38+3 - nepřipravené porodní cesty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
9.5.22 08:52

38+3 - nepřipravené porodní cesty

Ahojky holky, už mi asi blbnou hormony, ale dneska jsem ořvala trosku návštěvu u gynekologa. Jsem 38+3 a řekl mi že porodní cesty nejsou vůbec zatím připravené, mala sice naléhá hlavičkou ale je pořad dost vysoko, otevřená jsem jen na špičku. Prý dřív než v termínu nebo dokonce po termínu určitě rodit nebudu. Měly jste to taky některá takhle v 39tt a rodily jste na termín?
Přenášení je moje noční můra… další prohlídka až 4 dny po termínu když se nerozrodim…. Chjo, no nevím proč mě to tak vzalo… 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
9.5.22 08:59

Všechny 3 děti mám po termínu. Klid. Panikar až budeš ve 41tt a bude ti hrozit vyvolávání. Do té doby se můžeš kdykoliv rozrodit sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1281
9.5.22 09:06

Tohle mi řekli 5 dní po termínu, taky jsem to obrečela a pak se konečně malý sám od sebe rozhodl, že půjde ven 😁. Rodila jsem nakonec 41+0, porod pěkný, prvorodička, syn byl venku za 9 hodin od první kontrakce. Takže v pátek jsem se dozvěděla, že to na porod vůbec nevypadá a v pondělí večer byl syn na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
9.5.22 09:07

3 neděle před termín jsem byla i 1 cm. (Hospitalizace kvůli VKT).lékařka vtipkovala, že se jim tam můžu rozrodit. Nic. Při příjmu k vyvolání jsem byla stále na 1,po prasknutí vody stále na jeden což trvalo zhruba 16 hodin. Rodila jsem 40+6. Pořád máte čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2092
9.5.22 09:22

Mas spoustu casu, ale klidne se muzes rozrodit zítra. Pripravenost porodnich cest ma cenu kontrolovat tak u rizikovych rodicek pri hrozicim předčasném porodu, nebo pri porodu. Jinak vyznam tohoto je prakticky nulovy. Bylo tu milion pribehu zen, kterym odpoledne na poradne rekl lekar, ze jsou zavrene a určitě brzy rodit nebudou a vecer uz byly na porodnim sale. :nevim: Az se tělo rozhodne, tak to pujde.
Jako prvorodicka mas ovsem vetsi pravděpodobnost, ze budes rodit spise po termínu, ale i tady jsou vyjimky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2465
9.5.22 09:50

Já neměla porodní cesty připravené ani ve 41+0 :mrgreen: o tři dny později jsem měla od dvou od rána slabé kontrakce, v 8 ráno na poradne jsem byla volně na špičku, dcera se narodila ve dvě ráno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5293
9.5.22 10:22

Tohle věštění mě fakt baví, stejně spolehlivé by bylo vyložit si na termín porodu karty :lol: takže jednom uchem tam a druhým ven. Já jsem chodila s úplně placatym čípkem od 33tt zhruba a malej se narodil den po termínu. Musela jsem i ležet, což jsem pro jistotu dodržovala, protože přece jen předčasný porod nechce asi žádná, ze, tak jsem se snažila udělat maximum pro oddálení. Ale jestli to mělo nějaký efekt, netuším, protože jak jsem se dostala do nejakeho 38tt, kdy už se dite považuje za donosene, vůbec jsem se nezinyrovala, dělala jsem co jsem chtěla, chodila kam jsem chtěla a nic :lol: pohrabala a zametla celou zahradu, vygruntovala barak, vydrhla spáry v podlaze kartackem… a synator ven nechtěl a hezky si na termín počkal.

Příspěvek upraven 09.05.22 v 10:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19927
9.5.22 10:23

Vis, kolik je tu rodicek, kterym tohle rekli a pak za dva dny porodily…? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
9.5.22 10:34

To jsme na tom asi stejně, akorát já už jsem 40tt :lol:. Ve středu jsem zvědavá jestli nastala nějaká změna :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
9.5.22 10:36

Prosimtě, co blázníš. Já chápu, že už je to břicho otravné a že už bys to chtěla mít za sebou, ale máš ještě dost času… A dnešní verdikt od doktora se rovná předpovědi z křišťálové koule… Můžeš klidně rodit za tři dny, ale taky třeba za tři týdny… Jinak já jsem rodila spontánně 40+4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4595
9.5.22 13:14

Dceru mi vyvolávali ve 40tt, připravený nebylo nic, malá ani nesestoupila. Akutní SC, asi 18 hodin porod. Druhé dítě plánovaným SC ve 38tt, ten se zase tlačil nějak moc na spodek 🙈

Neboj se, zkus se uvolnit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
9.5.22 15:15

Simtě ví prd, kdy budeš rodit, to se nedá odhadnout, já chodila „pěkně nachystaná na 2 prsty“ asi měsíc. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat