Bolest břicha a zvracení ve 38 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 22:04
38tt,bolest břicha a zvracení

Asi se zbytečně pozoruji, ale jsem poprvé těhotná a tak bych uvítala radu od někoho z podobnou zkušeností..
Od včera mě bolí podbříšek jako při menstruaci - při ležení i při pohybu.. do toho se prcek v břiše hýbal méně než je zvykem. Podle doktora na pohotovosti je vše ok a otevřená jsem na 1,5cm.. jenže po příjezdu domu sem začala zvracet a i dnes sem občas neudržela jídlo. Mám to brát jako přípravu na blížící se porod popř co Vám ulevilo?

Reakce:
pannda
Kelišová 6844 příspěvků 33 inzerátů 05.04.19 22:12

Určitě ano

Dsarka
Stálice 52 příspěvků 05.04.19 22:18

Tělo se prý před porodem začne čistit, ale spíš spodem než vrchem :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 22:21

@Dsarka bublání ve střevech mám též, přirovnala bych to k nějaké viróze.. ale průjem nemám.

iamlenka
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 05.04.19 22:36

Ano, já zvracela den před porodem. Tělo se začíná samo čistit :)

stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 05.04.19 22:55

též jsem zvracela v porodnici po prasknutí plodové vody

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 23:09

@stinga mě právě včera i natočil doktor graf a podle toho to nevypadalo na blížící se porod.. ani hlenová zátka neodešla a nic co by porodu naznačovalo.. ale zase beru v potaz,že teď to může být už kdykoliv

stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 06.04.19 12:47
@Anonymní píše:
@stinga mě právě včera i natočil doktor graf a podle toho to nevypadalo na blížící se porod.. ani hlenová zátka neodešla a nic co by porodu naznačovalo.. ale zase beru v potaz,že teď to může být už kdykoliv

tak co, jak to vypadá, udělalo se ti líp, nebo už jsi v porodnici? :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 15:37

@stinga v porodnici stále nejsem.. brouček se rozhodl,že mě ještě chvilku potrápí. Žaludek pořád na vodě, ale už to neni takové a zvládnu se najíst a něco doma udělat. :)

stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 06.04.19 18:32
@Anonymní píše:
@stinga v porodnici stále nejsem.. brouček se rozhodl,že mě ještě chvilku potrápí. Žaludek pořád na vodě, ale už to neni takové a zvládnu se najíst a něco doma udělat. :)

tak aspoň že už pořád nezvracíš, no ale jinak nic moc :( ty problémy poslední týdny těhotenství jsou asi proto, aby se těhotné těšily na porod, že se jim uleví :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 18:45

@stinga to si taky myslim :D už mě přepadla dokonce myšlenka zkusit babské rady a prcka vypudit.. ale zas si nechci přihoršit :think:

stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 07.04.19 00:45

v jiné diskusi někdo psal, že je dobré na urychlení umývat dveře, a je to takové nenásilné

Váš příspěvek
Reklama