38tt hlavička velmi dole, tlak na spodek, jaký byl porod

258
24.6.21 14:38

38tt hlavička velmi dole, tlak na spodek, jaký byl porod

Prosím maminky, které měly u mimča také hlavičku velmi dole, jak moc bolestivé pro Vás bylo běžné fungování?

Už asi 3 týdny mám stahy i přes den, o noci ani nemluvím. Bolest snáším velmi dobře, ale co se děje teď, mívám i mžitky před očima, buď to je to stah či pohyb mimča a to je vážně něco, nechci si doma stěžovat pořád manželovi, ale je to síla…I přes to se snažím chodit co nejvíc a dělat vše, na co jsem zvyklá.

Jaký jste pak měly porod s hlavičkou již hodně tlačící?

Děkuji za Vaše poznatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85
24.6.21 15:15

Mela jsem napasovanou hlavu dole od 34.tt a od 36.tt jsem ji uz vyslovene cejtila mezi nohama a to uz jsem se bála i chodit dal od domu a pri sezení na velkou jsem mela strach ze snad porodim do zachoda :lol: bolelo me šíleně každé její zabrteni jako by ti trhala streva … pozitivni bylo ze tim tlakem hlavičky na hrdlo se mi velmi brzo zkratilo hrdlo a porod byl pak relativně rychly :D prijem do porodnice ve 2 rano a v 7 byla mala na světe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
24.6.21 16:49

@LotusLady mám ji dole od 32tt, nicméně až teď 3 týdny to má fakt grády, přesně jak píšeš! Tak snad to bude mít jako benefit rychlejší porod! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
24.6.21 18:49

Od 34tt jsem taky měla hlavičku prý hodně dole, ale já to tedy nějak necítila :nevim:. Nebo jak jsem byla těhotná poprvé, tak jsem nevěděla, jaké je to cítit to tam dole bez hlavičky? :D Těžko říct. Rychlý porod bych ti přála, ale počítej i s tím, že může být klidně dlouhý. Já tři týdny před porodem byla bez hrdla, ale samotný porod byl 22hodin :roll:. Au. Doufám, že druhý bude rychlejší. Tím tě nechci vyloženě strašit, spíš aby sis nemalovala rychlý porod a nebyla nepříjemně překvapená jako já :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:20

Ahojte holky, dnes jsme 37+3 dny, chodila jsme dneska na prohlídku. Ve zprávě mám napsáno hrdlo mds. 1,5 Cm dlouhé, proměklé, propustné pro čaśt prstu, hlava nad vchodem. Kdy vám tak nějak začal porod? Vím ze je to individuální ale chtěla bych se stejně jen zeptat🤪mám už za sebou dva porody ale tohle těhotenství už ten konec je fakt těžký, všechno bolí, tlačí mě to už to dávám fakt těžko

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat