38+4tt vyšetření blíží se porod?

Anonymní
13.8.21 20:49

38+4tt vyšetření blíží se porod?

Dobry večer, chci se zeptat mate někdo zkušenosti z tímto nálezem v 38+4tt druhorodicka?:
Sakralně čípek proměklý 1,5cm, 3cm hrdlo pro prst přístupné, vnitření branky nedosahují
Myslíte ze už to brzy bude? Nebo až v termínu?😅
Už bych to moc rada měla za sebou ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1103
13.8.21 20:57

Jo, muzes rodit zitra. Nebo za mesic :lol: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
13.8.21 21:13

Zatím to na porod nevypadá, ale ke konci se ten nález může hodně rychle změnit. Takže klidně za pár dnů nebo můžeš přenášet. To nikdo neví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
14.8.21 08:49

Tohle o ničem nevypovídá… Můžeš rodit kdykoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
14.8.21 09:55

To ti nikdo neřekne. Já jsem byla v prvním těhotenství na kontrole po termínu a ráno mě řekli, že to na porod ještě absolutně nevypadá a večer sme jeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 14:50

NO už aby to bylo, jinak první termín podle ms mám zítra a podle utz 23. Tak jsem fakt zvědavá kdy to přijde 😅 ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
1061
14.8.21 19:39

Prislo to? Ja byla na kontrole ve 38+5 a tak podobne, jako ty. Dnes jsem 39+3 a zatim nic. V noci byly kontrakce, ale po hodine ustaly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 19:55

@Sallyna hele v noci jsme zkusili sex, dlouho jsme ho neměli protože proste nebyla ani není chuť..😂 ale od rána mi je divně, prospala jsem skoro cely den jinak byla jsem snad 5× na záchodě, poprvy zácpa neslo to tlaky do spodku pak to přešlo v průjem a Ještě jsem trochu krvacela z konecniku, jinak mě břicho povoliva jak při ms pak chvíli klid ale stále den objevuje,,potřeba na velkou takový tlaky jak při zácpě,,přesto nic nejde a když už tak průjem a bolí mě cely spodek a mám výtok ale to mám taky delší dobu jen dnes je ho nějak trochu vice..tak nevím co si mám o tom myslet, poslicky poznám ty myvam už od 33tt😅 teď sedím a zase jen tlaky dole a k tomu má malá asi skytavku 😂 no jsem zvědavá zda to přijde do zítra podle termínu Ms nebo toho 23.podle termínu utz 😊
A jak den poznají jakoby ze to nejsou poslicky ale kontrakce? Jsem druhorodicka ale tohle z prvního těhotenství fakt neznám u prvního mi najednou rupla voda a jelo se nic víc přede tím 💁🏼‍♀️ 🙄 😄

• Citovat
  • Nahlásit
1061
14.8.21 20:05
@Anonymní píše:
@Sallyna hele v noci jsme zkusili sex, dlouho jsme ho neměli protože proste nebyla ani není chuť..😂 ale od rána mi je divně, prospala jsem skoro cely den jinak byla jsem snad 5× na záchodě, poprvy zácpa neslo to tlaky do spodku pak to přešlo v průjem a Ještě jsem trochu krvacela z konecniku, jinak mě břicho povoliva jak při ms pak chvíli klid ale stále den objevuje,,potřeba na velkou takový tlaky jak při zácpě,,přesto nic nejde a když už tak průjem a bolí mě cely spodek a mám výtok ale to mám taky delší dobu jen dnes je ho nějak trochu vice..tak nevím co si mám o tom myslet, poslicky poznám ty myvam už od 33tt😅 teď sedím a zase jen tlaky dole a k tomu má malá asi skytavku 😂 no jsem zvědavá zda to přijde do zítra podle termínu Ms nebo toho 23.podle termínu utz 😊
A jak den poznají jakoby ze to nejsou poslicky ale kontrakce? Jsem druhorodicka ale tohle z prvního těhotenství fakt neznám u prvního mi najednou rupla voda a jelo se nic víc přede tím 💁🏼‍♀️ 🙄 😄

Tak ten prujem, to by mohlo byt, tak jsem to mela u prvniho tehotenstvi. Ten vytok, neni to hlenova zatka? Nebo je vodnaty, neni to plodovka? Ty tlaky mam od vcera taky. Ja teda znam tvrdnuti bricha a to hodne, toto tehotenstvi uz od 16tt, tohle v noci bylo jine, tak snad uz!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 20:15

@Sallyna no teď opět sem byla na wc, jenže zas ta,,potřeba,,šlo jen trochu průjem ale jako docela dost při tom bolí ten spodek jak ** tak i konecnik jak kdyby mi měl snad prasknout ale jen na te toaletě při tom pocitu ze potřebuji na velkou 🤦🏻‍♀️ No jakoby kalhotky mám mokrý jak kdybych vzala lžičku vody a pokapala si kalhotky a jinak nám toaletním papíře takový jakoby gelovy průhledný občas nažloutlý hlen tak nevím, při prvnímu po tom rupnuti vody ve sprše ze mě vypadla Zátka cca 4 Cm měla takový stejný gelovy hlen jako myvam ted po útreni ale byl z hodne krvi ten je toho maličko Max ani ne 1cm hlen jsem utrela tak asi to předpokládám normálnímu výtoku 😁
No snad se už obě brzy dočkáme ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
1061
14.8.21 22:10
@Anonymní píše:
@Sallyna no teď opět sem byla na wc, jenže zas ta,,potřeba,,šlo jen trochu průjem ale jako docela dost při tom bolí ten spodek jak ** tak i konecnik jak kdyby mi měl snad prasknout ale jen na te toaletě při tom pocitu ze potřebuji na velkou 🤦🏻‍♀️ No jakoby kalhotky mám mokrý jak kdybych vzala lžičku vody a pokapala si kalhotky a jinak nám toaletním papíře takový jakoby gelovy průhledný občas nažloutlý hlen tak nevím, při prvnímu po tom rupnuti vody ve sprše ze mě vypadla Zátka cca 4 Cm měla takový stejný gelovy hlen jako myvam ted po útreni ale byl z hodne krvi ten je toho maličko Max ani ne 1cm hlen jsem utrela tak asi to předpokládám normálnímu výtoku 😁
No snad se už obě brzy dočkáme ❤️

Ja ti nevim, u prvniho jsem treba tu zatku ani nezpozorovala. Tak uvidime, treba se bude neco dit dnes v noci! Drzim palce a dej vedet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 19:48

@Sallyna tak jak na tom si?:) já stále 2v1😂

• Citovat
  • Nahlásit
1061
15.8.21 21:25
@Anonymní píše:
@Sallyna tak jak na tom si?:) já stále 2v1😂

No ja taky, v noci se nic nedelo. Ted jsem byla ve vane a taky se to nijak neposunulo. Tak nezbyva, nez cekat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.21 08:32

@Sallyna myslíš ze bych mela plasit? Vstala jsem šla na wc a mám ms bolesti a pocit na průjem silný už od včera ale neslo nic jen vyčurat a měla jsem na papíře trochu krve:(,po dalším wc už nic, nevím jestli raději nejet do nemocnice :(

• Citovat
  • Nahlásit
1061
17.8.21 10:25
@Anonymní píše:
@Sallyna myslíš ze bych mela plasit? Vstala jsem šla na wc a mám ms bolesti a pocit na průjem silný už od včera ale neslo nic jen vyčurat a měla jsem na papíře trochu krve:(,po dalším wc už nic, nevím jestli raději nejet do nemocnice :(

Pry trocha krve nevadi, muze odchazet ta zatka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat