sjedu na nákup, prostě co je potřeba a stejně se půl dne nudim a chodim po bytě co bych ještě mohla dělat. Každý to má asi jinak. :nevim: :D

Margery
Echt Kelišová 9325 příspěvků 17.09.18 15:39

@ludmilaadamkova mám to stejně, ale spát nemůžu, přes den tu radi šestiletý kluk :? Břicho mám od pátého měsíce tvrdé skoro pořád, tlaky na spodek, tak jsem ráda, když uklidím, nakoupím a vyzvednu že školky :think:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 17.09.18 16:01
@AnneElliot píše:
Já jsem taky 38 tt a vůbec unavená nejsem, spíš naopak, pořád bych někam chodila, ale to mi zas tvrdne břicho, když další dobu někde trajdám. V noci naspím max 6 hod. Přes den uklidím, sjedu na nákup, prostě co je potřeba a stejně se půl dne nudim a chodim po bytě co bych ještě mohla dělat. Každý to má asi jinak. :nevim: :D

To tvrdnuti bricha kdyz chodim mam taky. Jsem si naivne planovala ze si ještě udelame vejlet do Krkonos. To pocasi je naprosto uzasny.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >