Reklama

38tt - Velikost podprsenky 80K, kde sehnat kojicí podprsenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

girlime
Povídálka 41 příspěvků 11.08.18 11:42
38tt - Velikost podprsenky 80 K, kde sehnat kojici podprsenku?

Mile damy,
potrebovala bych rady porady. Vzdycky jsem mela velka prsa, co jsem prisla do jineho stavu, prsa se mi zvetsila na velikost podprsenky 80 K a ani tato velikost neni idealni, prsa mi vypadavaji a mam otlaky.
Tak nejak nevim, jak vyresit kojici podprsenku. Na internetu jsem sice nasla asi dve ve velikosti 80 K, ale predpokladam, ze po porodu se mi prsa jeste nalijou a vetsi cislo nez 80 K jsem proste nenasla… pri kojeni by podprsenka nemela prsa utlacovat, proste potrebuju vetsi. Ale kde nic, tu nic…
To jsem fakt jedinej chudak v cele republice, co ma tak nechutne obri dudy???
Jak byste to vyresily vy? Mam z toho tak trochu splin…:(

Reklama

Reakce:

AstraG
Závislačka 4387 příspěvků 11.08.18 11:49

Ty bláho, to se musíš pronést, neumím si to vůbec představit. Být tebou, nechala bych si je ušít na zakázku. :kytka:

girlime
Povídálka 41 příspěvků 11.08.18 11:51

@AstraG sranda to neni,no,pronesou se…
Doufala jsem v nejake levnejsi reseni,ale asi mi nic jineho nezbyde…

AstraG
Závislačka 4387 příspěvků 11.08.18 11:56

@girlime Nemyslím si, že to bude cenově jinde než v obchodu, vždyť takový atyp, musí být drahý i v obchodě, naopak si myslím, že přímo dámská švadlena ušije levněji.

Zabatko
Závislačka 4161 příspěvků 11.08.18 12:06

No ty voe, a to jsem si myslela, že s géčkem mám bezkonkurenčně největší kozy v republice. Jinak já jsem kojící podprdy nenosila vůbec nikdy, vkládala jsem si vložky do normálních a při kojení jsem prso vždy vytáhle horem nebo dolem, než abych si komplikovala život sháněním nemožného.

girlime
Povídálka 41 příspěvků 11.08.18 12:08

@Zabatko tak ne,mam vetsi,jsi rada :) taky jsem premyslela,ze se na kojici vyprdnu a zustanu u svy bezny,no…
Ach jo,to je prokleti,proste…

girlime
Povídálka 41 příspěvků 11.08.18 12:09

@AstraG za hubickou nejsou,to je pravda… dekuju za radu :kytka:

Ornwen
Závislačka 4235 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 12:55

@girlime hele a třeba tady si nevybereš? https://caresse.cz/shop/?…
těch velikostí mají spoustu, jen to chce vyzkoušet v tom jiném číslování. Převody mi nikdy nefungovaly.

girlime
Povídálka 41 příspěvků 11.08.18 12:58

@Ornwen mrknu na to,dekuji :)

Silver_Lining
Kecalka 328 příspěvků 11.08.18 13:33

Já si myslím žejsem aktuálně na dost podobné velikosti, v našem maloměstě na sebe neseženu absolutně nic, ale vyjíždím jednou za čas do Brna- Caresse a nebo do Prahy- Caresse či Správná podprsenka. Tam najednou absolutně není problém na sebe sehnat X kusů. Radši tedy zkouším na sobě, ale mají případněi eshop, kde by se dalo objednat :)

Ornwen
Závislačka 4235 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 14:04

@Silver_Lining @girlime nove je caresse i v ceskych budejovicich

koblizeq
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 11.08.18 18:48

@girlime ahoj, nejsi v tom sama :D jsem v 29.tt a prsa 80 j, nosím teď kojící podprdu z astratexu a pak z obchodu správná podp rsenka, jednu sportovní…ještě před týdnem mi říkali, jak sem pěkně přibrala, tak je směřuju na pupek.. A oni se diví, je ty jsi těhotná…je to mazec…

Káťa19
Kelišová 6736 příspěvků 37 inzerátů 20.08.18 21:00

Na astratex ;) https://www.astratex.cz/kojici/?…|80-k

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama