39 tt bolest v kříži

165
25.6.13 13:56

39 tt bolest v kříži

Ahoj holky.
jsem podruhé těhotná, myslím že jsem přesně 39+0. Od rána mne bolí v kříži ale je to takové že to ani nepřestává. Bolí to nonstop. Tohle neznám :-) První těhotenství jsem poznala hned že rodím (měla jsem menstruační bolesti pravidelně celý den) ale tahle bolest v kříži nepřestává, pořád pokračuje :-) Hlenová zátka neodešla a břicho netvrdne. Co Vám na bolest zad pomáhalo? Je pravda že to mže být i potřeba na wc ale to nějak nejde :lol: :lol: Jen doufám že nezačínám rodit. zítra se stěhujeme, malujeme a v pátek potřebuji předat klíčky majitelce :-) to by byla celkem prča.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1855
25.6.13 14:06

Ja to mela vcera skoro cely den a pomohla tepla vana, ale jen na nejakou dobu.. a v noci to pak polevilo samo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20885
25.6.13 14:12

Já v 39+0 rodila a byly to celou dobu křížové bolesti takže tipuji že mimi chce ven ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20885
25.6.13 14:13

@ljarosova99 jinak dlouho jsem si myslela že mě prostě jen bolí záda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
25.6.13 17:58
@Bavipříspěvek ljarosova99":https://www.emimino.cz/…ljarosova99/ jinak dlouho jsem si myslela že mě prostě jen bolí záda :lol:

To je potesujici prispevek :-) snad to je fakt jen bolest zad. Zatím nic jiného nemám. Na WC jsem byla několikrát a břicho netvrdne. Takže mne nestraste. Prý se říká ze je to u holčičky jiné než u chlapecká ale ze by az tak jiné. Snad ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20885
26.6.13 08:41

@ljarosova99 tak co? přešlo to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
26.6.13 23:14

Přešlo i nšpřešlo. Pořád to občas pobolívá ale naštěstí ještě celá. :-) Jsem snad jediná kdo nechce aby to škvrně vyletělo před termínem který mám 2.7. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2413
26.6.13 23:22

Taky jsem měla takovéto bolesti. Celkem 3 dny. Polevilo to až když praskla voda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
26.6.13 23:28
@petukab píše:
Taky jsem měla takovéto bolesti. Celkem 3 dny. Polevilo to až když praskla voda..

Další povzbuzující příspěvek. :-) Ještě tam alespoň do pátku musí zůstat než doklidíme a dostěhujeme. Dnes jsem měla i takové ty bolesti že mi občas až mi ztuhla noha. Horší je že moje gynekoložka mi za celou dobu neřekla ani to jak jsem otevřená, připravená, neo cokoliv jiného. V pátek jd na KO ale už do nemocnice tak snad mi tam poví víc - už to fakt vše bolí ale ještě alespon dva dny :-) U dcerky jsem to měla jako MS od půl 7 ráno. Bylo to ale v poho. Pak najednou v půl desátý večer prdla voda a v pul 12 byla venku ale bylo to celé jiné. Tohle je horší :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2413
27.6.13 10:47

Útěchou ti může být že od prasknutí vody byl malej za 2 hod na světě :-) šlo to fakt rychle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.14 15:52

Holky prosim vas jsem 38+5 včera rano mě začalo bolet bricho slo to az do zad na sla jsem do porodnice rekli ze nejsem otevrena a dali me jen inekcu malej na monitoru v poradku bricho taky ale dneska od vecera nespim vubec nemuzu usnout boly to moc ty zada ja jednym pravym boku napustila jsem si teplou vanu preslo to asi na hodinu a pak zase masaze nic myslite ze se blizi porod?? bricho neboly jen trosku jinak termín mam 5 srpna a malej vazi 3250 děkuji odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2413
19.7.14 21:59

No to tezko rict. Jestli to jsou poslicci muze to porad trvat nekolik dni.. me pri porodnich bolestrch bricho vubec nebolelo, jen ten kriz a zada. Pri druhym porodu mi dokonce rekli ze na monitoru kontrakce nevidi a ja se pritom pekne otevirala a trpela..
Zkus tu sprchu casteji, treba to prejde i na par hodin ci dni. Preji rychly porod :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.18 08:28

Ahoj holky jsem 39+1. Hlenová zátka mi odešla asi na 3×, ale už asi před týdnem. V pondělí jsem byla na kontrole a dr. mi řekl, že hrdlo se.mi už zkracuje a na monitoru byly vidět kontrakce. Včera mě začalo bolet v kříži v intervalech cca po 15 minutách. Bolelo to ale dalo se to nějak ještě vydržet. Pak jsme si šli lehnout než jsem usnula, myslela jsem že umřu ale noc jsme přečkali. Teď od rána to mám znova ale celkem nepravidelně. Mám ro začít nějak řešit? Bojím se že do nemocnice pojedu zbytečně. Někdo nějaké zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat