38+5 občasná bolest v podbrisku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.11.21 13:18

38+5 obcasna bolest v podbrisku

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jsem 38+5 pred 5dny mi delali hamiltonuv hmat ale nic se nedelo jen sem lehce spinila a nejspis mi i odesla hlenova zatka. A k otazce od rana me jakoby lehce popichava v podrbisku nic co by se nedalo vydrzet jak kdybych mela mesicky ale zadna velka bolest v tom podbrisku. A obcas nad zadkem me boli v zadech ale to chvilema. Napada me je mozne ze je to treba prezdvezt ze treba prijde uz porod? Byla bych rada pristi tyden jdu nejspis na vyvolani porodu ale byla bych radsi kdyby to prislo samo. Dekuju a hezky den :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12459
30.11.21 13:25

Ano, je to předzvěst že se chystá porod. Na konci těhotenství nic neobvyklého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13814
30.11.21 13:25

To Ti nikdo nerekne, bud se Ti porod rozjede, nebo jsou to jen poslicci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
30.11.21 13:29

Myslím že se chystá porod, já se synem to měla to samé, občas bolest v podbřišku jako při ms a bolest v dolní části zad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 05:31

To ti nedokáže nikdo říct.. Buď se můžeš připravit k porodu, či ne.. Mě dělali u holky dvakrát Hamiltna a nic, pak jsem musela na vyvolávacku.. U syna, mi dělali třikrát a na potreti v ten den večer mi praskla voda, je pravda, že jsem se cítila.. Zvláštně.. Neklidna.. A trošku tlak dole.. Upřímně, nečekala jsem, že by mi pomohl 😄. Ptz po těch Hamiltnech mi bylo vždy zvláštně 🙄. Musíš čekat, nic jiného ti nezbyde.. Také jsem pořád doufala, že už a ono to přišlo úplně nečekaně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 21:46

Tak mam zasebou dneska druheho hamiltona holky a kdyz neporodim mam nastup pristi ctvrtek na vyvolani v sedm rano
Jsem nervozni ale moc se tesim

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat